Rankingi

Ranking TOP 5 najlepszych chłodzących lubrykantów

ranking chlodzacych lubrykantow

Chociaż jeszcze do niedawna życie intymne człowieka należało do tematów niechętnie podejmowanych przez społeczeństwo, to w ostatnich czasach coraz częściej nabieramy odwagi, by mówić o naszym doświadczeniu erotycznym. Co ciekawe, zaczynamy interesować się różnymi gadżetami, które pomagają nam uprzyjemniać chwile spędzone z drugą osobą. Jedną z rzeczy, na którą warto zwrócić uwagę, jest chłodzący żel intymny. Są to specjalnie przygotowane preparaty, których zadaniem jest nawilżenie całego ciała, a szczególnie miejsc intymnych. Właśnie te miejsca są narażone na otarcia podczas stosunku, dlatego zawsze powinniśmy mieć to na uwadze. Dodatkowo na naszym rynku istnieje wiele rodzajów żeli intymnych, od tradycyjnych po smakowe i chłodzące lubrykanty. Oczywiście preparaty te są zawsze dokładnie przebadane dermatologicznie, a także nadają się do spożycia, co jest szczególnie ważne podczas oralnych doznań czy masaży erotycznych. 

5. Żel intymny Bijoux Indiscrets Slow Sex Nipple Play Gel

Bijoux Indiscrets Slow Sex Nipple Play Gel

Przedstawiany produkt został stworzony na bazie wody, a więc nie będzie pozostawiać żadnych tłustych śladów użytkowania. Oprócz tradycyjnego zastosowania, czyli nawilżenie miejsc intymnych czy prezerwatywy możesz go używać jako świetny stymulant do sutków. Wystarczy nanieść niewielką ilość na wrażliwe miejsce i delikatnie rozsmarować. Żel intymny wywoła uczucie podniecającego chłodu, który spotęguje doznania erotyczne. Oczywiście Bijoux Indiscrets Slow Sex Nipple Play Gel może być również wykorzystany jako element masażu erotycznego czy oralnego. Chłodzący żel intymny idealnie nadaje się do rozprowadzenia po ciele partnera poprzez język, aby dodać pikanterii podczas łóżkowych igraszek. Przed użyciem produkt możesz włożyć do lodówki, aby uczucie chłodu było jeszcze większe.

4. Żel intymny System JO For Her Clitoral Stimulant Cooling Spicy 

System JO For Her Clitoral Stimulant Warming Spicy 10 ml

Produkt ten, który wyprodukowany został na bazie silikonu, dedykowany jest dla kobiet, a dokładniej do stymulacji łechtaczki. Dodatkowo jako chłodzący lubrykant bardzo dobrze potęguje doznania nawet podczas samotnych zabaw z użyciem gadżetów. Producent zapewnia, że przedstawiony produkt może być stosowany także podczas kąpieli. Jest to wtedy bardzo ciekawe połączenie ciepłej wody z chłodzącym działaniem żelu intymnego. Trzeba również zaznaczyć, że podczas kontaktu z wodą lubrykant nie traci swoich właściwości, a więc zapewnia nawilżenie miejsc intymnych kobiety. Także działanie System JO For Her Clitoral Stimulant Cooling Spicy bardzo wpływa na wysoką jakość produktu, bowiem jedna aplikacja starcza na około 45 minut pikantnej zabawy. 

3. Żel intymny System JO For Her Agape Lubricant Cool

System JO For Her Agape Lubricant Cool

Ten chłodzący lubrykant w swoim składzie nie zawiera silikonu, ponieważ jego głównym składnikiem jest woda. Z tego powodu chłodzący żel intymny bardzo dobrze wchłania się przez skórę i nie pozostawia żadnych śladów stosowania. Dodatkowo skład preparatu doskonale imituje naturalne nawilżenie kobiecych miejsc intymnych. System JO For Her Agape Lubricant Cool może być stosowany także z różnego rodzaju gadżetami erotycznymi oraz prezerwatywami, ponieważ nie powoduje ich uszkodzenia. 

2. Żel intymny System JO Premium Anal Silicone Lubricant Cool

System JO Premium Anal Silicone Lubricant Cool

Produkt został stworzony na bazie silikonu i jest odporny na działanie wody. Oprócz tradycyjnego zastosowania bardzo dobrze nadaje się do analnych zabaw poprzez zapewnienie dużego nawilżenia, a co za tym idzie dobrego poślizgu. Oczywiście System JO Premium Anal Silicone Lubricant Cool  może być także zastosowany podczas doznań erotycznych z użyciem zabawek. Dodatkowe działanie gwarantuje formuła chłodząca zawarta w żelu intymnym. 

1. Żel intymny Fleshlight Ice EU

Fleshlight Ice EU

Produkt ten został wykonany na bazie wody, a więc bardzo dobrze sprawdzi się podczas tradycyjnego stosunku oraz przy użyciu zabawek erotycznych takich jak dildo, wibrator czy kulki analne itp. Możesz go używać także przy masturbacji (samotne zabawy). Już niewielka ilość specyfiku powoduje podniecające uczucie chłodu miejsc intymnych i nie tylko. Przedstawiany chłodzący żel intymny bardzo dobrze nadaje się do nawilżenia pochwy oraz odbytu, który szczególnie potrzebuje odpowiedniego poślizgu. Oczywiście zmniejsza także ból, który może powstawać podczas penetracji odbytu. Nie pozostawiając śladów na skórze, może być stosowany w dowolnej ilości, w zależności od upodobania. 

Wszystkie chłodzące lubrykanty przedstawione w rankingu zostały przebadane dermatologiczne, a przez to są przyjazne dla skóry człowieka. Oprócz uczucia chłodu bardzo dobrze nawilżają miejsca intymne, zwiększając doznania erotyczne. Ich niesamowite działanie potwierdzone jest przez zadowolonych klientów, a to jest przecież najważniejsze. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *