Rankingi

Ranking TOP5 prezerwatyw Durex

ranking durex

Seks powinien być zawsze przyjemny i bezpieczny dla obojga partnerów. Nic tak nie psuje intymnych chwil jak obawa, że stosunek może zakończyć się niechcianą ciążą albo chorobą. Powinniśmy mieć komfort i możliwość zatracenia się w rozkoszy, zamiast przejmowania się konsekwencjami. Dlatego ważne jest, aby zabezpieczać się podczas zbliżeń, najlepiej używając do tego celu prezerwatyw. Dzisiaj sprawdzimy, które z nich najlepiej sprawdzą się podczas zabaw w łóżku. Skupimy się na produktach firmy Durex. Zapraszam do zapoznania się z rankingiem TOP 5 prezerwatyw tejże marki.

5. Durex Classic

Pozycją numer 5 w naszym rankingu są klasyczne prezerwatywy Durex Classic. Znajdują się w ofercie marki od 1929 roku. Każdy, kto korzystał z produktów firmy Durex, miał okazję przekonać się o ich jakości. Często jest to pierwszy wybór niedoświadczonych kochanków.

Durex Classic są proste w użyciu. Nawet początkujący adepci nauk Erosa nie będą mieli problemu, żeby je założyć sobie lub partnerowi. Dodatkowo są one również nawilżone lubrykantem, co gwarantuję lepszy poślizg i ułatwia zbliżenie.

Klasyczne prezerwatywy Durex nie oferują żadnych urozmaiceń i fajerwerków, ale są łatwo dostępne, niezawodne i bezpieczne.

4. Durex Extra Safe

Pozycja czwarta to oczywisty wybór wszystkich tych, którzy stawiają na bezpieczeństwo i pewność. Prezerwatywy Durex Extra Safe są grubsze niż klasyczna wersja, co zapewnia większą ochronę podczas stosunku.

Nie oferują może one szczególnie urozmaiconych doznań w czasie zbliżeń, ale zdecydowanie zwiększają spokój kochanków, co bardzo często przekłada się na lepszy seks. Dla wszystkich, którzy wybiorą raczej Volvo niż Ferrari, prezerwatywy Durex Extra Safe będą doskonałym rozwiązaniem.

3. Durex Invisible

Prezerwatywy Durex Invisible są dokładnym przeciwieństwem Extra Safe. Producent zmniejszył w tym modelu grubość ścianek, dzięki czemu partnerzy lepiej czują się nawzajem w czasie stosunku.

Będą dobrym wyborem dla par, które są już ze sobą dłużej, ufają sobie wzajemnie i stawiają jakość doznań wyżej, niż ryzyko ewentualnej wpadki. Dzięki cieńszym ściankom i dodatkowemu nawilżeniu seks będzie bardziej naturalny i przyjemniejszy.

2. Durex Intense

Prezerwatywy Durex Intense zabierają nas już do innej ligi doznań seksualnych. Pozycja numer dwa to propozycja dla osób, które szukają dodatkowych bodźców w czasie seksu i większej przyjemności.

Durex Intense są zaprojektowane głównie z myślą o kobietach, ponieważ pokryte są specjalnymi prążkami i wypustkami. Te gwarantują dodatkowe doznania w czasie penetracji, co przekłada się na większe uczucie przyjemności.

Będą doskonałym pomysłem na urozmaicenie częstych stosunków, kiedy do sypialni wkrada się powoli rutyna. Nowe, ciekawe prezerwatywy mogą zwiększyć radość z seksu u obydwu partnerów i na nowo rozpalić uczucie pomiędzy nimi. Co więcej, prążki i wypustki mogą stać się interesującym wstępem do dalszych eksperymentów w łóżku. Być może następnym krokiem będzie żel albo jakiś gadżet erotyczny? Kto wie?

Bez wątpienia Durex Intense spełniają obietnicę, którą producent zawarł na opakowaniu – zapewniają zdecydowanie większą ilość doznać niż klasyczne prezerwatywy!

1. Durex Pleasuremax

Zagryziona warga na opakowaniu doskonale przedstawia stan Twojej Partnerki lub Twojego Partnera, w jakim znajdzie się w trakcie stosunku, gdy użyjecie Durex Pleasuremax.

Prezerwatywy z tej serii mają specjalne prążki i wypustki, co gwarantuje wyjątkową, mocniejszą stymulację w czasie seksu. Dodatkowo są wyposażone w większą niż standardową ilość lubrykantu – żadnych nieprzyjemnych tarć, czysta przyjemność.

Durex Pleasuremax to moim zdaniem najbardziej udane ze wszystkich dostępnych prezerwatyw tej marki. Gwarantują niepowtarzalne, długie i intensywne stosunki, które przeniosą Cię i drugą osobę wprost do gwiazd. Są zaprojektowane z myślą o obojgu partnerów, ponieważ zapewniają wyjątkowe doznania zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Gwarantujmy, że zakup tych prezerwatyw nigdy nie okaże się pomyłką i zaprocentuje z nawiązką podczas erotycznych zabaw. Nawet najwięksi łóżkowi puryści odkryją w sobie chęć do eksperymentowania i radość ze zbliżeń. Przygotuj się więc na to, że Twoja partnerka lub Twój partner nie wypuszczą Cię szybko z łóżka.

Podsumowanie

Oferta prezerwatyw marki Durex jest szersza niż zaprezentowane powyżej pięć rodzajów. Znajdziemy w niej uznane i cenione modele, takie jak prążkowany Arouser, cienki Feel Thin Fetherlite czy przedłużający stosunek Performa. Powyższy ranking został przygotowany subiektywnie, na podstawie doświadczeń autora. Gwarantujemy Ci, że nie rozczarujesz się, jeżeli wypróbujesz wyżej wymienione propozycje. Pamiętaj tylko, że seks polega na dawaniu oraz otrzymywaniu przyjemności. Powinniśmy skupiać się na tym, co nas najbardziej kręci i co nam zapewnia najlepsze doznania – oczywiście w zgodzie z potrzebami i fantazjami drugiej osoby. Dlatego zachęcamy do eksperymentowania i próbowania różnych rodzajów prezerwatyw – kto wie, być może Tobie najbardziej będzie pasować taka, której tu nie wymieniono. Życzymy Ci, Drogi Czytelniku, aby niezależnie od tego, jaki rodzaj antykoncepcji wybierzesz, Twój seks był zawsze niezwykły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *