Większe doznania

Zniewól partnera przy pomocy obroży!

W dzisiejszych czasach coraz rzadziej określa się seks jako temat tabu, ponieważ rośnie świadomość społeczeństwa na temat faktu, że zaspokojenie erotyczne jest zwyczajną dla ludzkiej natury potrzebą. Z tego powodu wiele osób eksperymentuje na różne sposoby, a szczególnie ciekawą praktyką jest zdominowanie drugiej połówki. Można to robić na wiele sposobów, a w niniejszym tekście dowiesz się, dlaczego seks obroża jest dobrym pomysłem oraz które modele są warte uwagi!

Obroże erotyczne nieprzypadkowo tak często są kojarzone z BDSM. Nazywa się tak praktyki, które wymagają od kochanków podziału na role – dominującą oraz uległą. Pozwala to niesamowicie wczuć się w zabawę i daje partnerom nowe pole do popisu. Z tego powodu nierzadko stosuje się różnego rodzaju akcesoria erotyczne, takie jak wspomniane seks obroże, ale też kajdanki, packi i wiele innych. Dlaczego to owa seks obroża jest tak dobrym pomysłem?

Obroża to gadżet przede wszystkim ozdobny, dlatego nie odrzuci osób, które dopiero zaczynają swoją zabawę z BDSM. Nadal jednak mają funkcje praktyczne, jeśli takową zabawkę wyposaży się w smycz. Dzięki temu można traktować partnera jak zwierzaka, a więc prowadzić po pomieszczeniu, przyciągać do siebie, przymocować np. do ramy łóżka itd.

Seks z obrożą to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukają urozmaicenia w swoim życiu erotycznym. Każdy nowy gadżet w sypialni buduje ciekawość i inspiruje do innych działań. Seks w obroży natomiast pozwoli zdominować drugą połówkę, co na pewno rozpali Ciebie i Twojego partnera do czerwoności.

Obroża BDSM może występować w różnych postaciach, co tym bardziej ułatwia wybór adekwatny do osobistych preferencji. Najczęściej jest wykonywana ze skóry lub innego miękkiego materiału. Regulacja pozwala dobrze dopasować produkt do obwodu szyi. Niektóre modele występują w komplecie ze smyczą, a nawet kajdanami, co na pewno spodoba się osobom spragnionym intensywnych wrażeń. Dochodzą do tego ekskluzywne, estetyczne modele z metalu.

Jaka obroża BDSM będzie dobrym pomysłem?

Kink by Doc Johnson – obroża skórzana Leather Handler’s Collar


Jest to klasyczna seks obroża, która została wykonana ze skóry naturalnej premium. Produkt jest utrzymany w zmysłowej kolorystyce czarno-czerwonej. Posiada regulację, co zapewnia odpowiednią wygodę, a także metalowe obręcze umożliwiające zastosowanie smyczy.

Fifty Shades Freed – skórzana obroża ze smyczą Cherished Collection


Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową obrożę inspirowaną książkami E.L. James (autorka Pięćdziesięciu Twarzy Grey’a). Omawiany produkt to komplet, na który składa się seksowna obroża oraz smycz metalowa ze skórzanym uchwytem. Wszystko jest utrzymane w estetycznej, fioletowo-złotej kolorystyce. Obroża jest oczywiście regulowana.

Bijoux Indiscrets – Désir Métallique


Jest to zdecydowanie najbardziej seksowna obroża w tym zestawieniu, ponieważ poza swoimi funkcjami praktycznymi, może również zostać uznana za biżuterię. Produkt wykonano z wysokiej jakości metalu. Dłuższy, podwójny łańcuch zapina się na plecach, a krótszy i pojedynczy służy jako smycz. Gadżet stymuluje ciało chłodnym dotykiem metalu. Obroża jest czarna, a łańcuchy złote.

SCANDAL – obroża bdsm z kajdankami (Posture Collar With Cuffs)


Ten produkt doskonale sprawdzi się wśród osób spragnionych bardziej rozbudowanej zabawy. Model wykonano z materiału zdobionego żakardowymi wzorami. Gruba obroża jest wiązana tasiemką, a zamiast smyczy w komplecie posiada parę kajdan zapinanych wygodnie na rzepy. Można je oczywiście odpiąć i używać osobno.

SCANDAL – obroża bdsm (Collar Body Restraint)


Ten produkt jest szczególnie ciekawy, dlatego nieprzypadkowo jest wymieniany na końcu dzisiejszego zestawienia. Składa się z regulowanej obroży i wyjątkowego paska zapinanego na biodrach. Jest połączony z ową obrożą pasem wyposażonym w metalowe obręcze, do których na dowolnej wysokości można mocować kajdany (dwie sztuki załączono do kompletu). Produkt można urozmaicać innymi gadżetami, na przykład smyczą, dodatkowymi kajdanami itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *