Ciekawe

Sztuka uwodzenia. Jak działają feromony?

Szukasz odpowiedniego pomysłu na zainteresowanie sobą płci przeciwnej? Zastanawiasz się, jak to jest, że niektórzy od razu zwracają na siebie uwagę, a inni mimo teoretycznie tych samych starań nie osiągają takich sukcesów? Czytając dalej, dowiesz się, jak działają feromony i dlaczego warto z nich skorzystać!

Co to w ogóle są feromony?

Feromony to substancje lotne, które są odbierane najczęściej przez osobniki w obrębie tego samego gatunku. Co istotne, mimo częstej mowy o wyczuwaniu feromonów, to są one w dużej mierze bezwonne, a jeśli delikatna woń występuje, jest związana z różnymi procesami chemicznymi, bądź zmieszaniem owych feromonów z perfumami.

Jak działają feromony damskie i męskie?

Na wstępie warto powiedzieć, że co prawda feromony rozróżniają się na damskie i męskie, jednak działają stosunkowo podobnie. Warto wspomnieć o ich szczególnej roli w naturze. Mianowicie, feromony służą jednocześnie do lokalizacji i zwabienia osobnika płci przeciwnej celem przedłużenia gatunku. Wśród ludzi na przestrzeni lat ich (feromonów) znaczenie osłabło, jednak naukowcy stworzyli znacznie bardziej skuteczne, syntetyczne odpowiedniki.

Jak działają feromony?

Feromony działają w sposób bardzo subtelny, ponieważ oddziałują na świadomość. Z ich pomocą można stać się osobą bardziej pewną siebie, a także zainteresować płeć przeciwną, zdobyć zaufanie i odstraszyć konkurentów. W wielu przypadkach osoby cieszące się powodzeniem zawdzięczają to nie tylko swoim staraniom, ale właśnie feromonom naturalnym, które w ich kontekście są silne.

Omawiane substancje są odbierane przez narząd nosowo-lemieszowy, tzw. VNO. Znajduje się on w  pobliżu receptorów odpowiadających za zmysł powonienia, dlatego często mówi się, że to właśnie nos służy do odbioru feromonów, jednak nie jest to do końca prawda. Ów VNO łączy się między innymi z częściami mózgu odpowiadającymi za seksualność i nie tylko.

Czy można uwieść ot tak? Jak działają feromony na kobietę, mężczyznę?

Jak wspomniane było wcześniej, feromony działają subtelnie, dlatego nie wystarczy ich nanieść na ciało, by zbiegowisko osób przeciwnej płci otoczyło użytkownika. Zamiast tego jednak na przykład podczas rozmowy, rozmówca odczuje większe zaufanie do owego użytkownika, chętniej zainteresuje się jego osobą. Co więcej, dzięki feromonom można zwiększyć swoją pewność siebie. Dzięki temu specyfiki dostępne na rynku mogą pomóc nie tylko w przypadku uwodzenia, ale też publicznych wystąpień, negocjacji. Zastosowań jest naprawdę wiele!

Jakie feromony wybrać?

Poniższe produkty posiadają skrócony opis, po więcej informacji sięgnij, klikając w konkretny model.

Pheromax Oxytrust 14ml – feromony damskie


Są to damskie feromony skoncentrowane. Nie posiadają więc zapachu. Nanosi się je w strategiczne miejsca, takie jak nadgarstki, szyja, dekolt. Jest to mieszanka zawierająca różnego rodzaju feromony, który zwiększają zainteresowanie otoczenia, zachęcają do rozmowy. Dochodzi do tego oksytocyna, czyli związek wpływający na potrzebę bliskości, poczucie zaufania.

Pheromax Oxytrust 14ml – feromony męskie


To męski odpowiednik poprzedniego produktu. Mieszanka męskich feromonów w produkcie pozwala zwiększyć pewność siebie, wzbudzić szacunek u osób tej samej płci, a przy tym wywołać poczucie bezpieczeństwa u kobiet.

Passion for her 100ml – perfumy z feromonami – damskie


Wyjątkowe feromony damskie nie w wersji skoncentrowanej, ale zmieszanej z perfumami. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ jednocześnie możesz cieszyć się działaniem feromonów, a także gustownych perfum o rześkim aromacie. Zawarty w formule estratetraenol wzmacnia pozytywny nastrój, podkreśla kobiecość i delikatnie zwiększa pobudzenie.

Passion for him 100ml – perfumy z feromonami – męskie


Męska wersja perfum z feromonami wyróżnia się zmysłowym, tajemniczym zapachem. Natomiast feromony zawarte w formule zaznaczają dominację, witalność, jednocześnie zmniejszając niepokój kobiet i pomagając budować swój autorytet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *