Bez kategorii

Filmy o seksie na Netflixie – inspiracje

Netflix jest obecnie najpopularniejszą platformą streamingową z filmami i serialami. Umożliwia zobaczenie setek, a nawet tysięcy ciekawych produkcji, wśród których znajdują się również wyjątkowo pikantne dzieła, które mogą być wstępem do erotycznego wieczoru czy inspiracją do wprowadzenia nowości we własnej sypialni. Poniżej omawiamy pokrótce ciekawe filmy o seksie na Netflixie.

Na wstępie zaznaczamy, że na platformie nie znajdują się „filmy dla dorosłych”. Netflix nie jest portalem pornograficznym, dlatego omawiane produkcje cechują się ciekawymi pomysłami oraz pikantnym zabarwieniem, niekoniecznie sporą ilością nagości.

 

Najlepsze filmy erotyczne – Netflix

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Od kilku lat jest to prawdopodobnie najbardziej popularny film o zabarwieniu erotycznym, który jest dostępny również na Netflixie. To adaptacja powieści E.L. James o tym samym tytule. Opowiada o młodej studentce literatury, która wchodzi we współpracę z przystojnym miliarderem. Po podpisaniu kontraktu staje się jednak nie tylko jego pracowniczką, ale też kochanką. Zakochana kobieta wkracza w świat erotycznych doznań, spełniając różne zachcianki i potrzeby swojego kochanka, który uwielbia wykorzystywać w sypialni różnego rodzaju zabawki erotyczne, uprzęże i nie tylko. Sceny erotyczne są estetycznie nakręcone i mogą stanowić inspirację dla Ciebie i Twojej drugiej połówki.

Popularność powieści sprawiła, że kilka lat temu powstała marka zabawek i akcesoriów erotycznych o tej samej nazwie. Wśród nich znajdują się kneble, kajdanki, wibratory czy pierścienie na penisa.

365 dni

To jeden z głośniejszych polskich filmów ostatnich lat. Przez wiele osób jest nazywany rodzimym odpowiednikiem Pięćdziesięciu twarzy Greya, co jest spowodowane przede wszystkim pikantnymi scenami seksu. Opowiada o Laurze Biel, dyrektorce sprzedaży w luksusowym hotelu, która razem ze swoim chłopakiem poleciała na Sycylię. W dniu swoich 29. urodzin zostaje uprowadzona przez szefa włoskiej rodziny mafijnej. Mężczyzna daje kobiecie 365 dni na to, żeby go pokochała. W tym czasie rozwija się między nimi romans.

MILF

Poprzednie filmy o seksie na Netflixie zawierają mocniejsze sceny i cięższy klimat. MILF natomiast jest prostą w odbiorze produkcją, która jest adekwatnym przykładem kina francuskiego. Fabuła opowiada o trzech przyjaciółkach po czterdziestce, które z uwagi na nie do końca szczęśliwe historie sercowe postanawiają odpocząć na południu Francji. Poznają tam jednak młodych mężczyzn, z którymi zaczynają mieć romans. Film jest pełen zabawnych scen. Sporym atutem tej komedii jest warstwa wizualna, ponieważ MILF został nakręcony w naprawdę ciekawy i przyjemny dla oka sposób. Małą ilość nagości nadrabia zabawny wydźwięk produkcji.

Biała dziewczyna

To dość mocna produkcja, która opowiada o dziewczynie, która przyjechała do Nowego Jorku na studia. Przed rozpoczęciem nauki poznaje latynoskiego dilera narkotyków, z którym rozpoczyna romans. Zostaje przez to wplątana w przestępczy świat, w którym każda decyzja niesie za sobą konsekwencje. Nie jest to typowy film erotyczny, jednak znajdują się w nim naprawdę pikantne sceny. Produkcja jest zabarwiona imprezowym życiem i niezobowiązującą zabawą.

Filmy o seksie na Netflixie idealny pomysł na początek ciekawego wieczoru

Filmy o zabarwieniu erotycznym mogą być ciekawą inspiracją do zabawy w sypialni. Ta może być jeszcze bardziej pikantna, jeśli kupisz produkty marki Fifty Shades of Grey.

Zabawki FsoG – seria Fifty Shades of Grey

Zabawki erotyczne marki Fifty Shades of Grey są ciekawą propozycją dla wszystkich osób, które szukają urozmaicenia w sypialni. Są wykonywane z bezpiecznych materiałów i nieraz zaskakują ciekawymi funkcjami. W ofercie marki znajdziesz między innymi zestawy do krępowania, wibratory, dilda, akcesoria BDSM, zdalnie sterowane gadżety i jeszcze więcej. Możesz je znaleźć w naszym sklepie erotycznym, tymczasem mamy nadzieję, że wieczorem czeka na Ciebie ciekawy seans!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *