Rankingi

Ranking: TOP 5 pierścieni erekcyjnych

Z roku na rok gadżety erotyczne stają się coraz popularniejsze, a wszystko przez fakt, że rośnie nasza seksualna świadomość. Coraz częściej szukamy alternatyw dla codziennego, nudnego seksu. Korzystamy z różnego rodzaju urozmaiceń. Jednymi z nich są gadżety erotyczne. Pozwalają one poczuć zbliżenia w zupełnie inny, nowy sposób. Dodatkowo świetnie sprawdzają się jako element masturbacji czy urozmaicenie gry wstępnej.

Jednym z takich erotycznych akcesoriów są pierścienie erekcyjne. W jaki sposób działają? Przede wszystkim wzmacniają i wydłużają czas trwania erekcji. Nie tylko ułatwia to wielu parom zbliżenia, ale również sprawia, że seks staje się dla każdej ze stron dużo bardziej satysfakcjonujący. Dzięki temu, że członek robi się zauważalnie lepiej ukrwiony, mężczyzna dużo mocniej odczuwa pieszczoty. Jednak pierścień erekcji nie służy tylko płci męskiej, ale również zapewnia kobiecie nowe doznania podczas stosunku. Właśnie te cechy wpływają na tak dużą ich popularnosć. Oto ranking pięciu najlepszych pierścieni erekcyjnych:

5. Nexus Enduro Cockring – pierścień na penisa

Nexus Enduro Cockring to krążek erekcyjny o tradycyjnym kształcie. Prostota jego wykonania sprawia, że sprawdzi się już na początku przygody z tego typu gadżetami erotycznymi. Warto zaznaczyć, że mimo jego dość prostej i nieskomplikowanej formy bez problemu daje oczekiwany efekt. Po jego założeniu członek w jeszcze większym stopniu i na dłużej wypełnia się krwią, co pozwala na nowe doznania. Zarówno mężczyzna lepiej odczuwa penetrację, jak i kobieta czerpie dużo większą satysfakcję ze współżycia. Seks z użyciem tego ringu erekcyjnego będzie niezapomnianą przygodą.

4. Nexus Enduro Plus Cockring – pierścień erekcyjny

Nexus Enduro Plus Cockring to świetny sposób na silną erekcję. Nic dziwnego, że cieszy się dużą popularnością. Jest niesamowicie skuteczny i właściwie spełnia swoją rolę. Sprawia, że seks dla każdego mężczyzny staje się dużo bardziej intensywny, a przez to pełen emocji. Ponadto jest też idealnym gadżetem urozmaicającym masturbację. Przedłuża erekcję, co jest jednym z powodów, przez które jest tak chętnie wykorzystywany do seksu, a ponadto znacznie opóźnia wytrysk, dzięki czemu można dłużej cieszyć się ze wspólnych chwil podczas współżycia. To idealny gadżet na wiele okazji!

3. Marc Dorcel Maximize Ring – pierścień erekcyjny

Maximize Ring to opaska na penis od producenta Marc Dorcel. Niecodzienny kształt pierścienia gwarantuje wyjątkowe uczucia przy każdego rodzaju seksie. Zbudowany z połączonych ze sobą kuleczek skutecznie zatrzymuje krew w ciałach jamistych wewnątrz penisa. To powoduje jego wydłużenie i silniejszą oraz pełniejszą erekcję. Dodatkowo pierścień masuje okolice pochwy podczas penetracji. To znacząco pobudza ciało kobiety, powodując mocniejsze podniecenie i nawilżenie. Seks z wykorzystaniem tego pierścienia erekcyjnego to korzyści zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Warto wzbogacić życie intymne o takie akcesoria, które sprawią, że będzie ono ciekawsze i znacznie przyjemniejsze.

2. MARC DORCEL Mr Dorcel Cocring Lasso – pierścień erekcyjny

Marc Dorcel Cockring Lasso to pierścień erekcyjny z funkcją regulacji. Pozwala to na dopasowanie opaski na penisa do własnych potrzeb. Dzięki temu sprawdzi się w przypadku każdej wielkości członka. Dużym plusem lassa jest fakt, że można je umieścić zarówno na samym prąciu, jak i w taki sposób, aby objęło również mosznę. Pozwala to na szczególnie zróżnicowaną zabawę dopasowaną do preferencji mężczyzny. Marc Dorcel to firma, która dba o klienta i do produkcji swoich gadżetów stosuje jedynie materiały wysokiej jakości, bezpieczne dla delikatnej skóry okolic intymnych. Dzięki temu podczas zabaw w sypialni możemy skupić się jedynie na przyjemności. 

1. Marc Dorcel Adjust Ring – pierścień erekcyjny

Marc Dorcel Adjust Ring to najpopularniejszy pierścień erekcyjny na rynku. Nic dziwnego, że jest tak chętnie wybierany. Producent dba o klientów, wykorzystując do produkcji zabawek jedynie najwyższej jakości silikon, który jest przebadany w warunkach laboratoryjnych. Właśnie dzięki temu tak dużo osób decyduje się na zakup pierścieni erekcyjnych z oferty tej marki. Opaska uciskowa Adjust Ring z funkcją regulacji pozwala na zaciskanie oraz poluźnianie ucisku w dowolnej chwili. Właśnie dlatego jest to gadżet dla każdego. Można dopasować go do własnych preferencji. Fakt, że działa skutecznie jest niezaprzeczalny. Pierścień erekcyjny pozwala na zauważalne wydłużenie penisa i sprawia, że jest dużo twardszy podczas wzwodu. Zapewnia to dużo więcej przyjemniejszych doznań podczas zbliżeń.

Pierścienie erekcyjne to rzecz, która jest coraz częściej wykorzystywana w wielu sypialniach małżeńskich i nie tylko. Warto spróbować zabawy z udziałem tych akcesoriów, ponieważ pozwoli to na zupełnie nowe seksualne doznania i doświadczenia, a dodatkowo sprawi, że seks będzie ciekawszy i przyjemniejszy. Opaski uciskowe to świetne akcesorium nie tylko dla każdego mężczyzny, ale również dla wielu kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *