Rankingi

Ranking TOP 5 zapachowych feromonów dla mężczyzn

feromony-zapachowe-dla-mezczyzn

Nieoceniony skrzydłowy każdego mężczyzny zdaje się być w zasięgu ręki, tylko czasem nie zdajemy sobie z tego sprawy. Każdy z nas pragnie mieć przy sobie kumpla, który poklepie po ramieniu i doda pewności siebie. Nie oszukujmy się, nie każdy z nas czuje się pewnie w trakcie rozmów z kobietami. Jest jednak na to sposób. Przyjaciel, który rozbudzi w nas samca alfa pełnego spontaniczności i pewności siebie. Mówimy oczywiście o zapachowych feromonach dla mężczyzn. Często zapominane związki chemiczne, które pozwolą Ci przejąć kontrolę w towarzystwie i nabrać uroku w oczach kobiet. Staniesz się prawdziwym łowcą, do którego ofiary przychodzą same, ciągnięte Twoim osobistym aromatem. Rynek pęka w szwach od rodzajów feromonów, dlatego stworzyliśmy ranking TOP 5 zapachowych feromonów dla mężczyzn.

5. MAGNETIFICO Secret Scent perfumy z feromonami 20ml 

MAGNETIFICO Secret Scent perfumy z feromonami 20ml - męskie

Wyróżnione przez magazyn PLAYBOY w 2018 roku feromony męskie zapachowe Magnetifico skradły serca niejednej kobiecie, kiedy zostały użyte przez do tej pory nieśmiałego mężczyznę. Bardzo przyjemny zapach, który dodaje każdemu spontaniczności i odwagi, nie tylko podnosząc atrakcyjność w oczach kobiet. Zapach należy do typów cytrusowo-drzewnych i będzie bardzo dobrym wyborem dla mężczyzn nieprzepadających za duszącymi zapachami, a ceniącymi sobie świeżość i lekkość. MAGNETIFICO Secret Scent fermonony męskie zapachowe – ranking nie mógł ich pominąć. Wyjątkowa formuła połączona z wydajnością musiała znaleźć się w pierwszej piątce rankingu.

4. LOVELY LOVERS Be Mine Destiny 50ml man 

Kolejnym godnym polecenia produktem jest bezsprzecznie LOVELY LOVERS Be Mine Destiny. To męskie feromony zapachowe o wyjątkowej nucie pomarańczy na bazie drzewnej. Przyciąga i intryguje kobiety swoim zapachem, zaś Ty czujesz się prawdziwym samcem alfa. LOVELY LOVERS dają w Twe ręce ster, i to tylko Ty decydujesz, do jakiego portu zawitasz. Feromony zapachowe używasz, jak każdych perfum, a ich zapach utrzyma się na Twoim ciele i będzie wabić kobiety naokoło przez wiele długich godzin. Jest to dobry wybór dla mężczyzn, którzy chcą wzbudzić w kobietach zainteresowanie i zaciekawienie, subtelnie wspierając rozwój rozmowy.

3. The Edge 25ml perfumy z feromonami

The Edge 25ml perfumy z feromonami - męskie

Feromony męskie zapachowe firmy The Edge należą do produktów, które działają na wielu płaszczyznach. Pewność siebie w rozmowie z kobietami i poprawa Twojego samopoczucia w pracy. Z ich pomocą poczujesz się pewnie i nie do zatrzymania. Mimo niewielkiej pojemności buteleczki, producent zapewnia możliwość 200 aplikacji z pełną aromatyczną siłą. Skład perfum nie jest całkowicie znany, gdyż producent ujawnił tylko jeden feromon androstenon, zaś w perfumach znajdują się jeszcze dwa feromony, które należą do tajnej receptury producenta. Produkt bezsprzecznie działa i pozwoli Ci poczuć się jak król świata w każdej rozmowie. Kobiety spojrzą na Ciebie przychylniej, Ty zaś pierwszy raz poczujesz się tak lekko.

2. Passion for him 100ml

Passion for him 100ml – perfumy z feromonami - męskie

Dostępne tylko w sklepie Świat Doznań feromony dla mężczyzn o aromacie nie do podrobienia. To bardzo wyjątkowa propozycja dla mężczyzn, którzy pragną zdobyć zainteresowanie wśród kobiet i dać do zrozumienia konkurencji, że jesteś na podium. Używając ich jak perfum, spryskasz skórę, a trzy zawarte w składzie feromony momentalnie zaczną oddziaływać na Ciebie oraz otoczenie. Czujesz się silniejszy, pewniejszy siebie, a nagła lekkość w rozmowie Cię zadziwia? To właśnie wpływ Passion for him. Zaczniesz przyciągać do siebie każdą z dam, a wybór należy do Ciebie. Im bliżej, tym działanie feromonów zapachowych dla mężczyzn staje się silniejsze. Coraz atrakcyjniej będziesz wyglądać w oczach kobiet, a jeśli chcesz oczarować swoją wybrankę serca, masz pewność, że na nowo zapłonie między wami ogień namiętności. Przystępna cena i nie do podrobienia, wydajny produkt stawia Passion for him bardzo wysoko w naszym rankingu.

 1. Love&Desire 100ml Premium

Love&Desire to marka, która słynie z wybitnie dobrych feromonów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Producent dobrze wie, jak zapach wpływa na was wzajemnie. Feromony Love&Desire Premium to prawdziwa marka prestiżowa, która daje Ci pewność, że rozpali płomień uczuć w Twojej ukochanej, jak z pierwszym waszym spotkaniem. Perfumy nie duszą, a zarazem podkreślają Twój naturalny zapach. Pragniesz poczuć się królem w towarzystwie, zachwycić kobiety i przyciągnąć je do siebie bez większej trudności? Zainwestuj więc w Love&Desire Premium, a zyskasz pewność siebie i kontrolę nad otoczeniem. Teraz Ty możesz stać się samcem alfa z pomocą męskich feromonów zapachowych znanej marki. Nie zawiedziesz się, a aplikując na skórę, jak klasyczne perfumy masz pewność, że zapach utrzyma się na Tobie długo, dając Ci poczucie świeżości nawet po ciężkim dniu w pracy. Pragniesz erotyzmu w swoim życiu? Teraz jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Ranking zapachowych feromonów męskich przedstawia najwyższej jakości produkty dla mężczyzn, którzy pragną zyskać większą pewność siebie i przyciągnąć wybrankę serca. Zachwycaj kobiety i zawróć im w głowie z pomocą cichego kompana. Wszystkie polecane przez nas produkty są dostępne w sklepie Świat Doznań, abyś nie musiał długo szukać. Zainwestuj w swoją pewność siebie i sam odkryj, jak wiele jesteś wart.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *