Bez kategorii

Co jest dobre na potencję?

Problemy z potencją u mężczyzn często powodują dyskomfort psychiczny, zwłaszcza wśród Panów, którzy ukończyli 40. rok życia. Oczywiście, mogą się one pojawić wcześniej, później bądź w ogóle. Jednakże kiedy już się pojawiają, należy zdawać sobie sprawę, że problemy te związane są niekoniecznie z wiekiem, a ze stanem ogólnym zdrowia i stylem życia.

Kłopoty z potencją stanowią pewnego rodzaju kompleks wśród wielu mężczyzn. Może to prowadzić do wielu złych stanów emocjonalnych, a przecież istnieje wiele sposobów na uporanie się z tą sprawą.

Problemy z potencją – przyczyny

Niemożność utrzymania erekcji może być spowodowane nieprawidłowym trybem życia. Chodzi między innymi o spożywanie zbyt dużej ilości tłuszczów zwierzęcych, a także nadużywanie substancji psychoaktywnych. Do problemów z potencją może się także przyczynić brak aktywności fizycznej. Rozwiązaniem tej kłopotliwej kwestii nie zawsze musi być wizyta u lekarza i realizacja przepisanych recept. Bardzo często przydatne mogą okazać się domowe sposoby na problemy z potencją.

Co jest dobre na potencję – domowe sposoby

Pierwszym krokiem na drodze do sukcesu powinno być wyzbycie się negatywnych przyzwyczajeń. Wiele szkód może wyrządzać zarówno palenie tytoniu, jak i nadmierne spożywanie alkoholu. Zaprzestanie picia lub jego spore ograniczenie powinno znacznie polepszyć męskie libido. Co więcej, na stan zdrowia źle wpływa także zbyt duża ilość kofeiny. Poprzez stosowanie powyższych używek organizm staje się mocno osłabiony. Pomimo trudności, jakie nas czekają, używki warto odstawić na bok.

Potencję może również wspomóc uprawianie sportu. Warto wiedzieć, że poprzez regularne treningi poprawia się krążenie, mózg jest bardziej dotleniony, a także sen jest twardszy, co przekłada się na bardziej efektywny wypoczynek dla organizmu. Aktywność fizyczna redukuje także stres, który nierzadko bywa powodem zaburzeń erekcji.

Ważna jest także zmiana diety. Tłuszcze zwierzęce powinny zostać ograniczone do minimum. Dobrze sprawdzą się produkty zawierające dużo witamin i minerałów. Genialnie sprawdzą się tłuste ryby, takie jak łosoś. Używane tłuszcze zwierzęce najlepiej będzie zastąpić tłuszczami roślinnymi.

Krążenie jest bardzo ważne – to krew przecież dopływa do członka. W tym przypadku warto jest wzbogacić dietę o pieprz cayenne, imbir, a także wszystkie produkty zawierające argininę, która zwiększa przepływ krwi w organizmie, a także poprawia jakość nasienia. Bardzo pozytywnie działają także zioła, takie jak buzdyganek naziemny, który podnosi poziom testosteronu i zwiększa libido. Ciekawym ziołem jest także żeń-szeń, który nie tylko wzmacnia organizm, ale zwiększa odporność na stres, dodaje energii i podnosi libido. Z kolei owoc palmy sabałowej zapobiega przerostowi prostaty, który jest bardzo częstym powodem problemów z potencją.

Wszystko za jednym zamachem!

Na rynku można dostać niemało suplementów diety, które posiadają w swoim składzie wiele z powyższych substancji, których przyswajalność jest bardzo wysoka. Co sprawdzi się najlepiej?

Potency Therapy 60kaps.

Ten suplement występuje w postaci tabletek. W swoim składzie zawiera L-argininę, wapń (odżywia organizm), tribulus terrestris (podnosi poziom testosteronu) i wiele innych korzystnych na potencję substancji. Przez regularne stosowanie wzrasta skuteczność terapii.

Potency Gel 100ml

To doskonałe uzupełnienie powyższego produktu, ponieważ członek nie będzie przez to stymulowany wyłącznie z wnętrza organizmu, ale także z zewnątrz. Jego skład został wzbogacony o miłorząb japoński odpowiadający za lepsze ukrwienie, a także wyciąg z guarany, która pobudza układ krwionośny i działa energetyzująco.

Potency Spray 50ml

Ten suplement stosuje się około 10 minut przed planowanym stosunkiem. Posiada w swoim składzie opisywany wcześniej żeń-szeń, a także miłorząb japoński, wyciąg z Guarany, mentol i wiele witamin (C, A, E), które usprawniają krążenie krwi i podnoszą libido. Tworzy kompletną kurację w połączeniu z Potency żelem i Potency therapy tabletkami.

Viageon 4 kapsułki

To skoncentrowane kapsułki przeznaczone do doraźnego stosowania przed stosunkiem seksualnym. W składzie można znaleźć L-argininę, wapń, imbir. Dobrze wspomnieć również o ekstrakcie z drzewa Muira Puama – od wieków znanym jako „drzewo potencji”. Wyciąg z niego stosuje się jako 'lek’ na potencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *