Rankingi

Ranking: TOP 5 zestawów BDSM

zestawy bdsm ranking

BDSM, czyli skrót od słów oznaczających bondage & discipline, domination & submission oraz sadism & masochism stanowi coraz popularniejszą i powszechniejszą praktykę. Dzięki rosnącemu zainteresowaniu wiele osób przyznaje się do wprowadzania nowych elementów w swoje życie seksualne, a to sprawia, że branża erotyczna ma ręce pełne roboty!

Produkty do praktyk BDSM muszą być bowiem nie tylko atrakcyjne, ale i w pełni bezpieczne dla ich użytkowników, aby mogli się oni cieszyć w pełni zabawą w łóżku. Przygotowany poniżej ranking pomoże zainteresowanym tematyką w odpowiednim wyborze przedmiotów, które pozwolą wprowadzić do sypialni więcej pikanterii. 

5. SCANDAL – zestaw BDSM Over the Door Swing

SCANDAL - zestaw BDSM Over the Door Swing

Amerykańska firma Scandal to marka specjalizująca się między innymi w dystrybucji gadżetów erotycznych do praktyk BDSM. Prezentowany zestaw Over the Door Swing, czyli huśtawka erotyczna, to niezwykle mocny i jednocześnie nietuzinkowy produkt, który rozpali wyobraźnię każdej pary zainteresowanej zagadnieniem dominacji i pozwoli zrealizować niejedną fantazję erotyczną.

Huśtawka jest złożona z opasek na uda i nadgarstki, wykonanej z miękkiej i bardzo przyjemnej dla skóry tkaniny oraz mocnych taśm z blokadami, które umożliwiają zamontowanie gadżetu na drzwiach. Długość mankietów wynosi około 38 cm, natomiast pasków udowych – 77 cm.

Kolorystyka huśtawki jest bardzo elegancka i gustowna, a jej obsługa niezwykle intuicyjna. Z tego powodu produkt na pewno zainteresuje zarówno pary, które dopiero zaczynają swoją przygodę z BDSM, jak i osoby, które praktykują je już od dawna. 

4. SCANDAL – zestaw BDSM BED RESTRAINTS

SCANDAL - zestaw BDSM BED RESTRAINTS

Kolejny zestaw na naszej liście, również marki Scandal, to zestaw do krępowania, Bed Restrains. Komplet wykonany został z wysokiej jakości, przyjemnego dla skóry poliestru oraz solidnego i mocnego żelaza bez dodatku niklu co jest gwarancją, że gadżety są w pełni bezpieczne dla ich użytkowników.

Komplet do krępowania Scandal jest przeznaczony do dużego łóżka; pasy przekłada się pod materacem, aby na zewnątrz znalazły się okręgi, do których przypinamy kajdany. Długość pasów wynosi 152 cm, a obwód kajdanek to maksymalnie 35,5 cm – jedno i drugie niezwykle łatwo dostosować do indywidualnych preferencji.

3. Feelosophia – kajdanki skórzane na uda i nadgarstki Please Luna

kajdanki skorzane na uda i nadgarstki please luna feelosophia

Trzecie miejsce na naszej liście zestawów do BDSM zajmuje niezwykle interesujący i atrakcyjny zestaw kajdanek na uda i nadgarstki Please Luna. Producent Feelosophia to firma działająca na rynku od ponad trzydziestu lat, znana zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Zajmują się produkcją i dystrybucją gadżetów erotycznych, w tym również akcesoriami do praktyk BDSM.

Ich doświadczenie sprawia, że gadżety są nie tylko wyjątkowo gustowne i uwodzicielskie, ale przede wszystkim bezpieczne oraz dostosowane do potrzeb zarówno osób doświadczonych, jak i amatorów. Zestaw składa się z pasków na uda (od 40 do 58 cm) oraz ręce (od 20 do 24 cm). Krótkie paski łączące (6 cm) spinają całość za pomocą karabińczyków i umożliwiają skucie partnerki lub partnera tak, aby nie mogła/mógł oddalić rąk od ud na większą odległość niż sześć centymetrów.

Komplet został wykonany z naturalnej skóry, która jest nie tylko wyjątkowo trwała, ale i bezpieczna, natomiast ćwieki, zdobiące całość, są zrobione z metalu niezawierającego niklu.

2. Feelosophia – skórzany zestaw BDSM krzyżak do krępowania Please Sara

krzyzak do krepowania feelosophia please sara

Tym razem przyjrzymy się krzyżakowi do krępowania Please Sara, niezawodnej firmy Feelosophia.  Już sam jego design, będący połączeniem naturalnej skóry i metalu, sprawia, że zmysły stają się pobudzone i niełatwo oprzeć się pokusie skorzystania z jego zalet.

Cztery skórzane obręcze na kostki (o szerokości od 20 do 25 cm) oraz nadgarstki (szerokość od 16 do 21 cm) gwarantują ucisk stabilny, ale i bezpieczny dla ich użytkownika. Ręczne wykonanie z precyzyjną dbałością o każdy szczegół produktu sprawia, że krzyżak jest niezwykle zmysłowy oraz przyjemny w użytku. Jeśli lubisz elementy dominacji w seksie, krzyżak do krępowania Please Sara jest właśnie dla Ciebie. 

1. Rianne S Kinky Me Softly 

zestaw do krepowania rianne s kinky me softly

Pierwsze miejsce zajmuje jeden z najchętniej wybieranych zestawów, uatrakcyjniających praktyki BDSM: Kinky Me Softly producenta Rianne S. To komplet aż siedmiu akcesoriów, które sprawią, że temperatura w sypialni wzrośnie natychmiastowo! 

Kinky Me Softly to idealny produkt zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych w sztuce BDSM. Komplet zawiera kajdanki na ręce i nogi, piórko, zaciski na sutki, pejcz z frędzlami, opaskę na oczy oraz uprząż z karabińczykami do spięcia kajdanek i niezwykle stylową torbę w rozmiarze 41 × 30 cm na wszystkie akcesoria.

Dzięki tym ciekawym i praktycznym gadżetom możemy w bardzo prosty sposób urozmaicić nasze życie łóżkowe i wprowadzić do sypialni nieco ostrzejszą atmosferę. Jeżeli masz ochotę na odrobinę nowych doznań, Kinky Me Softly producenta Rianne S to propozycja dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *