Porady

Bezdotykowy masażer łechtaczki – czym jest i jak go używać?

Masaż łechtaczki to jedna z najczęściej wybieranych przez kobiety form stymulacji erotycznej. Jednocześnie warto wspomnieć, że takowe praktyki mogą być jeszcze przyjemniejsze, jeśli zaopatrzysz się w odpowiednie akcesoria. Chodzi oczywiście o bezdotykowy masażer łechtaczki. Co to za rodzaj zabawek i które modele sprawdzą się najlepiej?

Łechtaczka to wyjątkowy narząd, który służy wyłącznie do odczuwania przyjemności seksualnej. Znajdują się w niej tysiące zakończeń nerwowych, przez co jest najistotniejszą sferą erogenną w ciele kobiety. Okazuje się, że w większości przypadków jej stymulacja jest konieczna do osiągnięcia orgazmu. Nieprzypadkowo więc kobiety tak często podczas masturbacji pieszczą akurat ten narząd. Doskonałym rozwiązaniem w tej kwestii są zabawki erotyczne.

Bezdotykowy masażer łechtaczki to urządzenie o wyglądzie raczej nieprzypominającym zabawek erotycznych. Posiadają podłużny kształt i wypustkę z otworem umiejscowioną pod kątem prostym. Działają na zasadzie fal ssących i sonicznych. Dzięki temu pieszczone zostają wszystkie zakończenia nerwowe łechtaczki!

Dlaczego warto wybrać nie tradycyjny, a bezdotykowy masażer? Opinie użytkowniczek z całego świata potwierdzają, że korzystanie z tych urządzeń daje zupełnie inne wrażenia, niż w przypadku stosowania gadżetów wibrujących. Bezdotykowe masażery łechtaczki poprzez ssanie lub fale dźwiękowe pobudzają narząd, zwiększają jego ukrwienie, jednocześnie stymulując go w całości, a nie tylko z zewnątrz (tak jak masażery wibrujące).

Warto wspomnieć, że „bezdotykowość” w tym przypadku oznacza brak bezpośredniego kontaktu mechanizmu stymulującego z łechtaczką, jednak zabawka nadal jest przykładana do pochwy. Z tego powodu warto zatroszczyć się o dobre nawilżenie, by nie spowodować podrażnień. W większości przypadków część urządzenia przeznaczona do pieszczot jest wykonana z silikonu. Przez to powinno się stosować wyłącznie żele na bazie wody – inne mogą zniszczyć owe silikonowe elementy.

Co ciekawe, niektóre bezdotykowe masażery łechtaczki posiadają także napęd wibracyjny, co może tym bardziej potęgować doznania. Używanie takich urządzeń jest bardzo proste – wystarczy przyłożyć zabawkę do pochwy i wybrać dany tryb stymulacji.

Jaki bezdotykowy masażer łechtaczki kupić?

Womanizer Starlett 2 Sapphire – masażer łechtaczki (niebieski)


Jest to zabawka bardzo dobrze leżąca w dłoni. Wykonano ją z tworzywa ABS, a część stymulującą z delikatnego silikonu. Gadżet oferuje 4 tryby ssania, a do tego jest w pełni wodoodporny, a więc można nim się bawić w wannie lub pod prysznicem. Wydajny akumulator ładuje się dołączonym do zestawu kablem USB.

LELO Sona Cruise – Masażer łechtaczki (czarny)


Ten bezdotykowy masażer łechtaczki nie wykorzystuje fal ssących, ale soniczne (dźwiękowe). Stymulacja odbywa się więc przez fale wywołane ruchami membrany głośnika – oczywiście, zabawka nie musi przez to wydawać dźwięków. Jest bardzo cicha! Napęd oferuje 8 trybów pracy. Co ciekawe, po większym dociśnięciu do łechtaczki zabawka zadziała jeszcze mocniej. Jest wodoodporna i wykonano ją z silikonu.

Satisfyer Pro Penguin – Masażer łechtaczki (czarno – biały)


Ten bezdotykowy masażer łechtaczki robi prawdziwą furorę. Wyróżnia go atrakcyjna cena, a także zabawne wzornictwo nawiązujące do pingwinka. Zabawka jest wodoodporna. Napęd ssący oferuje 11 trybów pracy, co pozwala doskonale dopasować rodzaj stymulacji do swoich preferencji.

Satisfyer Pro 2 Vibration – Masażer łechtaczki (złoty)


Omawiana zabawka podobnie jak model wyżej posiada 11 trybów ssania. Jednocześnie wyróżnia się obecnością dodatkowego mechanizmu – wibracyjnego, który oferuje 10 programów wibrowania. Dzięki temu jest to rozwiązanie dające intensywną przyjemność! Ten produkt także jest wodoodporny.

Womanizer Liberty – masażer łechtaczki (czerwone wino)


Ten produkt posiada bardzo estetyczne wykonanie. Ssący napęd oferuje 6 trybów pracy. Urządzenie jest wodoodporne. Co ciekawe, zaledwie godzina ładowania zapewnia dwie godziny działania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *