Zakupy

Czym różni się szklane dildo od zwykłego?

Zabawki erotyczne występują pod wieloma postaciami. Szczególnie popularne są tak naprawdę najprostsze z nich, a więc falliczne gadżety służące do penetracji. Jednak te także nierzadko bywają zaskakujące. Ciekawą propozycją dla osób szukających urozmaicenia seksualnych praktyk jest szklane dildo. Co to jest i dlaczego akurat to akcesorium jest warte uwagi? Jakie modele sprawdzą się najlepiej?

Stosowanie zabawek erotycznych pozwala w prostszy, a jednocześnie bardziej satysfakcjonujący sposób zaspokoić swoje seksualne potrzeby. Ułatwiona masturbacja, a także urozmaicenie gry wstępnej z drugą połówką to przede wszystkim świetna zabawa, którą warto przeżyć. Nie bez powodu na rynku można znaleźć bardzo dużo gadżetów posiadających unikalne wzornictwo i funkcje, dzięki czemu każdy człowiek może znaleźć zabawkę idealnie dopasowaną do osobistych preferencji. Dlaczego jednak szklane dildo jest tak ciekawą propozycją?

Co to szklane dildo?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to dildo, więc falliczny gadżet służący do penetracji analnej lub waginalnej. Wykonuje się je ze szkła i na wstępie trzeba wyjaśnić, że wbrew pozorom nie jest to produkt łamliwy i nietrwały. Jest to związane z użyciem specjalnej, najczęściej borowo-krzemowej mieszanki. Dzięki temu gadżet się nie tłucze, a do tego posiada ciekawe właściwości termiczne. W przeciwieństwie do tradycyjnych dild producenci polecają na przykład umieszczenie dildo ze szkła przed zabawą w ciepłej wodzie. Co prawda po kilku chwilach zabawka powróci do temperatury otoczenia, lecz nadal dostarczy ciekawych wrażeń na początku stymulacji.

Nierzadko szklane dildo otrzymuje pozytywne opinie głównie ze względu na swój design. Niemal każda zabawka tego typu zaskakuje pięknym wzornictwem, które jednocześnie nigdy nie jest przypadkowe. Chodzi o to, że producenci w estetyczny sposób umieszczają na gadżetach wypustki, prążki, nadają im ciekawy kształt itd. Dzięki temu dildo szklane jest dobrym pomysłem na prezent!

Dochodzi do tego fakt, że większość tradycyjnych zabawek tego rodzaju wykonuje się z materiału umożliwiającego skorzystanie wyłącznie z lubrykantów na bazie wody. Dildo szklane natomiast może być używane z jakimikolwiek preparatami nawilżającymi. Szkło jest przy okazji gładkie, dlatego nawet niewielka ilość żelu zapewni odpowiedni poślizg. W większości przypadków taka zabawka może być czyszczona w zmywarce.

Jakie szklane dildo warto kupić?

Icicles szklane dildo – No. 61

To szklane dildo w estetyczny sposób imituje męskiego członka. U podstawy znajdują się jądra, a przy okazji zabawka jest zakończona charakterystyczną główką. Kształt sztucznego penisa jest delikatnie wygięty, co ułatwi stymulację punktu G. Co ciekawe, powierzchnia produktu jest pofalowana, co zwiększy intensywność doznań. Wykonano go ze szkła borowo-krzemowego.

Icicles szklane dildo – No. 7

To szklane dildo posiada dość nietypowy kształt. Końcówka gadżetu jest zaokrąglona, a uchwyt wygląda niczym kulka. Na całej długości znajdują się różowe wypustki, które dostarczą dodatkowych wrażeń podczas penetracji. Wspomniany uchwyt z kolei doskonale sprawdzi się w przypadku masowania łechtaczki.

Fifty Shades Freed – It’s Divine Glass Beaded Dildo Black

To dildo szklane także posiada wygięty kształt, a do tego ma nieregularną strukturę – wygląda, jak gdyby zostało stworzone z połączonych ze sobą kul. Jeden koniec zabawki jest delikatnie zaostrzony, a drugi zaokrąglony, co da jeszcze więcej możliwości. Wykonano ją z czarnego szkła.

Icicles szklane dildo – No. 39

Jest to wysokiej jakości dildo analne oraz waginalne. Posiada kształt spirali i delikatnie rozszerza się w kierunku uchwytu, co znacznie urozmaica doznania podczas penetracji. Na uwagę zasługuje wspomniany uchwyt, ponieważ ma on formę pętli. Dzięki temu dildo nie wyślizgnie się z rąk nawet w najbardziej wilgotnych warunkach! Gadżet wykonano z czarnego szkła borowo-krzemowego. Ma długość 20 cm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *