Rankingi

Ranking TOP5 prezentów na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to dla wielu mężczyzn nie tylko okazja do świętowania wejścia na nową drogę życia, ale także (a nawet przede wszystkim) pożegnanie ze stanem kawalerskim. Każdy chciałby, by jego ostatni wieczór bez obrączki na palcu przynajmniej dorównał temu z filmu „Kac Vegas”. Przyjęło się, że poza przygotowaniem imprezy, przyjaciele powinni obdarować przyszłego Pana Młodego jakimś ciekawym prezentem. Nie ma zasady co do tego, jak powinien wyglądać taki prezent. Spośród wielu gadżetów, które w przyszłości będą pokrywały się kurzem przez kolejne lata małżeństwa, warto wybrać coś, co może się przydać, a nawet dać młodemu małżeństwu trochę przyjemności. Jeśli właśnie zastanawiasz się, jaki prezent kupić – przedstawiamy Ci ranking prezentów na wieczór kawalerski. Bez względu na to, czy przyszły Pan Młody jest typem szalonego i wesołego faceta, czy raczej charakteryzuje go powściągliwość, na pewno znajdziesz coś, co idealnie sprawdzi się jako prezent e ten ostatni wieczór wolności.

5. Perfumy męskie REJOUISSANCE Men

Perfumy to zawsze dobry pomysł na prezent na wieczór kawalerski. To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli nie wiesz, czy możesz sobie pozwolić na typowy sprośny prezent. Dlaczego warto wybrać te perfumy? Ponieważ połączenie bergamoty, pieprzu i szafranu to jedna z najczęściej stosowanych mieszanek afrodyzjaków. To ciepłe i przyjemne zapachy, które wywołują u kobiet przyjemne uczucia i stymulują podniecenie. Wiele kobiet przyznaje, że to właśnie zapach powoduje, że mężczyzna wydaje się atrakcyjniejszy. Możesz podarować komuś kufel z wizerunkiem nagiej kobiety, ale po co, skoro możesz mu po prostu dodać pięć punktów do atrakcyjności? 

4. Shunga Touch Of Romance – zestaw do masażu dla par (olejek do masażu + czekoladowa farbka do ciała + żel Lotus Noir)

Kolejny pomysł na ciekawy prezent na wieczór kawalerski to zestaw do masażu dla par. Niewielu z nas samodzielnie decyduje się na taki zakup, ponieważ zwykle fantazjujemy o zupełnie innych rzeczach. Ślub to wprowadzenie związku na zupełnie inny etap, więc warto zadbać o to, by nie popaść w rutynę. Możesz w tym pomóc przyszłemu Panu Młodemu i obdarować go zestawem do masażu, który poza olejkiem, zawiera także czekoladową farbkę do ciała z pędzelkiem i żel.  Może w noc poślubną okaże się, że Twój przyjaciel to prawdziwy artysta, a jego najlepszym dziełem jest kobieca rozkosz. To opcja równie bezpieczna co perfumy, ale z większym luzem i przymrużeniem oka. 

3. Gra erotyczna – Bijoux Indiscrets – Lucky love dice

Kolejny praktyczny pomysł na prezent na wieczór kawalerski to gra erotyczna BijouxIndiscrets. Zestaw składa się z 3 kostek i 27 naklejek z nazwami części ciała i czynnościami oraz obrazkami miejsc. Części ciała wymienione na naklejkach to brzuch,sutek,kark,szyja,ucho,pośladek,usta, stopa, plecy. Czynności, które możemy wykonać to: gryzienie, szczypanie, wąchanie, pieszczenie, połaskotanie, polizanie, pocałowanie, possanie i podmuchanie. Producent też sugeruje kilka miejsc do flirtu. Gra erotyczna rozbudzi między dwojgiem pożądanie i zburzy poczucie nudy i monotonii. To pomysł, który jest nie tylko humorystyczny, ale i praktyczny. 

2. EnjoyLei Sekrety Nocy – erotyczna gra dla dorosłych

Jeśli uważasz, że poprzedni pomysł to za mało, to przychodzimy z pomocą i praktyczną radą! EnhoyLei Sekrety Nocy to nie tylko gra erotyczna z planszą, pionkami i kartami, ale także zestaw ciekawych gadżetów, które mają za zadanie urozmaicenie życia seksualnego. W skład zestawu wchodzą: urocze kajdanki z futerkiem, mały wibrator z wydajnym silnikiem elektrycznym, opaska na oczy, 42 karty, dwa pionki i dwustronna plansza, z której pierwsza strona to FLIRT I PODNIECENIE, która ma za zadanie unieść nas na wyżyny podniecenia podczas gry wstępnej, a druga strona to EKSTAZA I SPEŁNIENIE ma za zadanie rozpalenie zmysłów i doprowadzenie do maksimum rozkoszy. Co ciekawe – podczas gry nie może dojść do stosunku z partnerem, ponieważ nagrodą za wygraną jest stosunek na warunkach zwycięzcy. To gra, która nie tylko zapewni pełen wrażeń wieczór, ale także pomoże wygonić nudę z sypialni. 

1. Je Joue Mio – erekcyjny pierścień wibrujący (fioletowy)

Świetny i tak rzadko doceniany pomysł na prezent na wieczór kawalerski to oczywiście nic innego, jak gadżet erotyczny. Podczas gdy kobiety ochoczo obdarowują się tego typu gadżetami, dla mężczyzn nadal jest to tabu. Jest bardzo prawdopodobnie, że Twój przyjaciel sam nie zdecydowałby się na taki zakup, więc warto mu go sprezentować. Gadżet Je Joue Mio to silikonowy pierścień wibrujący, który daje wiele możliwości dzięki pięciu programom pracy. Można z nim śmiało eksperymentować, ponieważ jest bezpieczny i cichy, więc nie będzie zaburzał doznań podczas zabawy z partnerką, a może wiele wnieść do łóżkowego życia. 

Bez względu na to, czy przyszły Pan Młody jest bardziej lub mniej otwarty, powinien być zadowolony z każdej z pięciu propozycji. Najważniejsze, co możesz mu podarować, poza prezentem, jest impreza, której nie zapomni do końca życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *