Ciekawe

Erotyczny kalendarz adwentowy – dlaczego warto po niego sięgnąć

Sezon świąteczny potrafi być naprawdę ekstremalny – organizacja spotkań z rodziną i znajomymi, zaplanowanie i zakup prezentów, gotowanie i robienie wypieków, strojenie choinki i domu, i wiele więcej. W całym tym szaleństwie trzeba też znaleźć czas dla swojego partnera i to nie tylko na wspólne spędzanie czasu w postaci oglądania filmów czy rozmów – trzeba pamiętać też o sferze łóżkowej, która cały czas jest przecież bardzo ważna i wymaga pielęgnacji. Ze względu jednak na natłok obowiązków i niewielką ilość czasu, wiele osób popełnia błąd, jakim jest ograniczenie aktywności seksualnej w tym okresie do minimum, co często powoduje pojawienie się rutyny – podczas zbliżeń partnerzy zaczynają zachowywać się bardzo “mechanicznie” i brakuje między nimi iskry. Jeżeli nie chcesz, aby Cię to spotkało, to musisz mieć skuteczny sposób na urozmaicenie Waszych miłosnych igraszek. Święta to wyjątkowy czas przepełniony bliskością i miłością, warto zatem zabrać je do swojej sypialni i sprawić, że będą one naprawdę niezapomniane za pomocą gadżetów tematycznych, takich jak erotyczny kalendarz adwentowy. Chcesz dowiedzieć się co to takiego i w jaki sposób możesz go wykorzystać? W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury.

Kalendarz adwentowy erotyczny – co to takiego?

Chyba każdy z nas miał kiedyś do czynienia z kalendarzem adwentowym. Pudełko wypełnione 24 czekoladkami, które ukryte zostały za “drzwiczkami” z numerem dnia, kiedy mogą zostać otwarte. To bez wątpienia wspaniała zabawa dla dzieci, jednak w jaki sposób przekłada się ona na dorosłe życie intymne? Otóż erotyczny kalendarz adwentowy to produkt, którego założenia są identyczne jak jego klasycznej, dziecięcej wersji – tutaj również mamy wypełnione pudełko, w którym znajdują się drzwiczki z zaznaczonymi dniami miesiąca. Różnica polega jednak na tym, że zamiast słodkich smakołyków, w środku znajdują się wyjątkowe karteczki, na których zapisane są specjalne zadania dla par. Każde z nich jest zupełnie inne, co oznacza, że nigdy nie wiadomo, czego można w danym dniu się spodziewać.

W instrukcjach dla danego dnia można znaleźć rozmaite czynności, które można wykorzystać zarówno jako grę wstępną, jak i później, w trakcie stosunku. Przykładowe zadanie może brzmieć następująco: “Weź nieco bitej śmietany, nałóż ją na wybrane punkty na swoim nagim ciele i w ten sposób zaprezentuj się swojemu partnerowi, a potem…smacznego!”. Stopień skomplikowania i trudności zadań, a także miejsce ich wykonania oraz poziom erotyzmu różni się każdego dnia. Zapisane na wspomnianych kartkach zasady można również interpretować po swojemu, jeszcze bardziej urozmaicając całą grę.

Dzięki erotycznym zabawom, które zapisane są na kartkach tego unikalnego kalendarza adwentowego, można z łatwością przełamać rutynę w sypialni i sprawić, że okres świąteczny będzie wspaniały również dla Waszego życia seksualnego.

Pomysły na seks w świątecznych klimatach

Klimat świąt, kiedy zaczynają zbliżać się one wielkimi krokami, a więc na koniec listopada i przez cały grudzień jest naprawdę intensywny i wdziera się praktycznie do każdego aspektu naszego życia. Warto więc wykorzystać ten wyjątkowy czas w roku i tematycznie urozmaicić wspólne łóżkowe igraszki.

Jednym z najpopularniejszych dodatków, które goszczą w sypialniach w okresie świątecznym, są oczywiście dopasowane tematycznie stroje. Seksowny komplet niegrzecznej pani mikołajowej, składający się z czerwonego, koronkowego szlafroczka lub gorsetu i równie czerwonych stringów, uzupełnionych o czapkę Mikołaja to absolutny bestseller. Alternatywą dla tego rozwiązania jest długa, czerwona taśma wykonana z satyny, którą można się obwiązać, zakrywając swoje miejsca intymne i dekorując pokaźną kokardą. Do przebieranek można dołączyć odpowiednio zbudowaną atmosferę – przyjemna dla ucha muzyka, a także zapalone świeczki zapachowe (najlepiej takie, które po roztopieniu stają się olejkiem do masażu) potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Jeśli szukasz wyjątkowych produktów, które umożliwią Ci ubarwienie życia erotycznego, to znajdziesz je w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *