Rankingi

Ranking: TOP 5 kulek gejszy

Ranking kulek gejszy

Wiele kobiet podczas przeglądania gadżetów erotycznych zadaje sobie pytanie: kulki gejszy – co to jest? Kulki gejszy są gadżetem erotycznym, który nie tylko urozmaici życie seksualne, ale również pomoże wyćwiczyć mięśnie kegla, rewelacyjnie przyczyniając się do poprawy sprawności seksualnej. Kulki dopochwowe znane są od stuleci. Przywędrowały one z Japonii, gdzie używane były przez gejsze. Najczęściej występują one w postaci dwóch kulek połączonych sznurkiem i umieszczanych w pochwie, jednak spotkać można też wibrujące kulki gejszy lub wibrujące jajeczko, które również są ich odmianami.

Należy zaznaczyć również, że oprócz kwestii seksualnych, mięśnie kegla mają ogromny wpływ na zdrowie kobiety. To właśnie one podtrzymują wiele narządów wewnętrznych we właściwym położeniu! Regularne ćwiczenie z wykorzystaniem tych magicznych kulek pozwoli wzmocnić te mięśnie oraz zwiększyć ich elastyczność. Umożliwi to także zapewnienie ciekawszych doznań partnerowi, gdyż pochwa będzie się ciaśniej zaciskać na jego członku.

Istnieje wiele kulek dostępnych na rynku. Różnią się one rozmiarami, kształtem, a także walorami estetycznymi. Jako że trudno w tym szerokim morzu możliwości, znaleźć produkt właściwy dla siebie, stworzyliśmy ranking kulek gejszy, które śmiało możesz wykorzystać do ćwiczeń i nie tylko.

5. Kulki gejszy Marc Dorcel Dual Balls (różowe)

Nasz ranking otwierają kulki gejszy Marc Dorcel Dual Balls. To rewelacyjny produkt, który łączy w sobie przystępną cenę z wysoką jakością. Są to dwie połączone kulki z silikonu w kolorze różowym. Higieniczny silikonowy sznurek znacząco ułatwia użytkowanie.

Produkt doskonale nada się do ćwiczeń, a także zapewni masę przyjemności podczas każdego użycia. Doskonałe kulki gejszy dla początkujących.

4. Kulki gejszy Lelo – Luna Noir

Są to niezwykle elegancko wykonane kulki waginalne, wyróżniające się znacząco wyglądem na tle pozostałych produktów. Kulki są tej samej wielkości. Mają sznureczek, który pozwala na łatwe wyciąganie.

Kuszący wygląd oraz specjalna ergonomia, sprawiają, że kulki gejszy Lelo – Luna Noir, sprawdzą się rewelacyjnie podczas rozmaitych igraszek. Choć zalecamy je do takiego użytku, można śmiało używać ich w celach ćwiczeniowych. Zestaw zawiera piękne etui, które dodaje im eleganckiego charakteru.

3. Kulki gejszy Ovo L1 Love Balls

Jest to bardzo ciekawy produkt o charakterystycznym wyglądzie. Łączy on w sobie wysoką klasę oraz jakość, przy stosunkowo niskiej cenie. Jeżeli szukamy wariantu ekonomicznego, który zapewni nam to, czego potrzebujemy, sprawdzą się one rewelacyjnie!

W szczególności należy zwrócić uwagę na ich kształt. Są one zaprojektowane w inny sposób niż większość tego typu produktów. Kulki, złączone giętką i krętą linką silikonową, znajdują się w dużo mniejszej odległości od siebie, niż ma to miejsce w przypadku większości produktów. Owa krętość, w połączeniu z akcentami w kolorze fuksji, daje tym produktom niepowtarzalny wygląd.

Do zestawu dołączone są także dwie pojedyncze kulki, tzw. jajka. Wykonano je z silikonu medycznego, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne w użyciu, a także łatwe do czyszczenia. Jak w przypadku wszystkich silikonowych akcesoriów, należy do nich używać lubrykantów na bazie wody.

2. Kulki gejszy Je Joue Ami

Kulki gejszy Je Joue Ami to zestaw profesjonalny, umożliwiający skuteczne ćwiczenia oraz przenoszący rozkosz na wyższy poziom. Zestaw składa się z trzech elementów:

  • Pojedynczej kulki o dużym rozmiarze
  • Lżejszych kulek podwójnych (78g)
  • Cięższych kulek podwójnych (106g)

Taka różnorodność pozwoli Ci doświadczyć wielu różnych doznań. Pozwolą także na kontrolę intensywności ćwiczeń. Umieszczony w środku ciężarek, delikatnie wibruje, reagując na ruchy użytkowniczki, dostarczając przy tym wiele przyjemności. Produkt został wykonany z hipoalergicznego silikonu medycznego. Jest on niezwykle przyjemny w dotyku oraz bardzo łatwy w czyszczeniu.

1. Svakom Nova (fioletowe)

Nasz ranking zdecydowanie wygrywają kulki gejszy Svakom Nova. Jest to zestaw, który łączy w sobie wysoką funkcjonalność i elegancję. Doskonale sprawdzi się do namiętnych zabaw erotycznych, jak również do ćwiczeń. Zestaw zawiera 3 części:

  • Pojedynczą kulkę
  • Kulki podwójne większe
  • Kulki podwójne mniejsze

To, co wyróżnia ten produkt, to kształt. Większość kulek połączona jest za pomocą krótkiego sznureczka silikonowego. Tutaj są one jednolite, oddzielone niewielkim wcięciem. Zapewni to całkowicie inne doznania oraz skuteczniejszy rodzaj treningu. Z tego powodu ochoczo korzysta z nich wiele kobiet.

Bardzo ważnym detalem jest również kółko, które bardzo ułatwia wyciąganie. Nie ma go w żadnym innym produkcie w naszym rankingu. Minusem takiego kółka jest jedynie fakt, że może utrudniać ono użytkowanie kulek w sytuacjach codziennych, np. podczas biegania.

Kulki Svakon Nova wygrywają ranking nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale również estetyki. Śmiało mogą konkurować z kulkami Lelo. Zestaw został zapakowany w eleganckie pudełko. Wszystko to pozwoli pobudzić Twoje zmysły do granic możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *