Rankingi

Ranking: TOP 5 żeli na potencję

Ranking TOP 5 żeli na potencję

Prawidłowa kondycja seksualna pozytywnie wpływa na codzienne samopoczucie zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Dietetycy zalecają przestrzeganie prawidłowej diety oraz utrzymywanie ciała w wysokiej kondycji fizycznej. Według seksuologów życie intymne człowieka, narażone jest na zbyt duże obciążenie spowodowane stresem i codziennymi obowiązkami. Skutecznym rozwiązaniem w takiej sytuacji, są polecane przez specjalistów środki, które nie tylko poprawiają libido, ale zdecydowanie zwiększają popęd seksualny, znane także pod nazwą żel intymny. Ranking znajdujący się poniżej to zestawienie najskuteczniejszych środków poprawiających kondycję seksualną dla najbardziej wymagających osób.

5. Żel intymny nawilżający na bazie wody Swiss Navy stymulujący 118 ml

Żel intymny Swiss Navy zawiera mentol i miętę, które zwiększają doznania poprzez wywołanie mrowienia. Brak zastosowania parabenów oraz gliceryny umożliwia stosowanie żelu z prezerwatywami bez ryzyka ich uszkodzenia. Swiss Navy jest niezwykle miły w dotyku, dzięki czemu samo jego nakładanie działa niezwykle pobudzająco. Zwarta konsystencja żelu zapewnia idealny poślizg, przy czym samo jego stosowanie jest bardzo komfortowe, ponieważ preparat nie jest lepki czy kleisty. Swiss Navy jest jedynym żelem intymnym w rankingu, który cieszy się uznaniem klientów ze względu na wysoką skuteczność działania. Wygodny pojemnik z pompką wpływa na komfort użytkowania produktu w każdych warunkach. Dodatkową zaletą Swiss Navy jest zwiększenie wydolności seksualnej, co pozwala cieszyć się dłużej miłosnymi doznaniami.

4. Żel Power4sex 150 ml na silniejszą erekcję u mężczyzn

Preparat Power4sex jest profesjonalnym żelem na potencje zalecanym dla mężczyzn w każdym wieku. Stosowanie żelu pozwala uzyskać silną erekcję zapewniającą mocne doznania podczas długiego stosunku. Do najistotniejszych cech produktu należy gwarancja m.in. szybkiej i silnej erekcji, intensywnego orgazmu, szybkiej regeneracji po stosunku, doskonałego poślizgu i przede wszystkim większej wydolności seksualnej. Naturalne składniki wpływają na większe ukrwienie penisa. Żel wyprodukowano na bazie m.in. guarany, żeń-szenia, miłorzębu japońskiego, kofeiny i argininy. To preparat gwarantujący udany sex, o czym decyduje zwiększenie doznań podczas stosunku. Power4sex jest skutecznym żelem na potencję cieszącym się uznaniem klientów w każdym wieku.

3. Medica Group BigErection 150 ml – Żel wzmacniający erekcję

Medica Group BigErection to żel gwarantujący satysfakcję zarówno mężczyzny, jak i kobiety podczas każdego stosunku. To czołowy produkt wśród preparatów wzmacniających erekcję. Regularne stosowanie żelu BigErection zapewnia m.in. poprawę życia seksualnego obojga partnerów, wykazanie skuteczności w każdym stosunku, uzyskanie długiej i mocnej erekcji, odbywanie częstszych stosunków niż dotychczas oraz odzyskanie kontroli nad erekcją. Ponadto Medica Group BigErection uplasowano pomiędzy najskuteczniejszymi żelami na erekcję dostępnymi na rynku. Stosowanie polega na wcieraniu żelu w penisa 1 do 3 razy dziennie. Dodatkowo żel może być stosowany jako lubrykant podczas stosunku.

2. LELO Lubrykant osobisty 150 ml na bazie wody

LELO Lubrykant to skuteczny preparat zapewniający nadzwyczaj silne doznania. Preparat nie podrażnia stref intymnych oraz jest bezwonny, dzięki czemu jego stosowanie jest przyjemne i komfortowe. Zastosowany aloes działa łagodząco na wcześniejsze podrażnienia. LELO zwiększa libido dzięki zastosowaniu ekstraktu z żeń-szenia oraz energetyzującego wyciągu z guarany. To właśnie te składniki wpływają na wydłużenie stosunku oraz zwiększenie doznań obojga partnerów. To niezwykle wydajny produkt, który stosowany już w małych ilościach, zapewnia idealny poślizg. LELO nie zawiera parabenów i gliceryny, jest bezpieczny dla ciała, zalecany do stosowania z lateksem oraz cechujący się neutralnym zapachem. Elegancki pojemnik dodatkowo podkreśla wysoką jakość produktu.

1. Potency Gel 100 ml – żel na potencję u mężczyzn

Numerem pierwszym zestawienia został Potency Gel charakteryzujący się silnym i bezpiecznym dla ciała działaniem. Preparat zapewnia wydłużenie erekcji również przy wielokrotnym zbliżeniu. Dodatkowo zapewnia prawidłowe ukrwienie narządów płciowych, poprawiając na stałe krwiobieg w penisie. Klient ma gwarancję poprawy życia seksualnego. Potency Gel zarówno poprawia nawilżenie podczas stosunku, jak i regeneruje organizm zaraz po zbliżeniu. To wyjątkowy preparat eliminujący kłopoty z obniżającym się popędem seksualnym oraz problemy z brakiem wzwodu. Potency Gel zawiera najskuteczniejsze składniki m.in. chmiel zwyczajny, miłorząb japoński, kofeinę, oraz wyciąg z guarany. Największe zalety produktu to chociażby pewność silnej i długiej erekcji, natychmiastowe działanie oraz gwarancja poprawy życia seksualnego obojga partnerów.

Powyższy ranking środków na erekcję opisuje najlepsze preparaty dostępne na rynku. Szczegółowe opisy umożliwiają wybór produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *