Ciekawe

Ciekawe pozycje seksualne

Życie erotyczne jest bardzo ważne w praktycznie każdym związku. Często jednak dochodzi do sytuacji, że seks staje się pewnego rodzaju rutyną i za każdym razem wygląda tak samo. Tymczasem nie powinno się dopuszczać nudy do własnej sypialni, ponieważ w przeciwnym wypadku relacje z partnerem mogą się osłabić. Spokojnie, czytając dalej poznasz najlepsze pozycje seksualne!

Świat jest zafascynowany seksualnością już od początków istnienia. Ludzie przecież w tej materii odczuwają podobne potrzeby, jak w przypadku jedzenia czy snu. Nie można się przez to dziwić, że od tysięcy lat kochankowie testują różne pozycje seksualne, o czym może świadczyć chociażby istnienie księgi pt. Kamasutra. Jest to indyjski tekst, opracowany na początku naszej ery. Znajdują się w nim opisy wielu pozycji, ale również rozważania na temat miłości. Od tamtego czasu powstało bardzo wiele książek na temat pozycji seksualnych, dzięki czemu każdy człowiek może zyskać dostęp do ciekawych pomysłów.

Przed zabraniem się za wprowadzenie igraszek w życie, powinno się jednak zwrócić uwagę na kilka spraw. Przede wszystkim chodzi o zadbanie o komfort obu stron. Trzeba wiedzieć, że wiele kobiet cierpi z powodu suchości pochwy. Dlatego świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w lubrykant, jednak nie można przez to zapominać o grze wstępnej!
Najlepiej sprawdzi się specyfik na bazie wody, ponieważ jest to żel intymny bezpieczny zarówno podczas zwykłej penetracji, jak i zabawy różnego rodzaju gadżetami erotycznymi. Serdecznie polecamy AquaGlide for Love, który pozbawiono zapachu, jest to również środek bezpieczny i wydajny.

Najlepsze pozycje seksualne

1. Misjonarz

Ta pozycja jest najpopularniejsza, ponieważ można założyć, iż jest najprostsza. W tym przypadku partnerka leżąc jest na dole, a partner u góry podtrzymując się na rękach. Nie można jednak zakładać, że jest to pozycja nudna. Oczywiście, kiedy zawsze wygląda tak samo może tak być. Warto sprawić jednak, by partnerka nogami objęła partnera, ponieważ zintensyfikuje to odbierane bodźce.

Świetnym urozmaiceniem może się okazać skorzystanie z wibratora dla par. Satisfyer Partner Plus to wyjątkowa zabawka, ponieważ ze względu na swój kształt może być stosowana podczas penetracji, dzięki czemu para równocześnie zwiększy swoje doznania! Gadżet oferuje 10 trybów wibrowania.

2. Na jeźdźca

Ta pozycja może dać pole do popisu do kobiecie. Mężczyzna w tym przypadku leży, natomiast kobieta siedzi na nim okrakiem patrząc mu w twarz. Płeć piękna może siedzieć też tyłem do partnera, bokiem, położyć się na jego torsie itd. Wszystko zależy od wyobraźni! Już z założenia ta pozycja nie jest nudna, jednak można ją urozmaicić jeszcze bardziej!

Dobrą propozycją będzie zaopatrzenie się w kajdanki i maskę na oczy, ponieważ partner wtedy będzie mógł jeszcze bardziej skierować swoje zmysły na przeżywany stosunek seksualny. Pornhub Faux Leather Mask zapewni wygodę, natomiast kajdanki Fifty Shades Freed – Cherished Collection Leather Wrist Cuffs nie podrażnią nadgarstków. Warto spróbować!

3. 69

Jak wygląda pozycja seksualna 69? Wystarczy przyjrzeć się cyfrom 6 i 9. Mianowicie, jest to pozycja niewymagająca penetracji, podczas której w tym samym czasie partnerzy względem siebie znajdują się „do góry nogami”. Celem partnerów jest oralne stymulowanie genitaliów drugiej połówki. Niektóre osoby mogą niechętnie zapatrywać się na takie pieszczoty, jednak sporym ułatwieniem może się okazać smakowy lubrykant, który poza samym smakiem nadaje również sypialni piękny zapach! Na rynku znajduje się wiele propozycji, a z naszej strony polecamy Lovely Lovers Cherry Lollypop TastyLube o smaku wiśniowym. Jest to specyfik na bazie wody, który nie zostawia plam i potęguje doznania!

4. Na łyżeczkę – świetny sposób na seks w ciąży!

Niektóre pozycje seksualne w ciąży mogą być niebezpieczne dla dziecka, jak i matki. W tym przypadku jednak nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ partnerzy leżą bokiem, przez co brzuch nie będzie uciskany! Co więcej, wiele osób twierdzi, że jest to najwygodniejsza pozycja seksualna, ponieważ żaden z partnerów nie musi się podpierać. Mężczyzna powinien znajdować się za kobietą. Zarówno on, jak i partnerka będą mieć wolne ręce, przez co można do tego dodać stymulację biustu lub łechtaczki. W tej pozycji penis będzie mocno naciskał na punkt G.

5. Gilotyna

Ta pozycja wymaga od mężczyzny siedzenia z wyprostowanymi i lekko rozłożonymi nogami, podpierając się rękoma za plecami. Partnerka natomiast będzie odwrócona w jego stronę leżąc na plecach, zakładając łydki na ramiona partnera. Ta pozycja również będzie świetna dla kobiet w ciąży!

Warto w tym przypadku zadbać o oparcie dla mężczyzny, ponieważ będzie on wtedy w stanie dodatkowo stymulować swoją partnerkę, a konkretnie jej łechtaczkę, za pomocą wibratora. Dobrze sprawdzą się gadżety marki OVO, np. wibrator OVO D5.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *