Ciekawe Zakupy

Wszystko to, co musisz wiedzieć o feromonach!

O feromonach od dawna krążą różne legendy. Jak wiadomo, w każdej legendzie jest ziarno prawdy, a ten wpis postara się je przekazać! Zastanawiasz się, czy warto? Nie wiesz, jak je rozróżniać i jakie są zastosowania poszczególnych produktów? Teraz już wszystko w tej kwestii będzie dla Ciebie jasne!

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie – czym w ogóle są te feromony?

Feromony są bezwonnymi substancjami, które spotkać można przede wszystkim w świecie natury. Wydzielane są przez organizm zarówno zwierzęcy jak i ludzki. Feromony służą głównie do przekazywania informacji między osobnikami płci przeciwnych, stąd też są głównym narzędziem używanym podczas okresu godowego u zwierząt. Dany samiec potrafi wytropić i zwabić samicę z dużej odległości, co służy pośrednio przedłużeniu gatunku. Warto zaznaczyć, że niektóre stworzenia potrafią wyczuć partnera z bardzo dużej odległości – nawet trzech kilometrów.

Ludzie również wydzielają feromony, jednak ich znaczenie nie jest już tak ważne, za czym stoi rozwój cywilizacji. Naturalne, ludzkie feromony nie są tak skuteczne, jak były kiedyś. Nie zmienia to faktu, że to nadal istotna dla naszego życia substancja. Stąd też grono naukowców stworzyło feromony syntetyczne.

Jak działa ta „magiczna” substancja?

Feromony syntetyczne oddziałują na zmysł węchu. Ludzie posiadają pewien narząd, który nie jest dobrze znany, jednak nie można zaprzeczyć jego istnieniu. Mowa tutaj o narządzie nosowo-lemieszowym, inaczej VNO. Dzięki niemu możemy odbierać działanie niektórych feromonów.

Te substancje działają nie tylko na osoby w otoczeniu, ale również na użytkownika. Dzięki nim można zwiększyć pewność siebie, a także wzbudzać większe zaufanie u osób postronnych. Stąd też wysoka popularność feromonów, jeżeli chodzi o sprawy biznesowe lub flirt.

Na feromony decydują się zazwyczaj osoby nieśmiałe. Ta substancja może pomóc takiemu człowiekowi w zyskaniu lepszej pozycji społecznej. Feromony syntetyczne świetnie się również sprawdzają u osób pewnych siebie, które chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją skuteczność w kontaktach międzyludzkich. Te specyfiki nie zmieniają charakteru użytkownika, tylko zmieniają pogląd społeczeństwa na daną osobę! Starając się uwieść osobę płci przeciwnej wystarczy znaleźć się w jej pobliżu, a on/ona podświadomie wyrazi zainteresowanie i być może zrobi pierwszy krok, nawiązując kontakt.

W jakiej postaci występują feromony?

Syntetyki są spotykane w postaci cieczy – i tutaj można je podzielić na dwa rodzaje, ze względu na zapach.

Feromony bezwonne – są to tak zwane koncentraty. Wystarczy nanieść na ciało niewielką ilość, żeby móc cieszyć się ich rewolucyjnym działaniem. Wysoka cena za opakowanie związana jest z wysokim kosztem produkcji, a także pokaźnym stężeniem.

Feromony zapachowe – ten rodzaj feromonów występuje pod postacią perfum, które posiadają w sobie feromony. O ile bezwonne powinno się połączyć z jakimiś perfumami, o tyle zapachowe są już „gotowe”, a więc nie trzeba trudzić się poszukiwaniem dobrego zapachu. Warto jednak wspomnieć, że proporcje zawartych w perfumach feromonów są już odpowiednio zoptymalizowane, dzięki czemu nie trzeba ustalać dawkowania, ani rozcieńczać ich samodzielnie.

Jak aplikować feromony, aby działały skutecznie?

Zależnie od tego, czy są to koncentraty, czy perfumy – feromony aplikuje się najczęściej na szyję, za uszami oraz na nadgarstki. Wystarczą zaledwie dwie krople koncentratu, w przypadku feromonów zapachowych – dwa psiknięcia. Ten drugi rodzaj syntetyków można także nanieść na odzież, ponieważ feromony noszone na skórze tracą swoje dzianie po kilku godzinach, natomiast na ubraniu mogą przetrwać nawet kilka dni. Jeżeli przesadzi się z ilością feromonów – ich działanie może być odwrotne do zamierzonego – zniechęcać płeć przeciwną i wzbudzać agresję u innych osób.

Jakie feromony wybrać?

Passion for HIM – są to feromony zapachowe dla Panów, które idealnie sprawdzą się podczas flirtu, ale także podczas spotkań biznesowych. Użytkownik tego produktu sprawia wrażenie osoby godnej zaufania i jest interesujący.

 

Passion for HER – jesteś nieśmiała lub chcesz zwiększyć swoją skuteczność podczas flirtu? Te feromony zapachowe będą świetnym rozwiązaniem. Ten specyfik nie zmieni Ciebie, ale postrzeganie ludzi w Twoim otoczeniu!

 

BTB dla mężczyzn – to skoncentrowane feromony bezwonne, które sprawią, że Twoja pozycja społeczna wejdzie na nowy poziom! Jeżeli chcesz, żeby ludzie zwracali na Ciebie uwagę – przetestuj ten specyfik!

 

BTB dla kobiet – jest to damski odpowiednik powyższego produktu. Chcesz utorować sobie drogę na szczyt? Ta niewielka buteleczka Ci w tym pomoże. Zwiększ swoją pewność siebie i zainteresuj płeć przeciwną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *