Większe doznania Zakupy

Podkręć atmosferę w sypialni z biżuterią erotyczną

Czasami atmosfera w sypialni zdaje się być przytłumiona, do igraszek wkrada się rutyna, a partnerzy nie wydają się być sobą tak zainteresowani i zachwyceni, jak wcześniej. Można z tym walczyć na wiele sposobów, dlatego warto pokusić się o skorzystanie z ciekawych akcesoriów. Na szczególną uwagę zasługuje biżuteria erotyczna! Czym jest i dlaczego warto się nią zainteresować?

Praktycznie każdy związek jest narażony na rutynę w łóżku. Powody tego zjawiska mogą być różne, ponieważ czasami chodzi o zwyczajne znudzenie, a także nadmiar obowiązków, stres i wiele innych. W każdym przypadku warto zatroszczyć się o uporanie się z tym zjawiskiem, ponieważ satysfakcja seksualna przekłada się na ocieplenie relacji między partnerami, budowanie zaufania, łatwość radzenia sobie ze stresem. W przeciwnym wypadku natomiast kochankowie mogą być sfrustrowani, oziębli wobec siebie. Potwierdza się tutaj założenie, że seks nie jest co prawda najważniejszym elementem relacji, ale nadal bardzo ważnym. Okazuje się, że pomóc może wprowadzenie swego rodzaju dodatku do sypialnianych igraszek.

Sklepy erotyczne posiadają rozbudowane oferty, dzięki czemu wiele osób może wybrać akcesoria najbardziej im odpowiadające. Często wybór pada na wibratory, dilda, akcesoria dla par. Ostatnimi czasy jednak rosnącą popularnością cieszy się biżuteria intymna, która oczywiście stanowi urozmaicenie, jednak jej szczególną zaletą jest także elegancki wygląd. Przez to można znacznie mocniej rozpalić zmysły niż za pomocą zwyczajnej zabawki erotycznej.

Jaka biżuteria erotyczna cieszy się największą popularnością?

Biżuteria intymna występuje w wielu rodzajach, zawsze prezentując się fenomenalnie. Można ją podzielić na produkty przeznaczone do ozdobienia ciała, a także prezentujące funkcjonalność urozmaicającą doznania. Które z nich są najbardziej warte uwagi?

Bijoux Indiscrets – Désir Métallique

Jest to seks obroża w kolorze złota, wykonana z wysokiej próby metalu bez dodatku niklu, przez co stosowanie akcesorium jest bezpieczne dla skóry. Obwód wokół szyi może wynosić od 30 do 59 cm. Stosowanie tego gadżetu ma charakter głównie ozdobny, jednak łańcuszek stanowiący część kompletu może zostać wręczony partnerowi, który przyjmie rolę dominującą.

Łańcuszek na plecy Bijoux Indiscrets Magnifique

Ten łańcuszek na plecy również wykonano z bezpiecznego, nieszkodliwego dla skóry metalu. Ozdobione ciało kobiety będzie niesamowicie pobudzało zmysły partnera, kusząc go i zaskakując. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by to mężczyzna zaopatrzył się w ten produkt.

His Ringness The Duke 48mm

Nie mogło tutaj zabraknąć propozycji skierowanych szczególnie dla Panów. Biżuteria na penisa występuje najczęściej w formie pierścienia erekcyjnego. Czym jest ten gadżet? Służy on do umieszczenia na prąciu w momencie uzyskania erekcji, dzięki czemu zatrzyma on krew przed odpływaniem z członka, co pomoże wydłużyć stosunek. Tego rodzaju akcesoria można także zakładać na jądrach. Warto pamiętać, by odpowiednio dobrać rozmiar pierścienia, ponieważ w razie pomyłki gadżet może nie spełnić swojego zadania.

Fifty Shades Freed – klipsy na sutki i łechtaczkę All Sensation (Nipple & Clitoral Chain)

Ten zestaw jednocześnie wzbogaca wygląd kobiety, ale też oferuje bardzo zmysłowe doznania. Jest to związane z faktem, iż na ten gadżet składają się dwa klipsy na sutki i jeden na łechtaczkę. Zaciski posiadają regulację, dlatego kobieta może wybrać, jak intensywne doznania odpowiadają jej najbardziej. Wspomniane elementy są połączone ze sobą za pomocą estetycznego, złotego łańcuszka.

Nasutniki Pearl

Niesamowicie popularnymi akcesoriami w tej kategorii są nasutniki. Wybrany przez nas model posiada prostą formę, jednak produkt wyróżniają eleganckie zdobienia. Wykonano je z kryształków i wysokojakościowego metalu bez zawartości niklu. Nasutniki są samoprzylepne i nadają się do ponownego użytku. Klej, którymi zostały pokryte z jednej strony, jest całkowicie nieszkodliwy dla skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *