Bez kategorii

Zabawa jedzeniem! Jak wykorzystać jedzenie w czasie seksu

Rutyna w sypialni potrafi ugasić nawet największy płomień pożądania między partnerami. Stały komplet pozycji, ta sama gra wstępna, brak gadżetów czy innych elementów, które potrafią odmienić bieg intymnych igraszek, powodują, że kochankowie tracą sobą zainteresowanie w łóżku, co z czasem może przerodzić się w niezadowolenie z życia seksualnego i frustrację, a to już bardzo poważne problemy. Seks jest wyjątkowy – doświadczenie i umiejętności mają w nim ogromne znaczenie, ale należy wykorzystywać je na nowe sposoby, odkrywać się wzajemnie i próbować różnych urozmaiceń, dzięki którym każde zbliżenie będzie inne. Dzięki nim można nawet sprawić, że przed każdym kolejnym stosunkiem będziemy odczuwać podobny rodzaj ekscytacji jak przed “pierwszym razem”, co samo w sobie powoduje, że mamy na niego jeszcze większą ochotę.

W jaki sposób urozmaicić seks, aby był on niezapomniany i żebyśmy z chęcią go wspominali? Istnieje mnóstwo rozwiązań, dzięki którym można sprawić, że każde zbliżenie będzie naprawdę wyjątkowe, a jednym z nich jest…jedzenie! Jak połączyć je z seksem? Na co należy uważać? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w tym artykule. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Co łączy seks i zabawę jedzeniem?

Niektórym wspomniane połączenie może wydawać się nieco abstrakcyjne i dziwne, jednak osoby, które już go spróbowały, przekonują, że jest to fantastyczne doświadczenie. Wbrew pozorom seks i jedzenie mają dużo wspólnych cech. Zarówno w jednym, jak i w drugim odkrywamy poprzez próbowanie, poznajemy nowe aromaty, tekstury i doznania, uczymy się i sprawdzamy, co lubimy, a czego nie. W zbliżeniach intymnych tak samo jak w przypadku jedzenia chodzi też nie tylko o zaspokojenie swoich potrzeb, ale także o związaną z tym przyjemność. Jak więc wyraźnie widać, nie jest to połączenie przypadkowe i może wynieść życie erotyczne na zupełnie inny poziom.

Jedzenie z ciała jako gra wstępna i nie tylko

Już od wieków ludzie stosowali rozmaite potrawy jako afrodyzjaki – niektóre ze znanych nam i dostępnych na wyciągnięcie ręki ziół, warzyw czy owoców mają właściwości, dzięki którym wzrasta nasze libido lub poprawia się ukrwienie miejsc intymnych, zwiększając tym samym ich czułość na dotyk. Część z nich wpływa też np. na opóźnienie ejakulacji, czyli skutecznie wydłużają one stosunek. Warto jednak pamiętać, że w kuchni mamy nie tylko afrodyzjaki. Niektóre z podstawowych produktów, które można znaleźć w zasadzie w każdej lodówce i które nie mają wspomnianych wyżej właściwości, również mogą świetnie sprawdzić się do urozmaicenia seksu.

Jednym z najpopularniejszych, a zarazem najprostszych dodatków tego typu, którymi można ubarwić swoje życie erotyczne, jest lód w kostkach. Nie tylko umożliwia punktowe ochłodzenie rozgrzanych ciał – jego gładka tekstura i efekt topnienia powstający w kontakcie ze skórą niesamowicie działają na nasze zakończenia nerwowe, sprawiając przyjemność nawet bez dotykania miejsc intymnych. Wiele osób zaleca stosowanie lodu w okolicach karku, brzucha i ud – to właśnie tam można osiągnąć najlepsze efekty.

Ciężko spotkać osoby, które nie przepadają za słodyczami. Z tego względu dobrym pomysłem może okazać się dodanie do swojej seksualnej uczty bitej śmietany i polewy czekoladowej. Można pokryć nimi intymne części ciała i nakazać partnerowi powolne odkrywanie ich poprzez zjadanie z nich tych słodkości, co według opinii wielu fanów tego typu zabaw maksymalnie podkręca atmosferę.

Innym sposobem jest podanie partnerowi całej potrawy (tutaj prym wiedzie m.in. sushi) na swoim nagim ciele. Tutaj opcji jest naprawdę mnóstwo – warto zadbać, aby było to ulubione jedzenie naszej drugiej połówki.

Niektóre dodatki do kuchni, takiej jak wspomniane polewy, smakowe sosy owocowe, można również wykorzystać do erotycznego masażu – z pewnością się przy tym ubrudzimy, ale o to właśnie chodzi, gdyż po skończonych igraszkach w łóżku, całą zabawę można przenieść pod prysznic.

Zabawa jedzeniem w czasie seksu potrafi zapewnić wyjątkowe doznania, jednak należy pamiętać o bezpieczeństwie. W miarę możliwości staramy się unikać pokrywania nim najwrażliwszych miejsc (pochwy, główki penisa) – szczególnie wtedy, kiedy potrawa jest pikantna (spowoduje to bolesne podrażnienia). Przed całą zabawą należy też odpowiednio zadbać o higienę osobistą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *