Porady

Seks pod prysznicem

Satysfakcja seksualna jest bardzo ważnym elementem życia. Z tego powodu warto stosować różnego rodzaju urozmaicenia, które podkręcą temperaturę Twoich wieczornych przygód z partnerem. Wiele osób potwierdza, że wyjątkowo gorącym przeżyciem jest seks pod prysznicem. Jakie pozycje pod prysznicem sprawdzą się najlepiej i jak się przygotować do takiej aktywności?

Seks pod prysznicem jest niewątpliwie ekscytującą praktyką erotyczną, a do tego nieszczególnie wymagającą, dlatego warto przetestować ją na własnej skórze. Wspólne kąpiele z drugą połówką są na pewno ciekawym przeżyciem i jednocześnie świetnym pomysłem na grę wstępną przed samym seksem, ponieważ nagie ciała zapraszają do zbliżenia, a bliskość partnera motywuje do masażu i pieszczot jego ciała. W teorii wszystko może się wydawać proste, jednak w praktyce można natrafić na wiele problemów, dlatego postanowiliśmy pokrótce wyjaśnić, jak uprawiać seks pod prysznicem.

Jak uprawiać seks pod prysznicem?

Istnieje kilka wskazówek na to, jak się kochać pod prysznicem. Przede wszystkim może się wydawać, że woda dobrze nawilża i o ile chodzi o nawadnianie organizmu to prawda, jednak ten płyn redukuje poślizg i zmywa śluz. Z tego powodu podstawowym akcesorium do wykorzystania pod prysznicem jest lubrykant. Najlepiej sprawdzi się żel intymny na bazie silikonu, ponieważ tego rodzaju preparaty są w większości przypadków odporne na działanie wody, a przy tym zapewniają doskonałe nawilżenie części intymnych. Niestety, zbliżenie bez środka nawilżającego może być bolesne. Oczywiście, można na czas seksu wyłączyć wodę, ale nie wykorzystamy w pełni zalet miejsca, jakim jest prysznic i dodatkowo może nam być zimno.

Strumień wody może dodatkowo stymulować, dlatego słuchawką od prysznica można dodatkowo stymulować na przykład sutki czy części intymne przed samym zbliżeniem. Warto dodać, że tego rodzaju zabawa jest często spotykaną formą masturbacji wśród kobiet.

Jakie pozycje pod prysznicem sprawdzą się najlepiej?

Może się wydawać, że mając do dyspozycji dobry lubrykant wystarczy przejść do działania, jednak w wielu przypadkach nie jest to takie proste. Jest to związane przede wszystkim z faktem, że brodzik prysznicowy w większości przypadków ma dość ograniczoną powierzchnię. Zazwyczaj to niewielki kwadrat, choć zdarzają się większe kabiny, jednak są rzadsze. Z tego powodu nie wszystkie pozycje pod prysznicem sprawdzą się dobrze.

Dość wygodną pozycją pod prysznicem jest seks od tyłu. Kobieta powinna położyć ręce na ścianie oraz delikatnie rozchylić nogi. W tej praktyce ważne jest odpowiednie dopasowanie wysokości partnerów, dlatego jeśli rozbieżność we wzroście jest wyjątkowo spora (np. mężczyzna 195 cm i kobieta 160 cm) mogą pojawić się problemy. Poza tym nie powinno być większych kłopotów. Co więcej, seks od tyłu zapewnia wyjątkowo intensywne doznania, ponieważ penis jest w stanie mocniej naciskać na punkt G. W tej pozycji można także pokusić się o seks analny.

Kolejną ciekawą pozycją jest ta, w której mężczyzna podtrzymuje kobietę na rękach, twarzą do siebie. Jej plecy powinny być oparte o ścianę dla większej stabilności. Pamiętaj, że w tej pozycji łatwiej o poślizgnięcie, dlatego warto zachować szczególną uwagę.

Seks pod prysznicem – przydatne akcesoria

Swiss Navy Silicone – żel silikonowy 118 ml

Ten żel silikonowy jest wyjątkowo wydajny. Zapewnia odpowiednio dobre nawilżenie, a ponadto można go stosować w wodzie. Pojemność buteleczki wynosi 118 ml, dlatego opakowanie wystarczy na kilka ekscytujących zbliżeń. Produkt jest jedwabiście gładki i zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi.

System JO Premium Anal Silicone Lubricant 60 ml

To kolejny lubrykant na bazie silikonu, jednak ten model został przeznaczony dla miłośników seksu analnego. Posiada wyjątkowo wydajną konsystencję, a do tego można go stosować w ramach tak intensywnych zabaw, jak chociażby fisting.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *