Zakupy

Zniewalająca zabawa – pas cnoty w nowoczesnym wydaniu

Korzystanie z różnych akcesoriów erotycznych staje się coraz bardziej popularne, czemu nie można się dziwić. Dzięki nim można niemało ubarwić wieczorne przygody! Wiele osób szczególnie stawia na intensywne doznania i ekscytującą zabawę, dlatego sięga nierzadko po tzw. pas cnoty. Co to jest i dlaczego warto się nim zainteresować?

Pas cnoty – co to jest?

Pierwotnie pas cnoty był akcesorium stosowanym przez kobiety. Wyglądał jak swego rodzaju bielizna z otworami w okolicach waginy i odbytu, wyposażonymi w ostrza. Celem stosowania takiego narzędzia było upewnienie się mężczyzny, iż jego kobieta nie będzie narażona na gwałt. Zazdrośni Panowie jednak stosowali je także z tego względu, iż chcieli mieć pewność, że małżonka nie ich zdradzi podczas ich wyprawy. Nie bez powodu uważa się, że szczególną popularnością takie urządzenia cieszyły się w czasach wypraw krzyżowych, gdy rycerze wyjeżdżali na długi czas. Niektórzy dawni lekarze zalecali stosowanie pasa cnoty w ramach uniemożliwienia masturbacji.

Dzisiaj jednak kobiece wersje praktycznie w ogóle nie występują, natomiast niemal każdy sklep erotyczny ma w swoim posiadaniu niejeden pas cnoty dla mężczyzn. Taki gadżet występuje w formie swego rodzaju klatki na penisa.

Pas cnoty na penisa jest doskonałym akcesorium dla miłośników BDSM, czyli praktyk seksualnych polegających na skrępowaniu partnera. Dzięki temu akcesorium kobieta może zyskać pełną władzę nad swoim partnerem, co doskonale wzbogaca erotyczne igraszki. To nie wszystko, ponieważ niektóre modele oferują możliwość elektrostymulacji, a więc pieszczot z wykorzystaniem energii elektrycznej!

Jaki pas cnoty męski wybrać?

ManCage Model 06 Chastity 5.5” Cock Cage – pas cnoty męski

Ten pas cnoty na penisa został wykonany z materiału ABS, czyli tworzywa powszechnie stosowanego wśród producentów zabawek erotycznych. Posiada spore otwory pozwalające skórze oddychać, dzięki czemu stosowanie go jest także komfortowe dla mężczyzny. W zestawie znajduje się kłódka, która po założeniu uniemożliwia wydostanie członka z klatki.

CB-X THE CURVE

Ten model posiada bardzo ciekawą formę, ponieważ wykonano go z przezroczystego materiału. Dzięki temu cały członek będzie widoczny podczas noszenia gadżetu, co może rozgrzewać zmysły partnerki. Opisywany pas cnoty dla mężczyzn także posiada otwory służące wentylacji. Zapiąć klatkę można z pomocą kłódki lub opasek dołączonych do opakowania. W zestawie znajduje się elegancki futerał i próbka lubrykantu.

CB-X PA-5000L

Ten model posiada odrobinę inną formę. Jest bowiem przeznaczony dla mężczyzn posiadających piercing księcia Alberta (charakterystyczny piercing na członku). Prącie wsuwa się do gadżetu, a następnie zahacza o haczyk. Model wykonano z bezpiecznego w użyciu materiału – medycznego poliwęglanu. W zestawie znajduje się 9 różnych haczyków, co ułatwia dopasowanie zabawki.

CB-X CB-6000 WOOD

Ten pas cnoty dla mężczyzn wyróżnia przede wszystkim estetyczne wzornictwo, ponieważ materiał przypomina do złudzenia drewno. W trosce o komfort i bezpieczeństwo użytkowników jest to wyłącznie grafika, ponieważ zabawkę stworzono z poliwęglanu. Całość można spiąć elegancką kłódką lub plombą jednorazową (5 w zestawie). Komplet zawiera próbkę lubrykantu.

Mystim Pubic Enemy No 1

Ten wyjątkowy pas cnoty wyróżnia złoty kolor, ale nie tylko. Posiada on regulację długości, dlatego będzie odpowiedni dla wielu członków. Jego główną cechą jest natomiast możliwość elektrostymulacji, czyli pieszczenia prądem. Jest to możliwe za sprawą części przewodzących energię elektryczną wykonanych z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów. Jednak by skorzystać z tej funkcji, konieczny jest zakup jednostki zasilającej. Takie urządzenia pozwalają sterować mocą i rytmem impulsów. Pas cnoty na penisa jest zamykany na kłódkę, a w zestawie znajdują się dwa kluczyki. To idealna propozycja dla najbardziej wymagających. Oczywiście, można stosować ten model także bez elektrostymulacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *