Większe doznania Zakupy

Fifty shades of grey – erotyczna powieść w Twojej sypialni

O „Pięćdziesięciu Twarzach Grey’a” słyszał już chyba każdy. Słynna powieść, która weszła do księgarni w 2012 roku podbiła świat. Ciężko było się spodziewać, że zabarwiona erotycznie historia podbije serca milionów kobiet i wzniesie się na szczyt rankingów sprzedaży.

Kiedy po kilku latach ogłoszono premierę filmu, zainteresowanie seansem było jeszcze większe, niż można się było spodziewać. Bilety do kin zostały szybko wyprzedane, przez co wiele osób musiało długo poczekać, żeby zobaczyć owe widowisko.

Dlaczego ten romans podbił świat?

Można powiedzieć, że to jedna z pierwszych powieści tego typu. Obecnie półki sklepowe uginają się wręcz pod naporem powieści erotycznych, jednak jeszcze niedawno tak nie było. Kobiety na całym świecie mogły poznać historię Grey’a i Panny Steel. Popularność serii bierze się pewnie stąd, że za pomocą książki Panie z całego globu mogły rozmarzyć się o gorącym kochanku, jakim była fikcyjna postać Christiana Grey’a. Dokładnie opisane sceny zbliżeń erotycznych partnerów musiały rozpalić ich wyobraźnię. Rekordowe wyniki sprzedaży książek i biletów na ekranizacje zainspirowały branże gadżetów erotycznych. Dzisiaj nie trzeba marzyć o przeżyciach rodem z tej powieści, ponieważ każdy może zamówić akcesoria erotyczne Fifty Shades of Grey. Przyjemność jest na wyciągnięcie ręki!

Jakie gadżety erotyczne inspirowane serią E.L. James można znaleźć na półkach sklepów erotycznych?

Branża erotyczna rozwija się prężnie, z tego względu powstały dziesiątki gadżetów Fifty Shades of Grey! Mogą się znaleźć także w Twoim posiadaniu!

Kajdanki Fifty Shades of Grey – Totally His Handcuffs

Christian chwyta moje lewe ramię, rozciąga je delikatnie w stronę lewego rogu i zakłada kajdanki wokół mojego nadgarstka. Kiedy kończy, jego długie palce głaszczą moje ramię. Och! Jego dotyk wysyła gilgoczący dreszcz.”

Owe kajdanki to produkt najwyższej jakości. Od wewnętrznej strony wypełnione są miękkim materiałem, dzięki czemu skóra nadgarstków nie zostanie podrażniona. Zapewniają mocny ścisk, przez co osoba zdominowana się nie uwolni. Przydadzą się podczas zabaw BDSM.

Fifty Shades Freed – Cherished Collection Leather & Suede Paddle

Popycha mi kolana do góry, tak że pupę mam teraz w powietrzu i daje mocnego klapsa.”

Jest to skórzana packa, która została wykonana z niezwykłą precyzją. Kusi kolorem oraz gustownym uchwytem. Rozpali zmysły niejednego kochanka!

Fifty Shades Freed – skórzany bat do bicia Cherished Collection

I nagle przeciąga szpicrutę po mojej kobiecości, przez moje włosy łonowe, w dół wejścia do pochwy.”

Gadżet z książki może znaleźć się w Twojej sypialni! Szpicruta, inaczej palcat świetnie sprawdzi się jako urozmaicenie gry wstępnej. Palcat został dobrze wykonany i nie podda się nawet mocnym ciosom!

Fifty Shades of Grey Desire Explodes USB Rechargeable G-Spot – Wibrator Klasyczny

To wibrator wykonany z silikonu, który pozwoli Ci odkryć zupełnie nowe doznania podczas masturbacji. Jest to urządzenie najwyższej jakości, o czym świadczy dostępność 6 różnych trybów wibrowania z możliwością regulacji na 12 poziomach intensywności! Posiada dwa silniczki, mimo to jest bardzo cichy. Specjalne wyprofilowanie zapewni idealną stymulację punktu G. Całkowita długość urządzenia wynosi 25,4 cm. Wibrator jest ładowany przez kabel USB.

Lubrykant wodny Fifty Shades of Grey – Ready for Anything

Lubrykant analny marki FSoG zapewni Ci świetne nawilżenie i dobry poślizg. Rozluźni mięśnie odbytu, przez co będziesz mogła cieszyć się w pełni satysfakcjonującym seksem analnym! Jako, że żel nawilżający jest na bazie wody – możesz bez przeszkód używać go wraz z wszystkimi gadżetami erotycznymi. Produkt został przebadany dermatologicznie, przez co otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa dla swoich intymnych rejonów.

Zestawy do krępowania

Tym razem jest to nie jeden gadżet, a cały komplet, który pokochają miłośnicy odważniejszej zabawy. Można w nim znaleźć: materiałowe kajdanki na nadgarstki, opaskę na oczy, przyssawki na sutki, pejcz, wibrująca obręcz na penisa, silikonowe kulki analne. To dobry wybór, jeżeli chcesz zacząć zabawę z BDSM.

Kulki gejszy Fifty Shades of Grey – Tighten and Tense

Te kulki waginalne przyniosą nie tylko rozkosz, ale pozytywnie wpłyną an zdrowie. Używanie kulek gejszy ćwiczy mięśnie kegla. Przekłada się to na jeszcze przyjemniejszy seks! Gadżet wykonano z wysokiej jakości silikonu medycznego. W celu ułatwienia aplikacji tej zabawki, producent wyposażył ją w „ogonek” dzięki czemu wyjmiesz swoje kulki bez problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *