Porady Większe doznania

Erotyczna kąpiel krok po kroku

Erotyczne zabawy z drugą połówką to pasjonujące chwile, jednak te w każdym przypadku warto urozmaicać. W przeciwnym wypadku może dojść do znudzenia i rutyny, które nie wpływają pozytywnie na seksualne życie człowieka, ale też samą relację z drugim człowiekiem. Okazuje się, że dobrym pomysłem jest kąpiel erotyczna! Jak ją przeprowadzić w sposób ciekawy?

Urozmaicanie życia erotycznego to sprawa bardzo ważna. Zwłaszcza jeżeli wspólne noce kochanków od dłuższego czasu wyglądają podobnie. Warto wiedzieć, że spełnienie seksualne pozytywnie wpływa także na ludzki organizm – pomaga w radzeniu sobie ze stresem, zmniejsza frustrację itd. Dlaczego jednak kąpiel we dwoje jest tak świetnym pomysłem?

Wspólna kąpiel kochanków to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ działa relaksująco. Z tego powodu może funkcjonować jako niesamowita gra wstępna, jednak jeżeli para tego chce, seks w wannie także będzie ciekawym doświadczeniem. Jednocześnie warto wspomnieć, że również takie przeżycia można urozmaicać!

Jak powinna wyglądać kąpiel erotyczna?

Na wstępie warto zadbać o samą atmosferę w łazience. Z tego powodu dobrze jest zaopatrzyć się na przykład w świeczki zapachowe! Do tego dobrze zadbać o odpowiedni płyn czy balsam do kąpieli. Dobrze sprawdzi się na przykład Sliquid Balance Soak Cherry Blossom.

Produkt posiada bezpieczny skład, a przy tym doskonale pachnie. Ma aromat kwiatu wiśni. Jego skład został także wzbogacony o sól morską i masło shea. Ma naturalne pH, a do tego jest przyjazny dla wegan.

Dobrą alternatywą dla balsamu do kąpieli jest tzw. bomba do kąpieli. Nazwa takowych produktów bierze się z ich kulistego kształtu. Stosowanie takich preparatów jest bardzo proste – wystarczy ową bombę rozpakować i wrzucić do wypełnionej wodą wanny. Ciekawą propozycją w tym zakresie może się okazać Obsessive Spicy.

Zapach tego produktu jest orientalno-kwiatowy, jednak szczególną jego cechą jest umieszczenie w składzie feromonów. Dzięki temu atmosfera w łazience stanie się jeszcze bardziej pasjonująca i pobudzająca zmysły!

Kiedy wszystko będzie gotowe, kochankowie mogą już zająć się sobą! Wspólna kąpiel na samym początku powinna dotyczyć przede wszystkim delikatnych pieszczot. Z tego powodu warto zmysłowo dotykać ciała drugiej połówki, skupiając się na przykład na takich miejscach, jak wewnętrzna strona ud, kark itd. Warto także zatroszczyć się o zmysłowy masaż. Na przykład, kiedy partner będzie siedział za partnerką, zacznie masować jej plecy. Dobrze w tym celu użyć żelu do kąpieli, ponieważ zapewni odpowiedni poślizg. Ciekawym pomysłem jest dodanie do tego krótkich pocałunków. Oczywiście, stronami można się zamienić. Masaż powinien przede wszystkim rozluźniać! Takie działanie jest świetną grą wstępną!

Masaż można także urozmaicić poprzez stymulację narządów drugiej połówki. Kobieta może z pomocą dłoni pieścić penisa mężczyzny, a on jej łechtaczkę. Dobrze w tym zakresie sprawdzą się różnorodne masażery.

Marc Dorcel Dual Orgasms


Ten gadżet jest w pełni wodoodporny. Posiada wydajny silnik, który oferuje 7 trybów wibrowania. Zabawka może się także poruszać za sprawą mechanizmu rotacyjnego! Wykonano ją z silikonu. Pamiętaj w takim razie, że z takimi gadżetami można stosować wyłącznie żele intymne na bazie wody.

Seks w wodzie

W tym momencie kąpiel erotyczna teoretycznie może zostać przerwana celem współżycia z partnerem w sypialni, jednak wcale nie musi do tego dochodzić. Seks w wannie to bardzo ciekawe przeżycie, ale trzeba mieć na uwadze to, że woda wbrew pozorom nie nawilża dostatecznie dobrze. Przez to bez dobrego przygotowania może dojść do otarć i innych podrażnień. Rozwiązaniem tego kłopotu są silikonowe żele intymne!

Swiss Navy żel silikonowy – 118 ml

Tego rodzaju produkty ze względu na silikonową bazę mogą być użyte w wodzie – nie zostaną od razu wypłukane. Dzięki temu możliwa będzie penetracja. Seks w wannie wymaga dobrego dobrania pozycji. Ciekawym rozwiązaniem jest pozycja na jeźdźca – kiedy kobieta siedzi na mężczyźnie. Dobrze sprawdzi się także popularna łyżeczka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *