Rankingi

Ranking: TOP3 aplikacji erotycznych, które poprawią Twoje seksualne

Wiele osób korzystających ze smartfonów nie zdaje sobie sprawy z tego, że to wykorzystywane codziennie urządzenie może pozytywnie wpłynąć na sferę seksualną życia człowieka. Erotyczna aplikacja na telefon może być doskonałym urozmaiceniem codzienności, jednak jaka dobrze się sprawdzi? Dowiesz się, czytając dalej!

Urozmaicanie życia erotycznego jest bardzo ważne, ponieważ satysfakcja seksualna pozwala uporać się ze stresem, pokonać frustrację, a przy tym zacieśnia więzi, jeśli sprawa dotyczy osób w związku. Erotyczna aplikacja na telefon to ciekawe rozwiązanie, które każdy ma w zasięgu ręki! W takim razie, jakie sprawdzą się najlepiej?

Aplikacja erotyczna – TOP 3

3. iKamasutra Sex Positions

Jak można wnioskować po tytule, ta aplikacja erotyczna jest wskazana każdej osobie, która chce spróbować nowych pozycji w seksie. Należy wspomnieć, że jest to program płatny (koszt to około 3 dolary). Można w nim znaleźć ponad setkę wspomnianych pozycji, jednak istnieje także wersja darmowa oferująca ich kilkadziesiąt. Co ciekawe, użytkownik może zdobywać kolejne poziomy, co tym bardziej zachęca do próbowania nowych rzeczy.

2. Sex Couple Adult Game

Ta aplikacja erotyczna jest ciekawym rozwiązaniem dla par, które szukają urozmaicenia. Znajdują się tam wyzwania, które zależnie od wyboru mogą być mniej lub bardziej pikantne. Warto podkreślić, że kochankowie mogą otrzymać naprawdę intensywne zadania (na ostatnim z 4 poziomów). Erotyczna aplikacja dla par nie wyróżnia się estetycznym interfejsem, jednak jest czytelna.

1. Desire

Desire to aplikacja, która może, ale nie musi dotyczyć erotyki. Kochankowie z jej pomocą mogą dawać sobie zadania, za które otrzymują punkty – każdy z osobna. Dzięki temu dochodzi do rywalizacji, która tym bardziej zachęca do zabawy. Wyzwania można wybierać spośród licznych kategorii lub tworzyć je samodzielnie. Zdobywając określoną ilość punktów, zyskuje się dostęp do kolejnych kategorii. Dochodzą do tego inne, ciekawe funkcje – na przykład przesyłanie sobie komplementów. Nie można zapomnieć o estetycznej oprawie wizualnej.

Coś dla miłośników technologii

Erotyczne aplikacje na telefon mogą być także usprawnieniem sterowania seks zabawkami! Producenci gadżetów pozwalają bowiem zamienić smartfona w wygodny pilot. Na rynku można znaleźć sporo produktów, które mogą na przykład wibrować zgodnie z ruchami palcem po ekranie. Dochodzą do tego funkcje, takie jak sterowanie głosem czy możliwość przekazania władzy nad produktem partnerowi – nawet po drugiej stronie świata! Ciekawą opcją jest także synchronizacja rytmu wibracji do odtwarzanej muzyki.

Jakie zabawki erotyczne z aplikacją dobrze się sprawdzą?

We-Vibe Unite


Ta zabawka nie dość, że pozwala na sterowanie z dowolnego miejsca na świecie, to posiada kształt idealny dla osób szukających urozmaicenia zabaw ze swoim partnerem. Produkt ze względu na swoją budowę może być używany podczas tradycyjnego seksu, jednocześnie zapewniając dodatkową stymulację obojgu kochanków. Gadżet jest wodoodporny, stworzono go z silikonu medycznego i wyposażono w wydajny akumulator.

Lovense Lush 2


Zabawka, która mimo niewielkiego rozmiaru posiada sporą moc. Wodzenie palcem po ekranie telefonu (w przypadku dedykowanej aplikacji) pozwala dynamicznie zmieniać moc pracy urządzenia. Wibracje można włączyć komendą głosową. Dochodzi do tego możliwość synchronizacji z muzyką. Produkt także jest wodoodporny i wykonany z bezpiecznych materiałów. Może z powodzeniem służyć samotnym kobietom, jak i Paniom w związkach.

Magic Motion Flamingo


Wibrujące jajko, które otrzymało nagrodę Reddot Design Award. Kształt umożliwia komfortowe i satysfakcjonujące stosowanie. Silnik mimo sporej mocy pracuje dość cicho – dzięki temu gadżet może towarzyszyć użytkowniczce nie tylko w sypialni, ale podczas wykonywania obowiązków, spacerów etc. Zabawka została wykonana z bezpiecznego dla ciała silikonu bez ftalanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *