Większe doznania

Przełam rutynę w sypialni – poznaj nakładki na penisa

Każdy związek dwójki ludzi jest wyjątkowy i opiera się na wielu rzeczach. Chodzi bowiem o zaufanie, swobodę, ale też seks. Niestety, często zdarza się, że do sypialni pary wkrada się rutyna sprawiająca, że kochankowie nie są już sobą tak zafascynowani pod względem fizycznym, jak na początku. Sklepy erotyczne jednak posiadają rozwiązanie tego problemu. Liczne akcesoria to świetny pomysł na zabicie nudy, a szczególnym uznaniem cieszą się coraz bardziej popularne nakładki na penisa.

Świat coraz mniej boi się rozmawiać o seksie, a ludzie chętniej sięgają po różne urozmaicenia. To pozytywna tendencja, ponieważ spełnienie seksualne jest bardzo ważną potrzebą. W seksualnych doświadczeniach chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, dlatego warto zaopatrzyć się w produkty, które pozwolą bawić się jeszcze lepiej!

Potrzeba spełnienia seksualnego jest równie istotna, co konieczność spożywania posiłków itd. Nie można tego bagatelizować! Okazuje się bowiem, że niezaspokojony człowiek jest o wiele bardziej podatny na stres, a do tego prościej o frustrację w związku, oziębienie się relacji. Seks pozytywnie działa także na organizm i stanowi swego rodzaju spoiwo partnerów. Jednocześnie zaznaczamy, że nie jest najważniejszy w związku, aczkolwiek nadal bardzo istotny.

Nakładka na penisa to gadżet erotyczny, który zgodnie ze swoją nazwą jest umieszczany na członku. Może pełnić różne funkcje i ów nazewnictwo jest po prostu związane ze sposobem stosowania. Niektóre zabawki tego rodzaju bowiem stanowią na swój sposób powiększenie prącia, ponieważ narząd umieszcza się w pustym w środku dildo, dzięki czemu partnerka będzie mogła liczyć na jeszcze więcej rozkoszy. Nadal jednak rynek podbijają liczne produkty przeznaczone do stymulacji prącia wyposażone w mechanizm wibracyjny.

Nasadki na penisa są idealnym wyborem dla osób szukających urozmaicenia zarówno w ramach seksu, jak i gry wstępnej. Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego produktu, warto zadać sobie pytanie, do której z wcześniej wspomnianych rzeczy zabawka będzie używana. Nasadka na penisa z wibracjami to optymalne rozwiązanie w ramach gry wstępnej, a nakładka stanowiąca puste dildo sprawdzi się w kontekście samego stosunku.

Jakie nasadki na penisa są warte uwagi?

Marc Dorcel Mr. Orgasm

Ta nasadka na penisa posiada na całej swojej długości wypustki, które będą potęgowały doznania kobiety podczas zabawy. To nie wszystko, ponieważ obręcz przy podstawie służy do przełożenia przez nią moszny, co skutkuje wydłużeniem trwania erekcji. Jest to produkt doceniany przez osoby spragnione intensywnego seksu.

Hot Octopus Pulse Solo Lux

Ten produkt natomiast został wyposażony w mechanizm wibrujący. Oferuje 9 trybów pracy ze zmienną intensywnością, dlatego na pewno uda Ci się znaleźć odpowiedni sposób na zabawę. Produkt świetnie sprawdza się podczas gry wstępnej, ale też zabawy solo. Korzystanie z tego urządzenia ułatwia dołączona do zestawu opaska na rękę, która pełni funkcje pilota! Gadżet wykonano z bezpiecznego dla ciała silikonu i tworzywa ABS.

Kink by Doc Johnson Jacked Up Thin Extender with Ball Strap

Ta nakładka na penisa jest przeznaczona dla osób, które chcą odrobinę powiększyć swoje prącie. Podczas seksu z partnerką gadżet nadal będzie oferował mężczyźnie odczuwanie wielu bodźców, co można zawdzięczać świetnemu materiałowi, którym jest termoplastyczny elastomer. Dodatkową stymulację jąder zapewnia specjalny otwór przy podstawie.

Kink by Doc Johnson Caged Vibrating Silicone Cock Cage

To ciekawa w swojej istocie nakładka wibracyjna. Jak zakładać taki produkt? Wystarczy nasmarować członka lubrykantem na bazie wody i wsunąć gadżet. Zabawka posiada obręcz, przez którą przekłada się mosznę. Część na samym prąciu natomiast została wyposażona w mocny napęd wibrujący w postaci odstającej wypustki. Dzięki temu model ten sprawdzi się także podczas seksu z partnerką – owa wypustka będzie pieściła jej łechtaczkę! Nasadka została wykonana z wysokiej jakości silikonu, czyli materiału hipoalergicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *