Większe doznania

Rimming – co to jest?

Erotyczne urozmaicenia są ciekawym sposobem na zabicie rutyny w sypialni. Te przybierają różne postaci, ponieważ mogą dotyczyć stosowania gadżetów, zabawy w odgrywanie ról, czy dodania do repertuaru zbliżeń dodatkowych pozycji, czy też technik seksualnych. W tym ostatnim przypadku niedużą, acz rosnącą popularnością cieszy się rimming. Co to jest, jak się przygotować i jak wykonać go dobrze?

Co to jest rimming?

Rimming, określany również jako anilingus, jest techniką seksualną dotyczącą lizania odbytu. Z tego powodu nie jest ona komfortowa dla wszystkich, jednak stali partnerzy seksualni oraz ludzie niestroniący od zbliżeń analnych mogą się ową techniką posiłkować w ramach gry wstępnej poprzedzającej seks. Anus posiada bardzo dużo zakończeń nerwowych, dlatego tego rodzaju stymulacja może zapewnić ogromną przyjemność.

Rimming – jak się przygotować?

W pierwszej kolejności należy zatroszczyć się o odpowiednią higienę. Jest to związane z faktem, iż poprzez rimming może dojść do zakażenia się różnego rodzaju bakteriami. Z tego powodu warto przed przystąpieniem do stymulacji oczyścić okolice odbytu, strona czynna natomiast powinna pamiętać o higienie jamy ustnej.

Wiele osób rezygnuje z rimmingu w obawie przed nieprzyjemnym zapachem i smakiem. Dobrze jednak wiedzieć, że jeśli zostanie zachowana odpowiednia higiena, to zarówno smak, jak i zapach anusa będą neutralne. Co więcej, zawsze można wyposażyć się w dobry lubrykant o przyjemnym aromacie.

Pamiętaj także, że jeśli będzie się to wiązało z nadmiernym stresem dla partnera lub Ciebie, lepiej z rimmingu zrezygnować i być może powrócić do niego innego dnia.

Jak uprawiać rimming?

Rimming nie różni się zbytnio od zwyczajnego seksu oralnego, w którym stroną bierną jest kobieta. Językiem można poruszać w różne strony, używać jego większej powierzchni, samego czubka etc. Warto poeksperymentować! Istotną wskazówką jest to, by rozluźnić się do rimmingu i zacząć powoli, w przeciwnym wypadku można nawet zadać ból.

Niektórzy kochankowie np. liżą okolice anusa, a sam odbyt penetrują korkami i innymi zabawkami. Dobrze jest do tego dodać klapsy, jednoczesną stymulację innych stref erogennych etc.

Należy jednak koniecznie pamiętać o zasadzie, by po kontakcie z odbytem nie dotykać pochwy zarówno językiem oraz ewentualnymi, innymi częściami ciała (np. palcami) lub zabawkami.

Jak można urozmaicić rimming?

Sliquid Naturals Swirl Lubricant Green Apple 125 ml

Sliquid Naturals Swirl Lubricant Green Apple 125 ml - lubrykant na bazie wody o smaku zielonego jabłka

To profesjonalny lubrykant na bazie wody o smaku zielonego jabłka. Jest wskazany dla osób, które obawiają się nieprzyjemnego smaku i zapachu podczas rimmingu, jednak żel sprawdzi się także podczas tradycyjnych, oralnych zabaw czy też seksu waginalnego. Warto wspomnieć, że jest to produkt wegański. Sliquid Swirl występuje też w wielu różnych smakach, dlatego na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie model. Producent zapewnia, że skład tego lubrykantu smakowego jest hipoalergiczny, nie ma w nim także dodatku cukru, parabenów, gliceryny.

Rocks-Off  Petite Sensations


Korek analny nie jest co prawda obowiązkowy do rimmingu i może nawet się wydawać, iż uniemożliwia jego wykonanie. Sprawdzi się natomiast w ramach pieszczot odbytu w momencie, kiedy akurat anus nie będzie stymulowany oralnie, tylko np. partner będzie przygryzał uda. Co więcej, gadżet wyposażono w nabój wibrujący, dlatego zabawka zapewnia dodatkowe doznania. To nie wszystko, ponieważ ów nabój można wyciągnąć i użyć na przykład do jednoczesnej stymulacji waginy lub penisa, jeśli stroną bierną jest mężczyzna. Mini wibrator jest wodoodporny i zapewnia 7 trybów wibrowania. Korek wykonano z silikonu bez dodatku ftalanów (stosuj z nim wyłącznie wodne lubrykanty, inne mogą go zniszczyć).

Fifty Shades of Grey – opaska na oczy No Peeking


Maska na oczy to ciekawe rozwiązanie, ponieważ ograniczenie zmysłu wzroku potęguje inne zmysły, a więc także dotyk. Z tego powodu serdecznie może stać się to doskonałym urozmaiceniem rimmingu. Oczywiście, produkt sprawdzi się także w przypadku wielu innych zabaw. Zestaw zawiera dwie maski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *