Większe doznania

Seks w trójkącie – nowe doświadczenie

W wielu przypadkach potrzeba spełnienia seksualnego jest niezwykle ważna i stanowi istotny element życia człowieka. Nierzadko zdarza się, że poszczególni ludzie są zainteresowani doświadczeniem, którym jest seks we trójkę. Jak to jest w trójkącie i jak do tego podejść?

Jeżeli jesteśmy w stałym związku i interesuje nas seks we trójkę, to pierwszym krokiem, jaki należy podjąć, jest szczera rozmowa na ten temat z partnerem. Dobrze przy tym jednak nie być zbyt nachalnym, ponieważ druga połówka może poczuć się niedoceniona, niewystarczająca w seksualnych sprawach. Jeśli uda wam się złapać nić porozumienia w tym temacie i oboje będziecie nim zainteresowani, to możecie przejść do kroku drugiego, którym jest planowanie, ponieważ trójkąty rzadko zdarzają się spontanicznie.

Przede wszystkim należy zastanowić się, jak nasz seks trójkąt ma wyglądać, a więc kogo dokładnie chcemy zaprosić do wspólnych zabaw i igraszek. Dla przykładu przyjmijmy, że nad trójkątem zastanawia się statystyczna para mężczyzna-kobieta. Muszą oni wspólnie podjąć decyzję, kim będzie ta trzecia osoba. Musi to być koniecznie wspólna decyzja oparta na zrozumieniu, zaufaniu i zgodzie. Warto też dopytać się drugiej połówki jak ona to dokładnie widzi i ustalić konkretny plan takiego spotkania. W każdym jednak przypadku jedna rzecz jest najważniejsza – uwaga. Często, kiedy w sypialni pojawia się nowa osoba, to partner jest nią szczególnie zainteresowany. Nie można się temu dziwić, ponieważ każdy na swój sposób szuka ekscytacji, a atrakcyjny człowiek będzie kusić wyjątkowo, zwłaszcza kiedy przyzwala na to własna druga połówka. Jednak ta może poczuć się odrzucona, kiedy uwaga partnera będzie skupiona tylko na owej nowej osobie. Co więcej, nawet równomierne „rozłożenie” tej uwagi może być nieprawidłowe. Z tego powodu para powinna skupić się przede wszystkim na sobie. Liczą się nie tylko aktywności seksualne, ale chociażby spojrzenia, gesty itd.

Samotny człowiek może spróbować szczęścia w sieci, ponieważ na pewno znajdzie osoby otwarte na takie doświadczenia. Podobnie może zrobić para, jednak oboje powinni wybrać swojego towarzysza lub towarzyszkę zabaw. Nie powinno dochodzić do sytuacji, kiedy jeden z partnerów staje przed faktem dokonanym, ponieważ już przez to może poczuć dyskomfort, a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi.

Kiedy uda się skompletować całą trójkę, to ważne jest ustalenie zasad. Chodzić może o to, że partner może poczuć dyskomfort, kiedy nie z nim dojdzie jego druga połówka. Można także wprowadzić takie ustalenia, jak np. nie patrzymy w oczy obcej osobie podczas stosunku. Należy również zabronić używania jakichkolwiek urządzeń elektronicznych (chyba że chodzi o zabawki erotyczne!), ponieważ raczej nikt nie chce zostać przypadkowo nagrywany. Jako że najpewniej towarzyszem zabaw będzie obca osoba, to trzeba do niej podejść z dystansem. Dobrze będzie na przykład ubrania i telefony zostawić w innym pomieszczeniu. Świetnym pomysłem jest umówienie się partnerów, by pod koniec zabawy po prostu doszli razem, trzeci element trójkąta na pewno to zrozumie.

Sama zabawa natomiast jest wyjątkowo pasjonująca, ponieważ wprowadza ekscytację i na pewno może stać się ciekawym wspomnieniem. Być może seks trójkąt zostanie powtórzony, być może nie, ale warto przekonać się na własnej skórze, czy jest to rozwiązanie dla nas.

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić cały stosunek, możecie pomóc sobie różnymi akcesoriami. Żeby zapewnić najwyższy stopień komfortu wszystkich uczestników zabawy, warto zadbać o odpowiednie nawilżenie sfer intymnych. W takiej sytuacji należy zaopatrzyć się w odpowiedni lubrykant. Polecamy korzystanie z tych na bazie wody, np.

AquaGlide for Love

AquaGlide for Love

ponieważ nie wywołują one reakcji alergicznych, a ponadto można ich używać ze wszystkimi zabawkami erotycznymi, bez obaw o ich uszkodzenie. Jeżeli już mowa o zabawkach, to warto zaopatrzyć się np. w wibrator dla par,

We-VibeSync

We-Vibe Sync
który z pewnością jeszcze bardziej urozmaici Wasze spotkanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *