Porady

Seks hiszpański – pozycje i warianty „na Hiszpana”

Istnieje wiele pozycji seksualnych, które różnią się od siebie zasadami, użyciem poszczególnych części ciała czy rodzajem stymulacji. Jedną z bardziej popularnych i jednocześnie bardzo ciekawych opcji jest seks hiszpański. Co to jest, na czym polega i jakie są jego ciekawe warianty? Zapraszamy do lektury!

Seks hiszpański – na czym polega?

Chcesz przetestować seks hiszpański? Co to jest i dlaczego warto dać szansę tej praktyce? Pozycja „na Hiszpana” swoją nazwę wzięła od krągłości hiszpańskich kobiet, które w większości mogą się pochwalić sporym biustem. Praktyka polega na umieszczeniu członka partnera między piersiami i wykonywaniu ruchów stymulujących. Stąd też wynika inna nazwa – seks międzypiersiowy. Jest doceniany za fakt, że może prowadzić zarówno do orgazmu, ale też stanowić ciekawe urozmaicenie gry wstępnej – wszystko zależy od fantazji partnerów.

Seks hiszpański wymaga odpowiedniego nawilżenia, ponieważ pocieranie penisa suchymi piersiami może nie być takie przyjemne. Z tego powodu zaleca się stosowanie lubrykantów, które zapewnią odpowiedni poślizg.

Seks hiszpański a mały biust

Pozycja „na Hiszpana” często budzi kontrowersje, ponieważ w niektórych przypadkach jej wykonanie może być trudne. Chodzi o sytuację, w której kobieta ma niewielki biust. Warto jednak wiedzieć, że również w tym przypadku stymulacja jest możliwa – kobieta może spleść palce dłoni podczas trzymania swoich piersi, co zbliży je do siebie, a także zapobiegnie wysunięciu się penisa.

Seks hiszpański i jego warianty

1. W klasycznym wariancie kobieta leży na łóżku (najlepiej z poduszką pod plecami), natomiast mężczyzna znajduje się u góry i umieszcza penisa między piersiami partnerki, podczas gdy ona ściska je rękami. Partner najczęściej siada wtedy okrakiem. Jako że członek jest skierowany w stronę twarzy drugiej połówki, stymulację można urozmaicić o seks oralny.

2. W drugim przypadku mężczyzna może siedzieć na krześle lub brzegu łóżka, natomiast kobieta klęczy przed nim i wkłada jego członka między piersi.

3. Trzecia opcja to bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet z mniejszym biustem. W tym wariancie mężczyzna leży na plecach. Partnerka pochylając się nad nim stymuluje członka. Warto pamiętać, że w takiej pozycji zebranie piersi jest dużo prostsze, ponieważ za sprawą grawitacji wydają się większe.

4. W ostatnim wariancie mężczyzna stoi, natomiast partnerka siedzi przed nim i wsuwa prącie między piersi, co daje obojgu kontrolę nad przebiegiem stymulacji.

Seks hiszpański – jakie produkty się przydadzą?

AquaGlide for Love

To lubrykant o doskonałym składzie, który zapewni odpowiednie nawilżenie oraz poślizg podczas hiszpańskich pieszczot. Jest to żel intymny na bazie wody, dlatego może być także stosowany z wszelkiego rodzaju zabawkami erotycznymi. Produkt nie zawiera parabenów, a do tego wyposażono go w wygodną pompkę ułatwiającą dozowanie specyfiku. Preparat nie emituje nieprzyjemnego zapachu. Opakowanie zawiera 150 ml środka nawilżającego.

SCANDAL UNIVERSAL CUFFS

Kajdanki dobrze się sprawdzą w ramach wariantu, w którym mężczyzna siedzi na krześle. Dzięki temu poczuje się bardziej zdominowany, co tylko urozmaici zabawę. Produkt prezentuje się bardzo ładnie – materiał ma buduarowe wzornictwo. Do tego od wewnątrz kajdanki posiadają miękki materiał. Są również regulowane.

Satisfyer Partner Plus Remote

To ciekawy wibrator dla par, który ze względu na swój kształt nie powinien wypaść z pochwy podczas seksu hiszpańskiego. Jest sterowany pilotem, który może dzierżyć mężczyzna, wpływając na stymulację kobiety. Produkt później może być użyty w ramach seksu tradycyjnego – jego kształt umożliwia penetrację.

Intimate Earth – Fresh Strawberries Flavored Lubricant

To kolejny lubrykant z tego zestawienia, który różni się jednak od swojego poprzednika tym, że jest preparatem smakowym (jadalnym). To dobry pomysł na urozmaicenie klasycznego wariantu seksu hiszpańskiego, kiedy członek jest dodatkowo stymulowany ustami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *