Rankingi

Ranking: TOP 5 środków na libido u kobiet

Ranking TOP 5 środków na libido u kobiet

Ciągłe siedzenie, ciąża, problemy natury psychologicznej i nadmiar antykoncepcji. To najpopularniejsze czynniki, które przyczyniają się do zmniejszenia kobiecego libido i redukcji satysfakcji z życia seksualnego. Następstwami takiego stanu rzeczy bardzo często jest frustracja, utrata poczucia kobiecości, a nawet utrata pewności siebie. Niezależnie od tego, czy samemu cierpisz na tego rodzaju zaburzenia, czy masz kogoś bliskiego, możesz wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc sobie stosując tabletki na libido dla pań. Zapoznaj się z rankingiem TOP 5 preparatów, które pomogły już tysiącom kobiet borykającym się z problemami swojego układu hormonalnego.

5. Viamea – kapsułki na potencję u kobiet

Viamea – tabletki na potencję dla Pań to zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych suplementów, które pomagają w leczeniu zaburzeń na podłożu seksualnym. Złożony wyłącznie z naturalnych składników, może być stosowany doraźnie. Już po około 30 minutach będziemy mogli poddać się niezapomnianym chwilom relaksu ze swoją partnerką bądź partnerem. Lista substancji czynnych jest dość długa, bo składa się aż z 15 związków. W pierwszej kolejności liczy się l-arginina – o działaniu uwrażliwiającym na bodźce seksualne, muira puama – posiada właściwości pobudzające, ekstrakt z buzdyganka – o właściwościach regulujących układ hormonalny oraz lucerna siewna – o udowodnionym korzystnym wpływie na płodność i życie po menopauzie. W ramach wsparcia dodano też cynk, imbir, witaminę b3, cola nut, pieprzowiec roczny, pieprz cayenne, żeń-szeń, kofeinę, cytrynian boru i orchic substance. Sprawność seksualna ze środkiem o tak szerokim spektrum działania jest praktycznie pewna.

4. Medica Group PlayWoman – tabletki poprawiające intensywność orgazmów u kobiet

Medica Group PlayWoman to kolejne skuteczne tabletki na libido dla Pań bez recepty. W ekonomicznym opakowaniu znajdziemy aż 60 tabletek, które odmienią charakter naszych zbliżeń na długi czas. W składzie znajdują się 4 substancje aktywne o działaniu stymulującym kobiece libido. Według opinii klientek efektywnie redukują psychiczne napięcie i objawy niektórych stanów chorobowych. W rezultacie poprawia się libido, łatwość osiągnięcia orgazmu oraz samopoczucie. Za wspomagające działanie odpowiedzialne są: poprawiający krążenie aminokwas – l-arginina, czarny owies – stymulująca popęd płciowy odmiana owsa, ekstrakt z buzdyganka naziemnego – naturalny afrodyzjak, sarsaparilla – silny antyoksydant oraz ginseng amerykański – pochodzący z tradycyjnej medycyny indyjskiej żeń-szeń. Zalecana dawka preparatu może różnić się w zależności od osobistych potrzeb – zaleca spożywać się maksymalnie 2 tabletki na dobę.

3. Libido Therapy – kapsułki na libido u kobiet

Libido Therapy to suplement o składzie zbliżonym do innych produktów z tej kategorii. Producent zaleca stosować go długoterminowo, a nie tylko doraźnie. Pozwoli to na osiągnięcie odpowiednich stężeń poszczególnych substancji wytwarzanych na drodze pobudzenia poszczególnych układów w organizmie kobiety po skorzystaniu. Na etykiecie opakowania o pojemności 30 kapsułek, znajdziemy szereg ekstraktów, które w szybki i efektywny sposób polepszą nasze wrażenia płynące z pobytu w sypialni. Wewnątrz znajduje się wapń, tribulus terrestris – ekstrakt z buzdyganka, catuaba bark – kora o właściwościach afrodyzjaka, zwiększająca możliwości seksualne, miłorząb dwuklapowy – roślina o szerokim spektrum działania, m. in. środek pomocniczy w leczeniu depresji. 30 tabletek wystarczy na 30 dni terapii – zalecana jest 1 tabletka dziennie.

2. Medica-Group Orgasm Max kapsułki na libido dla kobiet

Medica-Group Orgasm Max to propozycja dla kobiet, które szukają naturalnego odpowiednika dla niebieskiej tabletki. W jednej kapsułce zawarty jest ekstrakt z żeń-szenia, korzeń maca, kofeina i l-arginina. Polepszenie libido u kobiet po ich zażyciu następuje przez zwiększenie odporności na stres, zmniejszenie uczucia dyskomfortu oraz pobudzenie. Powyższe tabletki na libido dla Pań opinie mają zadowalające z dwóch powodów. Po pierwsze przyspieszają moment, w którym osiągany jest orgazm. Po drugie zaś pobudzają układ krążenia, co skutecznie zwiększa doznania w okolicach intymnych. Produkt godny uwagi dla kobiet chcących osiągnąć szybki efekt już po pierwszym zastosowaniu.

1. Libidizer – tabletki na libido dla Pań

Libidizer to tabletki na popęd dla Pań poszukujących środka o silnym, ale nieinwazyjnym działaniu. Zmysłowe odczucia wzmacnia dzięki obecności trzech ekstraktów. Ekstrakt z dong quai dostarcza fitoestrogenów, które są niezbędne w utrzymaniu prawidłowego zdrowia hormonalnego kobiet. Ekstrakt z ginseng panax przyczynia się do zwiększenia poziomu energii, dodając wigoru i chęci do działania. Ekstrakt z liści Damiana, nazywany też magicznym afrodyzjakiem, dostarcza olejków eterycznych i flawonoidów. Libidizer – tabletki na podniesienie libido opinie otrzymują pozytywne z uwagi na fakt wysokiej skuteczności, brak skutków ubocznych i działanie zauważalne w ciągu niecałej godziny. Opakowanie 60 tabletek należy podzielić na 30 porcji po 2 tabletki. Należy stosować 30 minut przed stosunkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *