Porady Zakupy

BDSM – jak zacząć zabawę?

Ty i Twój partner lubicie odważną zabawę? Lubicie urozmaicać swoje życie seksualne i szukacie nowych możliwości? Chcecie, żeby Wasza wspólna gra miała jeszcze więcej pikanterii? BDSM może być świetnym rozwiązaniem dla Was!

Czym jest BDSM?

BDSM to skrót, który rozwija się na następujące słowa. BD – Bondage and Discipline; Ds – Dominance and Submission; SM – Sadism and Masochism. W języku polskim oznacza to związanie i dyscyplinę, dominację i uległość, sadyzm i masochizm. Jest to praktyka seksualna, która dzieli partnerów na stronę dominującą „Top” oraz stronę uległą, czyli „Bottom”. Pierwsze wzmianki o BDSM pochodzą jeszcze z czasów przed naszą erą. W starożytnej Tarquinii znajduje się malunek (VI w. p.n.e.), który przedstawia dwóch mężczyzn biczujących kobietę, która ręką stymuluje jednego z nich. Na przestrzeni stuleci nadal można napotkać dużo wzmianek o tej praktyce seksualnej. Rozkwit BDSM nastąpił w XX w., kiedy powstał komiks o tej tematyce, autorstwa Johna Williego i Erica Stantona. Podczas takich aktywności zazwyczaj używa się gadżetów erotycznych, np. uprzęży, knebli, pejczy. W Polsce prawo dopuszcza swobodne praktykowanie BDSM, jednak nie pozwala na publikowanie treści wideo czy zdjęć. Zamieszczanie takich materiałów może wiązać się z karą pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Jak zacząć gorącą zabawę?

Kiedy wiecie, czym jest BDSM, musicie też wiedzieć, jak się za to zabrać! Przede wszystkim potrzebujecie dobrego nastawienia. Później, określcie swoje role – ktoś musi w końcu dominować, a ktoś być uległym. Oczywiście, możecie się zmieniać.

Jeżeli chcecie zacząć w spokojny sposób – potrzebujecie gadżetów erotycznych!

Dobrze sprawdzą się te mniej ekstrawaganckie akcesoria.

Warto wyposażyć się w piórko do łaskotania. To zwyczajna różdżka, którą drażni się osobę uległą.

 

Bardzo dobrym wyborem będzie także opaska na oczy. Będzie stanowiła gustowny i elegancki dodatek, a przy tym zwiększy doznania strony zdominowanej. W końcu skupi całą swoją uwagę na tym, co czuje.

 

Sama definicja BDSM mówi o krępowaniu, dlatego przydadzą się Wam kajdanki, bądź specjalne zestawy do krępowania.

 

Odpowiedni strój również jest ważny. Dobrze, jeżeli wyposażycie się w obcisłe stroje! Rozpali to Wasze zmysły i pozwoli jeszcze lepiej wczuć się w odgrywaną rolę.

 

Dla odważniejszych – tutaj zaczynają się mocniejsze wrażenia!

Poza podstawowym wyposażeniem, warto rozejrzeć się za przedmiotami, które docenią bardziej zaawansowani fani BDSM.

Pejcz będzie świetny! „Top” sprawi, że „Bottom” rozkocha się w sadomasochizmie! Chłosta od dawna stosowana jest nie tylko jako kara, ale przyniesienie satysfakcji seksualnej.

 

Równie przydatna będzie lateksowa maska i knebel. Zdominowana osoba nie będzie w stanie nawet krzyczeć.

Pamiętajcie, żeby ustalić jakiś znak, kiedy zabawa zacznie być zbyt ostra. Różne zabawki erotyczne są niezwykle doceniane przez fanów BDSM. Mowa tutaj o różnego rodzaju dildo, wibratorach, korkach analnych, kulkach... Jest w czym wybierać, sklepy erotyczne oferują naprawdę dużo!

Żeby Wasza dzika gra była jeszcze bardziej pikantna, a przy wszystkim – wygodna, zastanówcie się nad zakupem huśtawki erotycznej! Znacznie ułatwi zabawę przez dostęp do wszystkich partii ciała partnera.

 

Dla zaawansowanych – ekstremalnie mocne doznania!

Istnieje coś takiego jak elektrostymulacja. To rzecz zdecydowanie dla najodważniejszych! W asortymencie sklepów erotycznych można znaleźć na przykład packi, które przy uderzeniu partnera delikatnie porażą go prądem.

 

W tej kategorii znajdują się również specjalne pasy cnoty, inaczej klatki na penisa.

 

Można wyposażyć się również w specjalne ostrogi, które pozwolą Wam zadać odpowiedni ból, który rozgrzeje i zwiększy rozkosz.

 

Warto również wyposażyć się w obroże i nasutniki.

 

Co kupić? Zestawy BDSM!

W celu ułatwienia zakupu – w internecie można znaleźć specjalne zestawy do BDSM, które posiadają wszelkie najpotrzebniejsze gadżety.

FSoG – Principles of Lust Romantic Couples Kit Black

Bardzo ciekawy komplet inspirowany sławnymi powieściami E.L. James. W opakowaniu znajdziecie: regulowaną pętelkę na penisa, aksamitne opaski, maskę na oczy, piórko do łaskotania, wibrującą nakładkę na palec.

 

FSoG – Kinky Fuckery Wild Couples Kit

Ciekawy zestaw, który został zainspirowany popularną serią książek i filmów „Fifty Shades of Grey”. W jego skład wchodzą: pejcz, zestaw do krępowania, maska na oczy, przyssawki do sutków, wibrujący pierścień erekcyjny i silikonowe kulki analne.

 

FSoG – Dark Desire Advanced Couples Kit

Ostatnia propozycja dla fanów BDSM. Ta sama firma oferuje komplet zawierający: linę do bondage, opaskę na oczy, mały wibrator typu „Bullet”, packę, taśmę do krępowania, pierścień erekcyjny oraz silikonowy korek analny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *