Większe doznania

Dodaj nutę tajemnicy do sypialni za pomocą maski

Stosowanie akcesoriów erotycznych cieszy się coraz większą popularnością, czemu nie można się dziwić. Wiele osób szuka urozmaicenia, dzięki czemu ich seksualne doświadczenia mogą być zwyczajnie bardziej atrakcyjne. Zastanawiając się, jak w subtelny sposób dodać nutkę pikanterii do swojej sypialni nie można przejść obojętnie obok produktów, którymi są maski erotyczne. Czym są te produkty i dlaczego są tak dobrym wyborem?

Sfera erotyczna ludzkiego życia jest wbrew pozorom bardzo ważna. Co prawda człowiek do swojego funkcjonowania potrzebuje np. pożywienia, snu itd., jednak nadal seksualność warunkuje wiele mechanizmów. Przede wszystkim pozwala rozładować emocje, pomaga w radzeniu sobie ze stresem. Spełnienie dobrze działa na ogół organizmu. Niestety, często do sypialni wkrada się rutyna, przez którą kochankowie nie odczuwają już takiej przyjemności, jak wcześniej. Z tego powodu warto korzystać z asortymentu sklepów erotycznych.

Maska erotyczna to, mówiąc w skrócie, maska stosowana w sypialni. Może przybierać różne formy, zależnie od tego, co najbardziej interesuje kochanków. Zdarza się bowiem, że dana osoba chce jedynie uatrakcyjnić swój wygląd, dlatego dobrze sprawdzi się koronkowa maska na oczy. Takie produkty posiadają estetyczne wzornictwo i potrafią dodać nutkę tajemniczości. Jednocześnie warto dodać, że mają najczęściej wycięte otwory na oczy lub są wykonane z prześwitującego materiału, dlatego dana osoba będzie mogła dalej widzieć, co się dzieje dookoła. Takowa maska jest dobrym urozmaiceniem na przykład seksownej bielizny.

Dobrze wiedzieć, że maski erotyczne mogą zakrywać nie tylko oczy, ale też całą twarz. To ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników praktyk BDSM. To nie wszystko, ponieważ wiele produktów dla takich osób to modele wyłącznie na oczy, ale zasłaniające widzenie całkowicie. Ograniczenie tego zmysłu powoduje skupienie się na pozostałych, a więc przede wszystkim – dotyku. Przez to zabawa może być jeszcze bardziej pasjonująca! Maska BDSM to doskonałe rozwiązanie na prezent dla swojej drugiej połówki, niezależnie od okazji!

Najlepsze maski erotyczne!

MyStim – maska na oczy Masquerade Mask La Enchanteresse

Ta maska erotyczna została wykonana z metalu bez dodatku niklu. Jest zakładana z pomocą miękkich wstążek, dzięki czemu będzie idealnym rozwiązaniem dla każdej twarzy. Posiada estetyczne, baśniowe wzornictwo i z pewnością rozpali zmysły drugiej połówki do czerwoności. Dodaje nutkę tajemniczości. Przy tym wszystkim jest wygodna i nie ogranicza widzenia.

Scandal – sex maska koronkowa Corset Lace Hood

Jest to bardzo dobrze wykonana maska BDSM, która na pewno spodoba się miłośnikom ostrzejszej zabawy. Jednocześnie jest bardzo wygodna, ponieważ wykonano ją z miękkiego, elastycznego materiału. Przez ten aspekt będzie także pasowała do każdej twarzy. Ta maska na oczy jest koronkowa, dlatego pięknie się prezentuje. Pokrywa całą głowę, co dodaje pikanterii. Świetnie sprawdzi się w towarzystwie także koronkowej bielizny. Z tyłu posiada tasiemkę, która ułatwia dopasowanie produktu.

Rianne S – sex maska Violaine

Ta koronkowa maska na oczy przypomina pierwszy model z tego zestawienia, jednak w odróżnieniu od niego nie stworzono jej ze sztywnego metalu, ale elastycznego poliestru. Model ten będzie idealnie przylegał do twarzy. Posiada wycięcie na oczy i wiązanie w postaci aksamitnie gładkich wstążek. Produkt jest pakowany w estetyczne pudełko, dlatego doskonale sprawdzi się w roli prezentu.

Coco de Mer – Leather Blindfold Brown

Ten wyjątkowy produkt całkowicie zasłoni oczy, dlatego użytkownik będzie mógł w pełni oddać się innym zmysłom. Produkt wykonano ze skóry bydlęcej, miękkiej skóry jagnięcej i pluszowego zamszu. Ta maska erotyczna zapinana jest na klamrę i posiada regulację obwodu, przez co na pewno będzie odpowiednim wyborem niemal dla każdego (obwód wynosi 48-60 cm). Od wewnątrz maska jest bardzo miękka, dlatego noszenie jej jest komfortowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *