Porady Większe doznania

Masażer prostaty pomysłem na przełamanie rutyny w łóżku

Rutyna w sypialni jest zjawiskiem bez wątpienia negatywnym. Oczywiście, warto wypracować sobie pewne wzorce z drugą połówką bazujące na wzajemnych upodobaniach, jednak na dłuższą metę może to prowadzić do nudy, a więc mniej pasjonujących przeżyć erotycznych. Z tego powodu warto zatroszczyć się o urozmaicenia. Ciekawym pomysłem dla osób spragnionych intensywnych doznań jest masażer prostaty. Co to i dlaczego warto korzystać z takich zabawek?

Akcesoria erotyczne zawsze są dobrym pomysłem na urozmaicenie zabaw w sypialni. Jest to związane z faktem, że każdy takowy produkt jest nowością, a więc budzi ciekawość użytkowników, którzy samodzielnie szukają najlepszych zastosowań i funkcji danego gadżetu. Z tego powodu życie erotyczne staje się mniej nudne, a przy tym umożliwiające przeżycie jeszcze większej przyjemności, niż dotychczas! Może to mieć pozytywne skutki dla kochanków, ponieważ przecież spełnienie erotyczne redukuje stres, frustrację itd. W każdym przypadku warto nie bać się eksperymentów!

Masażer prostaty – co to?

Masażer prostaty to zabawka dla mężczyzn, służąca do stymulowania gruczołu krokowego przez odbyt. Z tego powodu nie jest to urządzenie dla każdego, jednak warto się do niego przekonać. Dlaczego? Mianowicie, stosowanie takich zabawek jest dobre dla męskiego zdrowia! Eksperci potwierdzają, że regularne masowanie gruczołu krokowego pozwala zapobiec lub zniwelować przerost prostaty, który może w niektórych przypadkach prowadzić do problemów z erekcją, a także oddawaniem moczu. Przy tym wszystkim masażer lub inaczej stymulator prostaty daje wiele przyjemności – nie bez powodu ten obszar w odbycie jest nazywany punktem P, czyli męskim punktem G.

Masażery mogą występować w wielu rodzajach. Często są wyposażone w napęd wibracyjny, dlatego nierzadko określa się je mianem wibrator prostaty. Dzięki temu masaż nie tylko daje więcej przyjemności, ale jest również bardziej efektywny.

Zastanawiasz się, jak używać masażera prostaty? Opinie ekspertów, jak i użytkowników przede wszystkim przypominają o koniecznym nawilżeniu. Odbyt bowiem nie posiada własnych właściwości lubrykacyjnych, takich jak na przykład kobieca pochwa. Z tego powodu konieczny jest zakup żelu nawilżającego. Najlepszym wyborem są preparaty na bazie wody, ponieważ inne niszczą silikonowe zabawki, czyli najliczniej występujące na rynku. Po nawilżeniu zabawki umieść ją powoli w odbycie i eksperymentuj!

Jaki masażer prostaty wybrać?

Rocks-Off Bad-Boy 7


Ten wyjątkowy stymulator prostaty posiada ciekawy kształt, idealnie dopasowany do męskiej anatomii. Służy nie tylko do pieszczot odbytu, ale też perineum, czyli krocza. Dzięki temu prostata będzie masowana z dwóch stron, co przełoży się na lepszą skuteczność stosowania zabawki. To nie wszystko. Masażer prostaty zdobywa pochlebne opinie za sprawą dołączonego do zestawu wibratora, który umieszcza się w produkcie. Oferuje on wiele trybów wibrowania, a przy tym może być stosowany poza samym masażerem!

LELO Hugo


Ten wibrator prostaty posiada gładki, anatomiczny kształt. Jest doceniany na całym świecie przede wszystkim za mocny napęd, ale też prostotę sterowania. Gadżetem steruje się z pomocą dołączonego do opakowania pilota bezprzewodowego, co znacznie zwiększa komfort stosowania. Dla urozmaicenia zabaw z drugą połówką możesz wręczyć pilot partnerce! Stymulator prostaty oferuje 8 trybów pracy.

We-Vibe Vector


Ten masażer prostaty oferuje 10 trybów wibrowania, które można wygodnie zmieniać z pomocą pilota bezprzewodowego. To jednak nie wszystko, ponieważ gadżet może się połączyć ze smartfonem. Aplikacja We-Connect umożliwia tworzenie własnych rytmów wibracyjnych, dopasowanie działania urządzenia do tempa odtwarzanego w tle utworu itd.

Nexus Ridge Rider+

Ten masażer prostaty wyróżnia przede wszystkim forma. Na części penetracyjnej znajdują się prążki, które zwiększają intensywność doznań podczas aplikacji, a większa i zaokrąglona główka na pewno trafi w punkt P. Do tego część stymulująca krocze posiada wypustki. Silnik urządzenia oferuje 6 trybów wibrowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *