Porady Zakupy

Odpowiednio dobrany pierścień erekcyjny kluczem do rozkoszy obojga kochanków

Dążenie do osiągnięcia obopólnej rozkoszy, jaką kochankowie mogą sobie ofiarować podczas zbliżenia jest sensem aktu seksualnego. Sposobem na zwiększenie, urozmaicenie doznań są różne gadżety, jakie polecamy w naszym sklepie. Jednym z nich jest pierścień erekcyjny, który potrafi znacząco wzmocnić doznania obu stron.

Czym jest pierścień erekcyjny?

Na rynku możemy spotkać różne nazewnictwo tych akcesoriów erotycznych: pierścień erekcyjny, pierścień na penisa, cockring, c- ring. Jakby się jednak nie nazywał mowa ciągle o tym samym pierścieniu erekcyjnym, którego główne zadnie polega na przedłużeniu czasu trwania erekcji. Ciężko jednoznacznie określić do jakiego czasu, jest to bowiem sprawą bardzo indywidualną, wszyscy użytkownicy jednak są zgodni- pierścień taki działa i przedłuża czas trwania wzwodu zgodnie z obietnicami producentów. W naszym sklepie dostępnych jest wiele różnych c- ringów najlepszej jakości oraz topowych marek takich jak: we vibe, satisfyer czy ovo. Kupując pierścień erekcyjny możemy jednak liczyć nie tylko na wydłużenie czasu trwania stosunku lecz także poprawić jego jakość poprzez zwiększenie doznań.

Jak działa pierścień na penisa?

Ośrodek męskiego orgazmu znajduje się…w jego głowie. Tak, to w mózgu mężczyzny mieszą się obszary, które poddane odpowiednim bodźcom węchowym, wzrokowym oraz słuchowym dają sygnał układowi nerwowemu i nerwom obwodowym. To właśnie mózg przesyła sygnały do penisa, a konkretnie do jego nerwów, co powoduje uwolnienie związków chemicznych. Te sygnały chemiczne odbierane są przez komórki włókien mięśniowych na prąciu, przez co następuje ich rozluźnienie i twardnienie oraz powiększanie penisa. Ciała jamiste odbierają krew powodując nabrzmienie prącia, co jest bezpośrednią przyczyną zmiany położenia penisa do pozycji poziomej. Zadaniem, jakie w takiej sytuacji ma pierścień erekcyjny polega na przedłużeniu tego stanu poprzez założenie c- ringa na podstawę penisa, dzięki czemu ograniczony jest odpływ krwi, tym samym erekcja jest utrzymana.

Rodzaje pierścieni erekcyjnych

Pierścienie erekcyjne, jakie proponujemy posiadają kilka rodzajów, tak by każdy mógł dobrać dla siebie:

  • rozciągliwe
  • regulowane
  • nierozciągliwe.

Pierścienie erekcyjne rozciągliwe, które także posiadamy w asortymencie, są jednymi z najczęściej wybieranych c- ringów dla mężczyzn. Wykonane są przeważnie z tworzyw takich jak silikon, lateks, guma termoplastyczna, czy termoplastyczny elastomer. Główną zaletą pierścieni rozciągliwych, jest brak konieczności dokonywania pomiarów penisa, ze względu na swoją umiejętność dopasowania się poprzez elastyczność będą pasowały na każdy członek. Tę grupę spotykamy w różnych wariantach mogą posiadać nakładkę wibrującą, która umieszczona jest w górnej części urządzenia. Jej zadanie dodatkowe polega na stymulacji łechtaczki partnerki.

Pierścienie regulowane możemy spotkać także pod nazwą lasso erekcyjne, swoim wyglądem faktycznie je przypominają. W naszym sklepie posiadamy także taki rodzaj c- ringa. Ten typ pierścienia jest idealnym dla każdego zarówno jak zaawansowanego, jak i początkującego użytkownika. Regulacja zastosowana w tym pierścieniu pozwala na dopasowanie uścisku w zgodzie z indywidualnymi upodobaniami, daje także możliwość założenia go nie tylko wokoło penisa, lecz także jednocześnie wokoło jąder i penisa.

Pierścienie nierozciągliwe

Ten rodzaj c- ringów przeznaczony jest dla osób bardziej zaawansowanych, gdyż w tej odmianie występują rozmiary co wiąże się z koniecznością dokonania pomiarów. Jednak wysiłek się opłaci, ponieważ wrażenia, jakie jesteśmy w stanie dzięki niemu osiągnąć są niezapomniane. W naszym sklepie proponujemy naprawdę szeroki wybór pierścieni na uwagę zasługuje szczególnie We-Vibe – Pivot, który pozwala na pełne sterowanie przy pomocy aplikacji na dowolne urządzenie mobilne, czy pierścień erekcyjny Ovo B7 Vibrating Ring Red, który jest wyjątkowo cichy i także wibrujący pierścień erekcyjny SATISFYER VIBRATING RING 2, który posiada aż 10 programów.

Wibrujący pierścień erekcyjny SATISFYER VIBRATING RING 2 (granatowy)

Pierścień erekcyjny Ovo B7 Vibrating Ring Red

Wybór pierścieni erekcyjnych, jaki proponujemy jest naprawdę szeroki każdy jeden wykonany jest z najlepszych, bezpiecznych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. Nie ograniczajmy się tylko do tego co znamy zafundujmy sobie nowe, niezapomniane przeżycia przy pomocy c- ringów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *