Porady

Masturbatory jednorazowe

Gadżety erotyczne nie bez powodu stają się coraz bardziej popularne. Nie można się temu dziwić, ponieważ znacznie urozmaicają masturbację, jak i zabawy z drugą połówką. Wśród mężczyzn najpopularniejszymi zabawkami są masturbatory. Wyróżnia się droższe, wielorazowe produkty, jednak chcąc zaoszczędzić i przekonać się, na czym polega stymulacja takim akcesorium, można wybrać masturbator jednorazowy!

Satysfakcja seksualna jest jedną z potrzeb człowieka, co podkreśla wielu specjalistów. Napięcie pod względem erotycznym powoduje frustrację, potęguje stres. Zaspokojenie natomiast zwiększa komfort psychiczny, a do tego pozytywnie wpływa na organizm. Co więcej, badania potwierdzają, że masturbacja u mężczyzn zmniejsza ryzyko zachorowania na raka prostaty, a także reguluje ciśnienie krwi i ułatwia zasypianie.

Masturbator jest zabawką, która ma imitować stosunek seksualny, a więc używanie jej wymaga penetracji. Na rynku można spotkać się z licznymi produktami tego rodzaju, dlaczego więc warto postawić na masturbator jednorazowy? Przede wszystkim większość to gadżety higieniczne – wystarczy je wyrzucić po użyciu i tyle! Kolejnym ważnym aspektem jest dyskrecja, ponieważ w wielu przypadkach zabawki te są niewielkie, a więc łatwo je schować z dala od oczu osób trzecich. Mowa tutaj głównie o produkcie, którym jest masturbator-jajko. Nazwa jest związana z małym rozmiarem i jajowatym kształtem. Nie trzeba się jednak obawiać tych wymiarów, ponieważ ze względu na elastyczność materiału, produkt będzie odpowiedni dla Panów ze sporymi przyrodzeniami.

Masturbator jednorazowy jest też dobrym pomysłem na urozmaicenie zabaw z drugą połówką. Do tego świetnie sprawdzi się w podróży, ponieważ nie zajmie sporo miejsca w walizce, a w drodze powrotnej już będzie nieobecny.

Jednorazowy masturbator dla mężczyzn jest także świetnym rozwiązaniem, jeśli nie chce się od razu wydawać większych pieniędzy na gadżet erotyczny, jednocześnie chcąc dowiedzieć się, na czym polega stymulacja za sprawą takiej zabawki. Ceny takich produktów zaczynają się od około 20 złotych, dlatego tym bardziej warto dowiedzieć się samodzielnie, jak przyjemne doznania mogą zaserwować.

Jaki jednorazowy masturbator dla mężczyzn warto kupić?

Masturbator Tenga Hard Boiled Egg Shiny – masturbator jajko

To jeden z najpopularniejszych masturbatorów jednorazowych na rynku. Zgodnie ze swoją nazwą, zabawka przypomina jajko. W środku posiada ciekawą strukturę pełną wypustek potęgujących przyjemność ze stymulacji. Elastyczny i bezpieczny materiał jest podatny na rozciąganie, dzięki czemu ciasno przylega do penisa i dopasowuje się do jego rozmiarów.

Svakom Hedy – masturbator jajko (niebieskie)

Svakom Hedy to bardzo podobna zabawka do wymienionego wyżej modelu. W tym przypadku jednak masturbator jest dłuższy. Posiada także pofalowane wnętrze, które zaserwuje inne doznania. To nie wszystko, ponieważ nie jest to stricte jednorazowy produkt. Producent informuje, że z gadżetu można skorzystać około 5-10 razy, oczywiście przy zachowaniu odpowiednich środków higieny.

Masturbator Tenga US Soft Tube Cup (Miękka Tuba) – masturbator dla mężczyzn

To kolejna propozycja od marki Tenga. Produkt jest bardzo ciekawy i wyróżnia go większy rozmiar, niż w przypadku wspominanych “jajek”. Ma to swoje zalety! W gadżecie znajduje się już zaaplikowany lubrykant, a co więcej – tuba jest podatna na ściskanie, dzięki czemu możesz panować nad intensywnością stymulacji. U góry zabawki stworzono niewielki otwór, który można zatykać palcem podczas penetracji, co zmienia wewnętrzne ciśnienie i powoduje delikatne uczucie ssania.

TENGA EGG LOVERS – masturbator jajko

To kolejne jajko marki Tenga. Masturbator jednorazowy w tym przypadku wyróżnia się estetycznym opakowaniem w serca, dlatego jest idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Co ciekawe, wewnątrz także posiada prążkowane serca, która bezpośrednio wpływają na przyjemność stymulacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *