Ciekawe Zakupy

Do czego służą smakowe prezerwatywy?

Prezerwatywy to bez wątpienia najbardziej popularna metoda antykoncepcji, która ten fakt może zawdzięczać swojej dostępności i prostocie. Pewnie każdy zdaje sobie sprawę, że istnieje wiele rodzajów takowych produktów. Spośród nich szczególnie interesujące wydają się być prezerwatywy smakowe. Po co są i dlaczego warto z nich korzystać?

Prezerwatywy smakowe to nadal prezerwatywy, dlatego są bardzo dobrym sposobem antykoncepcji. Skąd jednak pochodzi ich smak? Kiedy zwyczajne produkty tego rodzaju są pokryte lubrykantem dla lepszego poślizgu, tak w tym przypadku stosuje się lubrykant smakowy. Wiele osób zastanawia się jednak, po co są prezerwatywy smakowe, skoro ów smak odczuwalny jest wyłącznie w zakresie seksu oralnego?

Po co są prezerwatywy smakowe?

Wiele osób pochodzi dość sceptycznie do oralnych uciech, dlatego zastosowanie takich prezerwatyw może zmniejszyć dyskomfort i zachęcić drugą połówkę do zabawy. Niechęć do miłości francuskiej ma różne przyczyny, a w wielu przypadkach dotyczy negatywnego stosunku do ejakulacji w ustach. Z tym prostym ułatwieniem problem znika!

Dlaczego jeszcze warto postawić na smakowe prezerwatywy? Opinie ekspertów wskazują na coś znacznie poważniejszego niż komfort zabawy. Mianowicie, prezerwatywy nie są wyłącznie metodą antykoncepcji, ale też zabezpieczeniem przed przenoszeniem się chorób! Przez długie lata uważano, że przez seks oralny nie da się zarazić np. kiłą czy rzeżączką, jednak takie prawdopodobieństwo istnieje. Jest ono oczywiście mniejsze, niż w przypadku penetracji pochwy lub odbytu, jednak nadal występuje. Szczególnie niebezpiecznie jest w momencie, w którym osoba pieszcząca członka posiada owrzodzenia jamy ustnej, drobne zranienia bądź afty. Zawsze warto dbać o swoje bezpieczeństwo!

Oczywiście, smakowe prezerwatywy mogą być stosowane w ramach seksu tradycyjnego, jednak warto pamiętać, by nie używać do penetracji tej samej prezerwatywy, która wcześniej była używana do seksu oralnego, ponieważ w ramach miłości francuskiej łatwo o uszkodzenia.

Smakowe prezerwatywy opinie otrzymują bardzo zróżnicowane, oczywiście z przewagą pozytywnych. Owe różnice w tym przypadku dotyczą dopasowania smaku do osobistych preferencji, tych naprawdę jest sporo, ponieważ można natknąć się na tradycyjne aromaty owocowe, na przykład jagód czy truskawek, jak i bardziej skomplikowane formuły dotyczące smaków znanych drinków.

Jakie prezerwatywy smakowe warto kupić?

Pasante Blueberry Blast Bulk


Wysokiej jakości prezerwatywy smakowe, które wyróżnia smak i intensywny aromat jagód. Szerokość wynosi 52 mm. Anatomiczny kształt ułatwia zakładanie. Produkt przeszedł wszelkie wymagane testy jakości.

Pasante Mint Tingle Bulk


Te prezerwatywy smakowe należą do tej samej rodziny produktów, jednak różnią się smakiem. W tym przypadku jest to odświeżający  i intensywny aromat mięty, który pobudzi do gorących działań. Szerokość również wynosi 52 mm.

SKYN Cocktail Club


To szczególnie udany produkt, który wyróżnia fakt, iż jedno opakowanie zawiera prezerwatywy smakowe nie w jednym, ale trzech różnych smakach! Przez to zabawa na pewno nie będzie nudna! Walory smakowe w tym przypadku nawiązują do kultowych koktajli – Pina Colada, Cherry Sunrise i Passion Daiquiri. To nie wszystko, ponieważ te prezerwatywy zapewniają długotrwałe nawilżenie i mają hipoalergiczne właściwości. Jest to między innymi związane z faktem, że SKYN Cocktail Club wykonano bez użycia lateksu, na który poszczególne osoby są uczulone. Prezerwatywy są elektronicznie testowane. Ich szerokość wynosi 53 mm.

Pasante Flavours Mixed Taste


Opisywane prezerwatywy smakowe to w tym przypadku również ciekawe rozwiązanie, ponieważ jedno opakowanie zawiera swego rodzaju miks (12 prezerwatyw – po 3 sztuki 4 smaków). Jakie smaki skrywa pudełko? Jest to mięta, czekolada, truskawka i jagoda. Prezerwatywy wyróżnia nie tylko ciekawe smak, ale też bardzo ładny zapach. Szerokość wynosi 52 mm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *