Rankingi

Ranking: TOP 5 najlepszych smakowych lubrykantów

ranking lubrykantow

Podstawowe przeznaczenie lubrykantów to redukcja tarcia podczas stosunku seksualnego. Jednak ich wyjątkowy skład, zapach oraz smak może ponadto wzbogacić erotyczne doznania.

Tego rodzaju produkty oferowane przez Świat Doznań łączą w sobie obie te funkcje i mogą stanowić nie tylko rozwiązanie Twoich problemów seksualnych, ale dodatkowo sprawią, że zaczniesz prowadzić wraz ze swoim partnerem niezwykle bogate życie erotyczne.

Poniżej przedstawiamy ranking lubrykantów smakowych, które należą do najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej skutecznych na rynku.

5. Żel intymny SoSexual o zapachu czekoladowym na bazie wody

Żel intymny SoSexual o zapachu czekoladowym na bazie wody

Głównym atutem tego lubrykantu jest jego niezwykle nowatorska formuła, która będąc oparta na wodzie, zapewni Ci doskonałe nawilżenie i poślizg, a ponadto jest przydatna przy użyciu zabawek erotycznych. Bardzo często posiadają one bowiem silikonową powłokę, która jest stosunkowo delikatna i może ulec uszkodzeniu podczas użycia specyfików o mniej naturalnym składzie. Czekoladowy smak i aromat sprawdza się natomiast doskonale podczas seksu oralnego, czy też masaży erotycznych.

4. System JO Gelato Salted Caramel Lubricant Water-Based

System JO Gelato Salted Caramel Lubricant Water-Based

Kolejny specyfik na bazie wody, którego skład całkowicie chroni przed nadmiernym tarciem podczas penetracji. Pomocna jest w tym również użyta do jego produkcji naturalna gliceryna pochodzenia roślinnego. Ten lubrykant szczególnie dobrze sprawdza się podczas gry wstępnej, dzięki swojemu oryginalnemu aromatowi opartemu na bazie solonego karmelu.

Warto również zaznaczyć, że opisywany specyfik charakteryzuje się brakiem chemikaliów, takich jak parabeny, czy glikole propylenowe, a jednocześnie jego konsystencja jest niezwykle przyjemna w dotyku.

3. Bijoux Indiscrets Slow Sex Mouth Watering

Bijoux Indiscrets Slow Sex Mouth Watering

Rzeczony lubrykant ma postać sprayu, a jego przeznaczeniem jest użycie podczas seksu oralnego. Wystarczy, że spryskasz nim język, a następnie obliżesz usta, a zapewnisz sobie ich idealne nawilżenie. Na miejsce otwierające podium specyfik ten zasłużył sobie przede wszystkim dzięki przyjemnej konsystencji, nieinwazyjnym i naturalnym składzie oraz doskonałemu cytrusowemu smakowi.

Na jego korzyść przemawia również wyjątkowa łatwość użycia, która biorąc pod uwagę inne lubrykanty smakowe, niewątpliwie jest wyróżniającym się aspektem.

2. Intimate Earth – Fresh Strawberries Flavored Lubricant

Intimate Earth - Fresh Strawberries Flavored Lubricant

To produkt przeznaczony przede wszystkim dla osób, które są spragnione bardzo intensywnych doznań seksualnych. Oprócz zmysłowej konsystencji oraz smaku wynika to również z faktu, że dzięki wysokojakościowej formule tego specyfiku spokojnie można go używać razem z wszelkiego rodzaju zabawkami erotycznymi. Nieco podgrzać atmosferę podczas intymnego zbliżenia może również unikalny truskawkowy smak.

Jednak najważniejszym aspektem, który przemawia za tym, że warto urozmaicić swoje erotyczne życie tym właśnie lubrykantem, jest jego skład, który wykazuje właściwości prozdrowotne. Zawarty w nim aloes łagodzi intymne podrażnienia, natomiast owoce Goji oraz trawa cytrynowa cechują się działaniem bakteriobójczym i przeciwgrzybiczym.

1. SoSexual – żel intymny nawilżający o zapachu truskawkowym

SoSexual Żel intymny nawilżający o zapachu truskawkowym

Ten lubrykant całkowicie zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu. Posiada on niezwykle oryginalny smak i zapach świeżych truskawek. W połączeniu z idealnym poślizgiem i nawilżeniem zapewni Ci niezapomniane wrażenia podczas seksu, do których będziesz chciała wracać każdego wieczoru.

Jednak prawdziwym ewenementem receptury tego produktu jest zawarta w nim witamina E, zwana także „witaminą płodności”, która jest niezwykle korzystna dla utrzymania popędu seksualnego na satysfakcjonującym poziomie. Specyfik ten może być wykorzystywany ze wszystkimi gadżetami erotycznymi bez żadnego ryzyka ich uszkodzenia. Sprawdzi się podczas seksu klasycznego, oralnego, analnego, a także w trakcie masażu erotycznego.

Firma SoSexual gruntownie przetestowała ten produkt pod względem dermatologicznym, aby zapewnić mu zgodność z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Ten truskawkowy żel intymny o nawilżających właściwościach stanowi gwarancję perfekcyjnego stosunku płciowego dla każdej pary, a jego zmysłowy aromat dodatkowo zwiększy erotyczne walory atmosfery panującej w waszej sypialni.

Zwycięzcą naszego zestawienia został intymny żel nawilżający SoSexual o zapachu truskawkowym. Jednak wcale nie oznacza to, że pozostałe specyfiki nie są warte uwagi. Każdy wymieniony lubrykant może mieć różne smaki, jednak warianty opisane wyżej są w naszej opinii zdecydowanie najlepsze.

Wszystkie produkty znajdujące się w powyższym rankingu obecne są w ofercie sklepu Świat Doznań, gdzie można dostać je po bardzo rozsądnej cenie. Każdy z nich posiada specjalistyczne certyfikaty, świadczące o jego skuteczności oraz prozdrowotności.

Wykorzystywane do ich produkcji naturalne składniki są bezpieczne dla skóry i nie wykazują właściwości wywołujących alergie. Dzięki temu w bardzo prosty i przyjemny sposób możesz polepszyć komfort seksualny zarówno swój, jak i swojego partnera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *