Ciekawe Porady

Orgazm wielokrotny – jak go osiągnąć?

W standardowych przypadkach, podczas zwyczajnego stosunku seksualnego, partnerzy doznają pojedynczych orgazmów. Okazuje się jednak, że ów stosunek musi kończyć się pojedynczym szczytowaniem, ponieważ do osiągnięcia możliwy jest wielokrotny orgazm podczas jednego zbliżenia! Rodzić się więc może pytanie – jak osiągnąć multiorgazm i zmienić przez to swoje życie erotyczne na lepsze?

Podwójny orgazm, potrójny lub więcej podczas jednego aktu seksualnego to nierzadko niespełnione marzenie wielu osób. Zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Niestety, wielokrotny orgazm jest trudniejszy do osiągnięcia i by przeżyć go samodzielnie, niezbędna jest wiedza i odpowiednie ćwiczenia.

Należy również zaznaczyć, że płeć piękna ma wyjątkowy problem z osiągnięciem orgazmu. Seks wymaga dla niej bowiem spełnienia wielu (nieraz skomplikowanych) kryteriów. Chodzić może o poczucie bezpieczeństwa, odpowiednią stymulację, długą grę wstępną. Przez to zdarza się, że wielokrotny orgazm staje się pojęciem nie tyle mało możliwym, co wręcz baśniowym. Jak się okazuje, ponad połowa kobiet nigdy nie przeżyła orgazmu. Sposobów na rozwikłanie tej sytuacji może być sporo. Przede wszystkim można udać się do seksuologa, który na podstawie rozmowy doradzi, co może być nie tak.

Sama nauka potwierdza, że każda kobieta fizycznie może odczuwać orgazm, a także multiorgazm. Problemem jednak najczęściej jest podejście do danego zdarzenia, a więc predyspozycje psychiczne. Czasami okazuje się także, że dana Pani nie wie nawet, iż przeżyła orgazm wielokrotny, ponieważ to zwykle kilka orgazmów występujących zaraz po sobie, a podczas nich podniecenie jest szczególnie wysokie – zdarzenie może więc zostać pomylone z jednym wyjątkowo intensywnym szczytowaniem.

Wielu specjalistów podkreśla, że wielokrotny orgazm u kobiety jest możliwy nawet do nauczenia, o ile przedstawicielka płci pięknej potrafi czerpać przyjemność z intymnych zbliżeń. Warto jest posiadać odpowiednią osobę, która będzie otwarta na nowe doznania i zgodzi się na testowanie nowych pozycji seksualnych, ponieważ może się okazać, że znalezienie swojej ulubionej znaczniej ułatwi osiągnięcie omawianego stanu.

Obowiązkowym aspektem do tego, by kobieta osiągnęła wielokrotny orgazm, jest przede wszystkim myślenie o swoim zaspokojeniu i informowanie partnera na bieżąco o tym, co pozytywnie wpływa na podniecenie. Co ciekawe, takie słowa mogą niemało rozpalić partnera, dlatego nie ma co się wstydzić z ich wypowiadaniem. Statystycznie kobiecie jest najłatwiej osiągnąć orgazm łechtaczkowy, dlatego właśnie ten element damskiego ciała powinien być intensywnie stymulowany (ale nie jedynie!).

Wielokrotny orgazm należy zwyczajnie trenować, a więc szukać najbardziej dogodnych pozycji i intensywnych rodzajów stymulacji. Należy także zaznaczyć, że mężczyzna nie może kończyć zbyt wcześnie, oczywiście, chyba że sam nauczył się przeżywać multiorgazm.

Czy możliwy jest wielokrotny orgazm dla mężczyzny? Oczywiście! Zasada jego działania jest jednak inna. Celem Pana jest bowiem osiągnięcie orgazmu w taki sposób, by nie doprowadzić do ejakulacji, czyli wytrysku. Przez to zachowane zostaną odczucia, jednak członek dalej będzie twardy i gotowy na zabawę. Osiągnąć to można za pomocą ćwiczeń.

Zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn możliwe jest osiągnięcie orgazmu wielokrotnego. Można pomóc sobie także za pomocą różnego rodzaju produktów.

Zestaw Fleshlight Stamina Training Unit Value Pack

Masturbator to doskonała propozycja dla mężczyzn, którzy chcą popracować nad swoją techniką podczas erotycznych zbliżeń. Model ten posiada uchwyt z przyssawką, co ułatwia ćwiczenia.

OVO F8

Analogicznie w przypadku kobiet warto postawić na wibrator i badać swoje ciało odnośnie tego, co pozwala poczuć najmocniejsze doznania. Model ten jest wodoodporny i oferuje 5 trybów wibrowania.

System JO 2-To-Tango Couples Kit

Warto postawić także na suplementy stymulujące, które na pewno urozmaicą seks i przyczynią się do osiągnięcia wielokrotnego orgazmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *