Porady

Pewność siebie w łóżku – jak zwiększyć?

Pewność siebie w łóżku jest niesamowicie ważna, ponieważ pośrednio wpływa na satysfakcję z seksu. Nie da się dziwić temu, że wiele osób wstydzi się w intymnej sytuacji, jednak warto nad tym popracować, co wbrew pozorom nie jest takie trudne. W takim razie jak być odważnym w łóżku, czyli jak zwiększyć seksualną pewność siebie?

Warto się zastanowić, skąd bierze się w ogóle niepewność, ponieważ dzięki temu znacznie łatwiej wypracować seksualną pewność siebie. Posłużymy się tutaj porównaniem. Człowiek czuje się pewniej, znając w podróży drogę, niż jadąc na oślep. Nie chodzi tutaj o stałego partnera – przygody na jedną noc także mogą być świetne, a z drugiej strony stresujące – ale zwyczajne dowiedzenie się, co dana osoba lubi może zdecydowanie pomóc. Zwykle wystarczy poświęcić moment na dopytanie (np. wolisz szybciej?), co wcale nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie – jest oznaką chęci sprawienia przyjemności drugiej osobie. Nie ma na świecie eksperta, który da ogromną przyjemność jakiemukolwiek partnerowi w łóżku, ponieważ najpiękniejsze w nas wszystkich są różnice!

Powyższy przykład nie musi oznaczać wyłącznie dowiedzenia się, co lubi partner. Dochodzi do tego znajomość własnego ciała. Warto przez to eksperymentować ze sobą, na przykład w ramach masturbacji. Dobrym pomysłem w tym zakresie jest używanie zabawek, takich jak wibrator lub masturbator, zależnie od posiadanych części intymnych. Dlaczego ma to pomóc? Dzięki temu można szybko poinstruować partnera o tym, co i jak ma robić, co dostarcza przyjemności i przełamuje bariery. Lepsze doznania potęgują seksualną pewność siebie!

Brak pewności siebie może również mieć podłoże w niskiej samoocenie pod względem wyglądu. Dobrze sobie uświadomić, że nie sam wygląd jest najważniejszy, ale działanie – to na przyjemności należy się skupić. Oczywiście, zapewne poprzednie zdanie nie odpowie na pytanie, jak pokonać wstyd w łóżku, dlatego warto posłużyć się całkiem sprytnymi akcesoriami, którymi są na przykład komplety bielizny erotycznej. Pozwalają poczuć się wyjątkowo kobieco, czyli jednocześnie bardziej seksownie, a więc także – pewnie. Panowie także mogą skorzystać z bielizny erotycznej. Nie można zapominać o maskach czy opaskach na oczy, które na pewno pomogą w tym przypadku – partnerzy nie będą myśleli o swoim wyglądzie, ale o doznaniach.

Dalej zastanawiasz się, jak nabrać pewności siebie w łóżku? Odpowiedź jest dość nieoczywista, ponieważ chodzi o feromony. Te substancje nie są oczywiście żadnym magicznym eliksirem. Należy jednak wiedzieć, że są odbierane przez te części mózgu, które odpowiadają m. in. za seksualność. To nie wszystko, ponieważ mogą nie tylko subtelnie spotęgować pewność siebie użytkownika, ale też zwiększyć poczucie zaufania do niego przez płeć przeciwną. Więcej informacji o feromonach znajdziesz na przykład na tym blogu.

Poniżej przedstawiamy przykładowe produkty, które mogą pozytywnie wpłynąć na Twoją seksualną pewność siebie. Oczywiście, to tylko propozycje, dlatego nie krępuj się szukać rozwiązania odpowiedniego dla siebie. Sklepy erotyczne mają bogaty asortyment, w którym na pewno coś znajdziesz.

Jak nabrać pewności w łóżku – przydatne akcesoria

Obsessive Lolitte


To body jest doskonałym pomysłem, by podkreślić swoją kobiecość. Produkt opina ciało i wykonano go z nieprześwitującego materiału. Na pewno pozwoli użytkowniczce poczuć się bardziej seksownie, a przy tym rozpali zmysły partnera.

Fifty Shades of Grey – opaska na oczy No Peeking


Opaska na oczy również pozwala wykluczyć wizualny aspekt niskiej samooceny w sypialni. Co więcej, w komplecie znajdują się dwie sztuki, dlatego dwójka partnerów może poświęcić uwagę reszcie zmysłów.

Love & Desire 100ml perfumy z feromonami – damskie


Produkt wyróżnia się przyjemnym, zmysłowym zapachem. W składzie znajdują się feromony, takie jak androstenon, kopuliny, estratetraenol i androsteron. Mieszanka może zwiększyć zainteresowanie wobec użytkowniczki, a w jej przypadku potęgować witalność i podniecenie, a także pewność siebie.

Love & Desire 100ml perfumy z feromonami – męskie


To analogiczny produkt, przeznaczony jednak dla mężczyzn. Może poprawić nastrój użytkownika i osób w otoczeniu, podkreślić męskość oraz pewność siebie. Feromony są polecane nie tylko w przypadku spraw seksualnych, ale też wystąpień przed ludźmi, rozmów kwalifikacyjnych i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *