Ciekawe Porady

Seks w nietypowych miejscach – gdzie się kochać?

Zdarza się, że po pewnym czasie do sypialni wkrada się nuda. Gdy tak się stanie, należy się jej jak najszybciej pozbyć. Istnieje wiele sposobów na to, by przełamać rutynę, jednak wyjątkowo ciekawym rozwiązaniem jest sex w nietypowych miejscach. Gdzie można uprawiać seks?

Osiągnięcie seksualnej satysfakcji jest szczególnie ważne, ponieważ zbliża do siebie parę, rozładowuje napięcie, redukuje stres. W przeciwnym wypadku w związku może dojść do narastania frustracji i pojawienia się dystansu między partnerami. Trzeba urozmaicać sobie codzienność, a seks jest świetnym na to sposobem! Nie bój się więc eksperymentów, ponieważ tylko na tym tracisz!

Nietypowe miejsca na seks

Sex na podłodze

Nikt nigdy nie powiedział, że seks w domu zawsze wiąże się ze skorzystaniem z łóżka. Bardzo pasjonującym zdarzeniem może być podniecenie swojej drugiej połówki i zachęcenie do stosunku na podłodze, na przykład: pod kominkiem w salonie, w kuchni lub w każdym innym pomieszczeniu. To sytuacja, do której może doprowadzić każdy i być może nie jest najbardziej wyjątkowa spośród innych obecnych w zestawieniu, jednak nadal wprowadza urozmaicenie.

Seks na pralce

Kiedy w grę wchodzi seks w domu, to jeszcze ciekawszym pomysłem niż podłoga może być pralka. To urządzenie pozwala na wybranie dogodnej pozycji, w której partnerka będzie siedziała na maszynie, a partner będzie ustawiony do niej frontem na stojąco. Jeżeli kobieta będzie za wysoko, zawsze można pomóc sobie jakimś podnóżkiem. Na naprawdę nietypowy sex można liczyć w sytuacji, kiedy pralka zostanie włączona, co może dodatkowo spotęgować doznania!

Tak jak tysiące lat temu!

Seks w nietypowych miejscach często dotyczy łona natury! Uprawianie miłości na świeżym powietrzu jest niesamowicie przyjemne. Zwłaszcza jeżeli atmosferę umila okoliczny strumyk, szum drzew i zupełne odcięcie się od cywilizacji. Warto przy tym zadbać o swoją wygodę i na przykład: zabrać ze sobą koc. Oczywiście, ten nie zawsze jest potrzebny, ponieważ partnerka może oprzeć się o drzewo, a partner wejść w nią od tyłu.

Szybkie tempo!

Świetnym pomysłem dla bardziej wygodnych osób, którym nie podchodzi wizja seksu na łonie natury, jest skorzystanie z przestrzeni, które oferuje samochód! W środku pojazdu zwykle jest niewiele miejsca, dlatego szybko zrobi się Wam bardzo gorąco! Fotele zapewniają przeważnie stosunkowo spory komfort, a po całej zabawie można bezproblemowo opuścić pojazd i podziwiać chociażby okoliczne widoki, gwiazdy itd.

Kiedy stanie się mokro

Wiele par poleca także seks w wodzie. To świetny pomysł, ponieważ wysoka temperatura i para oraz wilgotna skóra wyjątkowo pobudzają zmysły. Może to być na przykład o wspólną kąpiel w wannie, jednak zaleca się zachowanie rozsądku w przypadku używania różnych kosmetyków, ponieważ niektóre mogą powodować podrażnienia. Wanna to jednak pierwsza z wielu opcji uprawiania miłości w wodzie. Fani bardziej ekstremalnych rozwiązań mogą się więc zdecydować na seks w basenie lub akwenie, co pozwoli na dużo większą swobodę. Naprawdę warto spróbować takiej rozkoszy, ponieważ ludzkie ciało pod wodą staje się niesamowicie lekkie, więc można przetestować wiele pozycji, na przykład, kiedy partnerka oplata stojącego partnera nogami na wysokości pasa.

Seks w pracy

Okazuje się, że seks w miejscu pracy jest wbrew pozorom popularny. Codzienne przebywanie w tym samym miejscu nierzadko prowadzi do flirtu, a następnie romansu. Kiedy większość pracowników opuści biuro, to rodzi się bardzo ekscytująca okazja do tego, by zwykłe biuro zamieniło się w rozgrzane do czerwoności miejsce seksualnych igraszek.

Chwała na wysokości

Nietypowy seks to nie tylko standardowe, przyziemne lokalizacje. Pośród popularnych miejsc na chwilę rozkoszy często wymienia się seks na dachu budynku. To świetne miejsce, ponieważ pozwala pozostać niezauważonym, a w trakcie lub po stosunku można zachwycać się pięknymi widokami gwieździstego nieba czy panoramy miasta.

Z lotu ptaka

A gdyby tak spróbować seksu kilka kilometrów nad ziemią? Okazuje się, że bardzo wiele osób fantazjuje o stosunku w toalecie samolotu. Być może nie będzie to najbardziej wygodne miejsce ze względu na ograniczoną powierzchnię, jednak doznania, emocje i ekscytacja z pewnością to zrekompensują!

Dodajcie pikanterii za pomocą akcesoriów erotycznych!

Nieważne gdzie zamierzacie uprawiać seks, ponieważ w każdym przypadku ciekawym wyjściem może być użycie akcesoriów. Świetnym pomysłem może okazać się na przykład:

Lovense – Lush 2Lovense Lush 2

czyli dyskretny wibrator, który kobieta może umieścić w sobie chociażby podczas podróży pociągiem. Partner w tym momencie będzie miał możliwość sterowania urządzeniem za pomocą swego telefonu! Takie praktyki wymagają jednak odpowiedniego nawilżenia, dlatego serdecznie polecamy użycie lubrykanta (koniecznie na bazie wody) np.

AquaGlide for Love

AquaGlide for Love

(inne żele uszkodzą zabawki wykonane z silikonu). Często zabawę niezależnie od miejsca mogą urozmaicić rozmaite

Pierścienie na penisaPierścień na penisaKorki analne

Korki analne
i wiele innych. Tak więc bawcie się ze sobą i eksperymentujcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *