Porady

Wibratory z aplikacją – prostota sterowania i ogrom możliwości!

Kiedy wymyślono pierwszy gadżet erotyczny? Nie sposób stwierdzić, ponieważ pierwsza atrapa męskiego członka powstała ponad 30 000 lat temu! Im bardziej rozwinięci są ludzie, tym bardziej rozwija się świat zabawek erotycznych. Producenci obecnych akcesoriów przełamują konwencje i produkują urządzenia, które naprawdę potrafią zaskoczyć!

 

Początki wibratorów

Może być to zaskakujące, ponieważ wibratory mają swój początek jeszcze przed narodzinami Chrystusa. Egipcjanki znalazły świetny sposób na zaspokojenie. Do specjalnych tykw wkładano pszczoły. Kiedy były rozwścieczone, wprawiały tykwę w ruch! Użytkowniczką takiego urządzenia była sama Kleopatra! Największy przełom w dziedzinie tych gadżetów nastąpił wraz z wynalezieniem elektryczności. Już w 1902 powstał pierwszy wibrator na prąd, jednak wyglądem nie przypominał zbytnio gadżetów spotykanych dzisiaj. Za początek obecnych wibratorów obiera się 1954 rok, kiedy wynaleziono Niagarę N1, tj. wibrator z możliwością regulacji natężenia wibracji.

 

Czym jest wibrator z aplikacją?

Tak naprawdę wszystko zależy od projektu producenta. Można spotkać wibratory z aplikacją o klasycznym, fallicznym kształcie, jednak większość nowoczesnych urządzeń swoim designem daleko odbiega od podłużnej imitacji członka. Gdzie jest ten przełom? Obecna technologia pozwala jednak na ciekawe rozwiązania. Specjaliści różnych firm czerpią z niej, dlatego powstały wibratory z aplikacją na smartfona. Za sprawą technologii Bluetooth i WiFi można robić z nimi rzeczy, które wcześniej nie były możliwe. Ponadto, sterowanie wibratorem czasami bywa problematyczne, jednak za sprawą specjalnej aplikacji problemy znikają, a na ich miejsce wchodzą nowe możliwości.

 

Jak to działa wibrator z aplikacją?

Wszystko zależy od tego, jak aplikację zaprogramują specjaliści danej firmy. Można natrafić na urządzenia, które zapisują różne tryby wibrowania – jeżeli użytkowniczka tego chce. Są też świetnym rozwiązaniem dla par, które zostały zmuszone do życia w rozłące, ponieważ niektóre wibratory z aplikacją mogą być sterowane z drugiego końca świata! Za pomocą prostych gestów można dostosować tryb wibrowania do indywidualnych potrzeb. Wyobraźnia stanowi Twoje jedyne ograniczenie.

 

Najciekawsze wibratory z aplikacją!

Rynek oferuje już całkiem pokaźną ilość tych gadżetów i czekamy, aż będzie ich jeszcze więcej. Poniżej wymienione zostaną jedne z ciekawszych wibratorów z aplikacją.

 

Lovense – Lush

To jeden z najciekawszych wibratorów z aplikacją dostępnych na rynku! Warto zacząć od samego kształtu, ponieważ ten od razu rzuca się w oczy. To jajeczko z ogonkiem uniesie każdą kobietę na wyżyny rozkoszy. Urządzenie posiada mocny silnik, którym można sterować z pokładu przyjaznej aplikacji na systemy iOS i Android. Lush można wprawić w ruch z dowolnego miejsca na ziemi. Jest popularny u kobiet, które prowadzą programy show-up, tj. internetowe relacje na żywo, gdzie użytkownicy po drugiej stronie ekranu sterują Lovense Lush. Aplikacja pozwala zaimportować swoją ulubioną muzykę, żeby wibrator drżał w jej rytmie. Jest także funkcja sterowania głosem. Gadżet wykonano z silikonu klasy medycznej. Jest wodoodporny i niezwykle cichy, dlatego świetnie sprawdzi się dosłownie wszędzie! Od sypialni po spacer, ponieważ konstrukcja wibratora zapobiegnie wypadnięciu!

 

We-Vibe – Sync

Ten wyjątkowy wibrator z aplikacją to świetne rozwiązanie na wspólną zabawę, a także chwile rozłąki. Jego innowacyjny kształt sprawia, że możliwa jest penetracja, kiedy kobieta ma w sobie Sync, przez co dwójka partnerów odczuje jego świetne działanie jednocześnie! Aplikacja We-Connect łączy się ze smartfonem i daje możliwość sterowania z każdego miejsca na ziemi. Wibrator zadrży w rytm odtwarzanej muzyki, a także pozwoli w wygodny sposób dostosować rodzaj wibrowania.

 

Kiiroo Onyx 2 & Pearl 2 Couple Set

Kiiroo to marka, która poszła o krok dalej. Zestaw składa się z wibratora dla niej i masturbatora dla niego. Nawet, jeżeli para znajduje się z dala od siebie, może poczuć swoją namacalną bliskość. Wibrator odbiera wrażenia, które przesyłane zostają do masturbatora, który zaciska w środku specjalne pierścienie, przez co jest to doświadczenie najbardziej zbliżone do prawdziwego seksu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *