Porady

Pompka do powiększania penisa – jak działa i czy warto ją kupić?

Powiększanie penisa jest bardzo interesującym tematem, który skupia uwagę wielu mężczyzn, zarówno z czystej ciekawości, jak i własnej potrzeby zwiększenia rozmiaru przyrodzenia. Szczególnie intrygującym rozwiązaniem w tej kwestii jest skorzystanie z akcesoriów. Jak działa pompka do powiększania penisa i czy warto w nią zainwestować?

Wielu mężczyzn posiada negatywne podejście do – w ich mniemaniu – niedostatecznego rozmiaru przyrodzenia. Warto jednak pamiętać, że efektywność podczas seksu z partnerką jest przede wszystkim zależna od techniki, a stereotyp mężczyzny z wielkim penisem jako świetnego kochanka nie za wiele ma się do prawdy. Oczywiście, każdy ma jednak prawo czuć wewnętrzną potrzebę do powiększenia prącia, a istnieje kilka sposobów, by to osiągnąć. Wbrew pozorom nie jest to nic trudnego!

Jak działa pompka do powiększania penisa?

Pompka do powiększania penisa to urządzenie, które w pewnym sensie zasysa przyrodzenie, jednocześnie sprawiając, że napływa do niego znacznie więcej niż zwykle krwi. Członek składa się z ciał jamistych, które mogą ulegać poszerzeniu, dlatego rozszerzenie się (przez krew) tkanek może dać efekt powiększenia. Warto mieć na uwadze, że trwałe efekty są możliwe wyłącznie w zakresie regularnego stosowania.

Pompka do penisa efekty stałe daje po czasie. Najbardziej wpływa nie na długość, ale poszerzenie przyrodzenia. Jest dobrą i bardziej bezpieczną alternatywą dla operacji chirurgicznych. Nie wymaga także wizyt u innych specjalistów, co jest niezbędne przy powiększaniu penisa kwasem hialuronowym.

Dlaczego jeszcze warto wybrać pompkę do powiększania penisa? Opinie użytkowników doceniają jej stosunek ceny do efektów. Najprostsze modele kosztują bowiem około 100 złotych. Jednocześnie należy pamiętać, by nie używać gadżetu zbyt długo. Zalecany czas wynosi do 15 minut. Efekty pompki do powiększania penisa utrzymują się do godziny od użycia. Wiele w tym wypadku zależy od prawidłowości użytkowania i regularności.

Pompka do penisa nie jest urządzeniem nader skomplikowanym. Składa się z cylindrycznego elementu, w którym umieszcza się członka, a także mechanizmu zasysającego.

Przypominamy, że należy zawsze stosować się do zaleceń producenta konkretnego urządzenia. Warto chęć skorzystania z pompki skonsultować także z lekarzem.

Jaka pompka do powiększania penisa dobrze się sprawdzi?

ToyJoy Pressure Pleasure Pump – pompka do powiększania penisa (przezroczysty)

To najprostsza i jednocześnie najtańsza pompka do powiększania penisa w tym zestawieniu. Posiada przezroczysty korpus z miarką, która umożliwia naoczne oglądanie efektów pracy urządzenia.

ToyJoy Pump Master – pompka do penisa z manometrem


W tym przypadku pompka jest już bardziej zaawansowana. Urządzenie także posiada cylinder z miarką, ale szczególnie ciekawym rozwiązaniem w zakresie tego modelu jest manometr, czyli wskaźnik ciśnienia. Dzięki temu można zawsze odpowiednio dobierać moc zasysania, co umożliwia zwiększenie skuteczności kuracji.

XLsucker Digital Penis Pump – pompka do penisa (przezroczysty)


Ta pompka do powiększania penisa także posiada wskaźnik ciśnienia, jednak w tym przypadku jest to wyświetlacz LCD. Dzięki temu odczytanie aktualnego wyniku jest jeszcze prostsze. Wspomniany wskaźnik wymaga zaopatrzenia się w baterie.

Shots Pumped Premium Rechargeable Automatic Pump – pompka do penisa (przeźroczysta)


To wysokiej jakości urządzenie, które wyposażono w miarkę na cylindrze. Jest to gadżet elektryczny, a więc to on generuje zasysanie. Komfort i bezpieczeństwo stosowania zwiększa zawór bezpieczeństwa, który szybko zmniejsza ciśnienie. Naładowana bateria wystarczy na około 4 godziny użytkowania.

Bathmate HydroXtreme5 – pompka do penisa (przeźroczysta)


To profesjonalna pompka do penisa, która nie bez powodu charakteryzuje się wyższą ceną. Jest świetnie zaprojektowana, zapewnia mocne ssanie, a do tego wyróżnia ją stosunkowo wysokie bezpieczeństwo stosowania. Zestaw zawiera ciekawe akcesoria, takie jak pasek pod prysznic, gąbka do mycia narzędzia etc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *