Porady

Jakie wybrać zaciski na sutki?

Stymulacja sutków jest bardzo przyjemna i często jest dopełnieniem gry wstępnej, jak i urozmaiceniem tradycyjnego seksu penetracyjnego. W wielu przypadkach kochankowie stosują zabawki erotyczne, by pieszczoty były jeszcze lepsze. Na szczególną uwagę zasługują zaciski na sutki. Jakie wybrać i dlaczego warto?

Warto mieć świadomość, że sutki są strefami erogennymi, miejscami ciała  wyposażonymi w wiele zakończeń nerwowych. Dzięki temu są wyjątkowo wrażliwe na dotyk – wbrew pozorom nie tylko w przypadku kobiet, ale też mężczyzn. Odpowiednia stymulacja może być więc wyjątkowo satysfakcjonująca. Co więcej, niektóre kobiety potwierdzają, że są w stanie osiągnąć orgazm sutkowy!

Czym się wyróżniają zaciski na sutki? Opinie osób stosujących te produkty podkreślają fakt, że są doskonałym urozmaiceniem do wieczornych zabaw. Dzięki użyciu takich gadżetów, ręce drugiej połówki mogą zająć się innymi częściami ciała, dając jeszcze więcej satysfakcji.

Warto zwracać uwagę na jakość wykonania gadżetów do stymulacji sutków. Niektóre modele posiadają “szczęki” pokryte silikonem, czyli materiałem hipoalergicznym. Dla większego bezpieczeństwa warto korzystać z asortymentu sprawdzonych sklepów erotycznych.

Zaciski na sutki – BDSM dla początkujących

Zaciski na sutki są używane przez miłośników BDSM. Tego rodzaju praktyki dotyczą intensywnych doznań, które są związane z sadyzmem, masochizmem, dominacją oraz uległością. Co ciekawe, w wielu przypadkach istnieje możliwość regulacji mocy zacisku, dzięki czemu to kochankowie decydują o tym, czy gadżety mają pieścić, czy nawet sprawiać lekki ból.

Szczególnie ciekawym rozwiązaniem są zaciski na sutki do elektrostymulacji. Przepływający przez ciało prąd zwiększa wrażliwość na dotyk, stymuluje, a przy tym wpływa na silniejsze zaciskanie się mięśni. Do użycia takich gadżetów konieczne jest kupno jednostki zasilającej – bez niej taki produkt będzie zwykłymi zaciskami na sutki.

Zaciski na sutki – jakie wybrać?

Fifty Shades of Grey – klipsy na sutki z łańcuszkiem At My Mercy (Chained Nipple Clamps)

Te zaciski na sutki posiadają końcówki z silikonu, dzięki czemu materiał nie podrażni skóry. Co więcej, za pomocą niewielkiej blaszki można regulować moc zacisku. To nie wszystko, ponieważ klamry są połączone ze sobą łańcuszkiem, dzięki czemu nie trzeba się obawiać o zagubienie gadżetu. Ów łańcuszek zwiększa również obciążenie. W zestawie znajduje się estetyczne etui, dlatego produkt może pełnić rolę zmysłowego prezentu dla drugiej połówki.

SCANDAL Open Mouth Gag With Clamps – knebel otwarty z łańcuszkami na sutki

To bardzo ciekawe zaciski na sutki, które na pewno spodobają się miłośnikom BDSM. Produkt jest jednocześnie otwartym kneblem, jednak może również pełnić funkcje obroży. Opaska została wykonana z czarno-czerwonej tkaniny w buduarowym stylu. Same zaciski posiadają silikonowe końcówki, a za pomocą śrubki można swobodnie kontrolować siłę ściskania. Zostały połączone z kneblem za pomocą czarnego łańcuszka.

Kink by Doc Johnson – Tweak przyssawki do sutków, zestaw

To bardzo ciekawy produkt, który wyróżnia się na tle innych propozycji w tym zestawieniu. Gadżety z kompletu zaciskają sutki przez zasysanie. Dzięki temu wyróżniają się łatwością użycia. Wystarczy ścisnąć przyssawkę i przyłożyć do sutka. Co więcej, jeśli słabiej ściśniesz zabawkę, doznania będą słabsze, dlatego także w tym przypadku można liczyć na wygodną kontrolę nad intensywnością stymulacji. W zestawie znajdują się dwie przyssawki z bezpiecznego TPE.

ElectraStim Electraclamps Uni-polar 2pack – metalowe klamerki do elektrostymulacji

Te zaciski na sutki zostały wykonane z bezpiecznego cynku. Nie jest to zwyczajny zestaw, ponieważ klamry są jednocześnie unipolarnymi elektrodami. By skorzystać z funkcji elektrostymulacji, należy zaopatrzyć się we wspomnianą wcześniej jednostkę zasilającą. Elektrody podpina się przewodami pin 2mm lub wtykami bananowymi 4mm (zwykle są w zestawie z jednostkami zasilającymi). W zestawie znajduje się także żel przewodzący.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *