Porady

Orgazm łechtaczkowy – co warto wiedzieć

Panie mogą szczytować w różny sposób. Poza orgazmem pochwowym wyróżnia się orgazm sutkowy oraz wyjątkowo intensywny orgazm łechtaczkowy. Co to jest orgazm łechtaczkowy? Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób można go osiągnąć oraz wzmocnić, zapoznaj się z naszym artykułem.

Czym właściwie jest łechtaczka?

Łechtaczka to najbardziej erogenny obszar ciała kobiety. Pozwala ona osiągnąć satysfakcjonujący orgazm i przeżyć niezwykłe uniesienia seksualne. Zlokalizowana jest między wargami sromowymi tuż nad ujściem cewki moczowej. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim fakt, iż posiada aż ok. 8 tysięcy zakończeń nerwowych. Dzięki temu jest bardzo wrażliwa na pieszczoty. Należy jednak pamiętać, że na każdą kobietę działa inna stymulacja, dlatego zawsze należy dopasować ją do preferencji partnerki.

Orgazm łechtaczkowy – jak wygląda?

Orgazm łechtaczkowy to moment najsilniejszego podniecenia seksualnego, wywołanego stymulacją łechtaczki. Towarzyszy mu wiele przyjemnych odczuć i różnorodne “objawy” m.in. skurcze pochwy. Uważa się, że orgazm łechtaczkowy można osiągnąć znacznie łatwiej niż orgazm pochwowy, jednak musi być on wykonany odpowiednią techniką dopasowaną do preferencji kobiety.

Jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy?

Choć może się wydawać, że doprowadzenie do orgazmu łechtaczkowego nie jest trudne, to jednak wymaga wprawy. Wielu mężczyzn stymuluje łechtaczkę w nieodpowiedni sposób. Panowie na początku zwykle używają dużej siły, przez co wywołują ból zamiast podniecenia. Należy pamiętać, że łechtaczkę trzeba pieścić bardzo delikatnie, gdyż jest wyjątkowo wrażliwym narządem. Na początku warto subtelnie dotykać ją przez bieliznę i dopiero w kolejnym kroku przejść do jej bezpośredniego pieszczenia. Aby wywołać orgazm łechtaczkowy, najlepiej masować ten narząd przy pomocy jednego lub dwóch palców.

Warto wypróbować różne techniki i dokładnie obserwować reakcje partnerki. Możesz wypróbować ruchy z góry do dołu lub z boku na bok. U wielu kobiet podniecenie wzmaga jednoczesne uciskanie wzgórka łonowego oraz stymulacja oralna. Zatem, jeśli chcesz, aby doznania były jeszcze bardziej intensywne używaj do stymulacji nie tylko palców, ale również języka. Pamiętaj, aby nie robić nic wbrew partnerce. Zwracaj uwagę na jej sygnały i zawsze traktuj je jak wskazówki. Jeśli preferujecie igraszki z zabawkami erotycznymi, możesz zaproponować masaż łechtaczki wibratorem. Sprzęt ten zapewnia na tyle intensywną stymulację, że można wykonywać ją zarówno na nagie ciało, jak i przez bieliznę.

Jak wzmocnić orgazm łechtaczkowy? Techniki wywoływania orgazmu łechtaczkowego


W czasie masturbacji znaczna część kobiet masuje łechtaczkę jednym bądź dwoma palcami, wykonując ruchy okrężne bądź w przód i tył. Panowie powinni wykorzystać tę technikę i pieścić partnerkę w podobny, preferowany sposób, który gwarantuje satysfakcję seksualną. Jeśli mężczyzna nie wie, w jaki sposób dobrze wykonać stymulację łechtaczki, może poprosić partnerkę o instrukcję lub zademonstrowanie preferowanego sposobu. Warto położyć dłoń na dłoni kobiety, która wykonuje stymulację, a następnie powtórzyć ruchy samodzielnie.

Należy pamiętać, że dla kobiet szczególnie podniecające jest, gdy mężczyzna palcem wskazującym i serdecznym rozszerza wargi sromowe, a palcem środkowym pociera i stymuluje łechtaczkę. Ruch ten wykonywany szybko może doprowadzić do silnego orgazmu. Warto połączyć go z pieszczotami oralnymi i pobudzaniem innych stref erogennych.

Inną techniką stymulacji, która zapewnia silny orgazm łechtaczkowy, jest uciskanie spodem dłoni warg sromowych i łechtaczki i jednoczesne poruszanie ręką. Metoda ta gwarantuje bardzo intensywne doznania seksualne. Aby dodatkowo je powiększyć, warto połączyć tę technikę ze stymulacją punktu G. Najważniejsze jest jednak nieustanne obserwowanie reakcji partnerki. To one są wskazówką, czy technika sprawia rzeczywistą przyjemność.

Sprawdźcie nasze masażery łechtaczki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *