Rankingi

Ranking: TOP 5 erotycznych gier planszowych

ranking gier erotycznych

Szukasz pomysłów na podniesienie nieco temperatury w waszej sypialni? Dlaczego więc nie podejmiesz wyzwania i nie zrealizujesz swoich fantazji za pomocą jednej z wielu gier erotycznych zaprojektowanych z myślą o żądnych doznań parach? Sprawdźmy więc, jak wygląda 5 z najpopularniejszych gier erotycznych.

Wśród gier erotycznych, podobnie jak w przypadku „zwyczajnych” gier planszowych, panuje spora różnorodność. Znajdziemy tu zarówno gry oparte na rzutach kośćmi, skupiające się na korzystaniu z gadżetów, jak i gry karciane zachęcające do erotycznego role-playing’u. Poniżej przedstawiamy ranking 5 najlepiej sprzedających się gier, które być może pomogą rozpalić ogień w Twojej sypialni.

5. EnjoyLei Soho — sprawdzony klasyk

gra erotyczna EnjoyLei Soho

Gra erotyczna SOHO to znany od wielu lat klasyk wśród gier erotycznych. Z racji bezpiecznej tematyki niezahaczającej o BDSM (które nie jest lubiane przez każdego) często jest wybierane jako prezent na walentynki, wieczór kawalerski lub panieński czy też urodziny partnera.

Rozgrywka toczy się na planszy, która jest podzielona na część Zmysłową oraz Namiętną i zawiera pola z różnego typu zadaniami do „wykonania” na partnerze. Chociaż w zestawie zawarto kilka gadżetów erotycznych, daleko im pod względem perwersyjności do akcesoriów z zestawów takich jak Master&Slave.

Zamiast bicza znajdziemy tu piórko do subtelnego łaskotania i pieszczenia, a kajdanki zastąpiono delikatnymi opaskami z aksamitnego materiału. Taki dobór zawartości sprawia, że jest to idealny wybór dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z grami erotycznymi.

Gry erotyczne to znakomity sposób na dodanie wspólnym, sypialnianym zabawom pikantnego posmaku. Dzięki ich różnorodności mogą wśród nich znaleźć coś dla siebie zarówno nowe pary dopiero odkrywające siebie, jak i wieloletni partnerzy szukający wyjątkowych doznań. Warto sprawdzić ofertę sklepów takich jak Świat Doznań i przekonać się o mocy gier erotycznych na własnej skórze. 

4. EnjoyLei L’amour — gra o uczuciach

gra erotyczna EnjoyLei L'amour

Nie da się ukryć, że dotychczas skupialiśmy się na grach o tematyce mniej lub bardziej dotyczącej seksualności. Twórcy gier nie zapomnieli jednak o osobach, które chcą urozmaicić tę mniej cielesną stronę ich relacji.

EnjoyLei L’amour to gra skupiająca się na spełnianiu życzeń i zachcianek drugiej osoby, które niekonieczne muszą dotyczyć strefy erotycznej. Gracze najpierw konkurują w wykonywaniu poleceń, które mają na celu uszczęśliwić partnera czy partnerkę.

Kto pierwszy zrealizuje 14 zadań, otrzymuje nietypową nagrodę — jest nią karta, na której druga osoba uprzednio zapisała swoje sekretne marzenie. EnjoyLei L’amour to zatem świetna opcja dla zakochanych par, które w ciekawy sposób chcą polepszyć swoje relacje.

3. Tease&Please Master & Slave Bondage — dla miłośników naprawdę mocnych wrażeń

gra erotyczna Tease&Please Master & Slave Bondage

Wszystkie gry z rankingu pozwalają badać własne granice we względnie subtelny sposób. Co jednak, gdy szukasz czegoś, co zaprowadzi w Twojej sypialni prawdziwą rewolucję? Odpowiedzią na to pytanie jest ekskluzywna gra  Tease&Please Master & Slave Bondage Game Beige.

Pierwsze przyjemne zaskoczenie przeżyjesz biorąc pudełko z grą do rąk — jest ono wyjątkowo ciężkie. Wszystko staje się jasne, gdy już je otworzysz: w środku znajduje się całe mnóstwo wysokiej jakości gadżetów do zabaw BDSM. Znajdziesz tu między innymi paletkę do bicia, linę, kajdanki czy też nawet tak perwersyjne gadżety, jak smycz z obrożą (w sumie 8 gadżetów).

Dodatkowo w opakowaniu załączono 24 karty z perwersyjnymi zadaniami. Czy odważysz się „ukarać” swojego partnera i potem oddać się na jego łaskę? Mnogość gadżetów i zadań sprawia, że to idealna gra dla osób chcących przetestować, czy zabawy BDSM to coś dla nich.

2. EnjoyLei Mistrz — perwersyjna wersja Sekretów Nocy

gra erotyczna EnjoyLei Mistrz

EnjoyLei Mistrz to równie popularna wariacja na temat znajdującej się na pierwszym miejscu w rankingu EnjoyLei Sekrety Nocy. Główną różnicą jest tematyka: podczas gdy karty zawarte w Sekretach Nocy zawierały względnie „standardowe” pieszczoty, wariant Mistrz skupia się na zabawach BDSM rodem z popularnej serii filmowej „50 Twarzy Grey’a”.

Z tego względu plansza gry podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich to Wprowadzenie, rozgrzewające graczy przed dalszymi, ostrzejszymi zabawami. Po ukończeniu tego etapu zaczyna się Inicjacja, podczas której nie brakuje okazji do skorzystania z gadżetów zawartych zestawie.

Wśród nich znajdziemy elegancki bicz wykonany ze skóry, kajdanki z futerkiem (w razie zgubienia kluczyka wystarczy użyć awaryjnej dźwigienki), mały wibrator oraz opaska na oczy. Co ciekawe, talia zadań podzielona jest na część dla Pań (karty Mistrzyni) oraz Panów (karty Mistrza). Dzięki temu można mieć pewność, że wyzwania są dostosowane do płci gracza. 

1. EnjoyLei Sekrety Nocy — oddaj się w ręce losu

gra erotyczna EnjoyLei Sekrety Nocy

Czerpanie perwersyjnej przyjemności, wynikające z braku kontroli nad działaniami partnera to jedna z najczęstszych erotycznych fantazji. Nie zawsze jednak łatwo przełamać bariery i bezproblemowo wprowadzić takie zabawy do sypialni.

Z pomocą może tu przyjść zajmująca pierwsze miejsce w rankingu sprzedażowym gra erotyczna EnjoyLei Sekrety Nocy, oparta na rzutach kośćmi. Zasady są bardzo proste: przemieszczamy się po planszy z polami, sygnalizującymi konieczność pociągnięcia karty z pieszczotami o różnym stopniu natężenia. Rzucając kośćmi, zdajemy się na los i musimy wykonać zadanie, którą wyznaczają nam symbole na kartach (np. połaskocz kark).

Zadań jest bardzo dużo, a wiele z nich wymaga użycia gadżetów dołączonych w zestawie (kajdanki oraz wibrator). Warto jednak mieć na uwadze, że nie ma tu naprawdę „ostrych” zadań, bezpośrednio prowadzących do seksu (co więcej, seks jest wręcz zakazany!). To zatem znakomita gra na rozgrzewkę przed dalszą częścią wieczoru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *