Zakupy

Knebel – niezbędnik BDSM

Seksualność jest ważną sferą życia większości osób. Obecnie żyje około 7 miliardów ludzi, dlatego nie można się dziwić temu, jak odmienne potrafią być ich preferencje. Spośród ciekawszych praktyk warto wyróżnić BDSM, charakteryzujące się intensywnością doznań i mnogością stosowanych gadżetów. Z tego powodu niniejszy tekst poświęcamy zabawce, którą jest knebel erotyczny. Dlaczego warto z niego korzystać?

Knebel na usta – BDSM dla początkujących i zaawansowanych

Na samym początku dobrze pokrótce wspomnieć, czym w zasadzie jest BDSM. To jedna z najbardziej charakterystycznych praktyk erotycznych, która polega na podziale na role, ponieważ partnerzy wyróżniają stronę uległą oraz dominującą. Przetłumaczony skrót rozwija się następująco: związanie, dominacja, uległość, sadomasochizm. Praktyka wiąże się więc ze skrępowaniem partnera, zdominowaniem go, nieraz za sprawą zadawania bólu (oczywiście kontrolowanego). To od pary zależy, jak intensywna będzie zabawa. Knebel BDSM jest natomiast doskonałym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych, wymagających osób. Jego użycie nie wiąże się z bólem, a wprowadza ciekawe urozmaicenie i podkreśla zdominowanie.

Co ciekawe, można wyróżnić interesujące odmiany tego rodzaju zabawek BDSM. Knebel otwarty posiada z przodu obręcz zamiast akcesorium zatykającego usta. Dzięki temu pozwala na wprowadzanie do nich, np. palców. Tradycyjne modele posiadają natomiast charakterystyczną kulę (znaną na przykład z filmu Pulp Fiction), która uniemożliwia wydawanie dźwięków.

Knebel BDSM – stawiaj na wysoką jakość

Pamiętaj, że knebel erotyczny jest gadżetem, który będzie miał bezpośredni kontakt z ustami, dlatego warto wyposażyć się w wyłącznie sprawdzone modele, ale też dbać o odpowiednią higienę przy każdym użyciu zabawki. Z tego powodu czyść ją przed i po każdej zabawie. Dla większego ułatwienia, poniżej zamieszczamy kilka ciekawych knebli różnych rodzajów.

Najlepszy knebel na usta BDSM

Fifty Shades of Grey Bound to You Ball Gag

Można powiedzieć, że jest to kwintesencja tego rodzaju zabawek. Ten klasyczny model posiada kulkę zatykającą usta. Została ona wykonana z bezpiecznego silikonu medycznego. Pasek natomiast stworzono z eko-skóry, a okucia z metalu wolnego od niklu. Gadżet posiada oczywiście regulację, dlatego można go w prosty sposób dopasować do wymiarów głowy użytkownika.

Scandal Wide Open Mouth Gag

To natomiast standardowy, otwarty knebel BDSM. Obręcz pozwala na dodatkowe urozmaicenie zabawy. Co ciekawe, mimo braku fizycznego zatamowania ust, ich rozwarcie nadal zapobiega mówieniu. Obręcz stworzono z silikonu, natomiast regulowany pasek wykonano z poliestru. Ciekawym elementem tego produktu jest jego wzornictwo – wspomniany pasek posiada buduarowy nadruk.

Scandal Silicone Stopper Gag

To prawdziwa gratka dla fanów BDSM – knebel otwarty i zamknięty jednocześnie. Zabawka jest wyposażona w swego rodzaju korek, dlatego jest w stanie pełnić dwie funkcje! Wykonano ją z silikonu, czyli materiału popularnego w branży erotycznej, docenionego za hipoalergiczne właściwości. Model ten wyróżnia atrakcyjna cena, ale też możliwość regulacji i obręcz w kształcie ust.

ZALO & UPKO – knebel Doll Series Rose Ball Gag

To produkt podobny do swojego poprzednika, jednak różni się przede wszystkim ciekawym wykonaniem. Mianowicie, “zatyczka” do otwartej kuli przypomina kwiat róży, dlatego jest to wzór doceniany przez estetów. Kolejnym wyróżnieniem jest kolorystyka. Oczywiście, knebel erotyczny jest regulowany i części mające kontakt z ustami zostały stworzone z silikonu.

SCANDAL Open Mouth Gag With Clamps

Fani mocniejszych wrażeń na pewno docenią ten gadżet BDSM. Knebel otwarty sam w sobie jest wykonany w tradycyjny sposób, jednak dołączono do niego łańcuszki zakończone klamrami na sutki. Są one regulowane (za pomocą niewielkiej śruby zmienia się moc zacisku), a ich końcówki wykonano z silikonu. W razie potrzeby, wspomniane łańcuszki można odpiąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *