Porady

Jak opóźnić wytrysk? Sprawdzone sposoby

Wbrew pozorom przedwczesny wytrysk jest problemem, z którym boryka się ogromna liczba mężczyzn, jednak temat ten nie jest często przez nich poruszany, co powoduje brak rozwiązywania owego kłopotu. Tymczasem okazuje się, że przedłużenie stosunku nie jest takim trudnym zagadnieniem i niemal każdy Pan może sobie na nie pozwolić. Jak opóźnić wytrysk i zaskoczyć partnerkę swoją kondycją seksualną?

Opóźnienie wytrysku jest problemem często spotykanym i dobrze, kiedy mężczyzna postanawia się temu zjawisku przeciwstawić. Kłopot ten bowiem może powodować silną frustrację, a przez to prowadzić do celowego unikania współżycia z partnerką, co prowadzi do ogólnego spadku libido. Brak seksu w związku niemało oziębia relację, a przy tym naraża partnerów na większy stres.

Geneza tego zjawiska może być różna. Najczęściej jednak powodem jest stres lub zdenerwowanie. Oczywiście, czasami przedwczesna ejakulacja jest związana z nader intensywnym pobudzeniem, a także innymi sprawami, na przykład zaburzeniami hormonalnymi. Zdarza się także, iż wczesny wytrysk jest wynikiem chorób psychicznych, z którymi zmaga się mężczyzna. Nierzadko chodzi także o schorzenia urologiczne, a także neurologiczne. Z tego powodu poleca się konsultacje z lekarzem, ponieważ ta kłopotliwa sprawa może czasami oznaczać występowanie poważnych dolegliwości!

Jak opóźnić wytrysk? Skuteczne rozwiązania dla każdego!

Dłuższy stosunek jest praktycznie w zasięgu każdego i nie jest to takie trudne. Podstawowym rozwiązaniem w tym zakresie może się bowiem okazać masturbacja. Mężczyzna powinien więc onanizować się na około godzinę przed planowanym stosunkiem, ponieważ przez to jego prącie stanie się mniej wyczulone na dotyk. Niestety, mankamentem tego rozwiązania jest fakt, iż opóźnienie wytrysku jest możliwe wyłącznie wtedy, kiedy dokładnie planuje się czas stosunku. W przeciwnym wypadku można po prostu nie zdążyć przygotować się w ten sposób przed kontaktem z partnerką.

Zamiast tego bardzo dobrze mogą sprawdzić się tabletki na wydłużenie stosunku, które są licznie spotykane na rynku i używane przez setki mężczyzn. Dobrym wyborem jest Medica Group Super Orgasm Stop.

Medica Group Super Orgasm Stop

Unikalna formuła tego produktu jest szczególnie godna uwagi, ponieważ skład specyfiku bazuje na naturalnych substancjach. To między innymi rośliny od setek lat stosowane są w celu leczenia męskiej seksualności, dobrane w odpowiednich proporcjach. Do tego niektóre składniki sprawiają, iż więcej krwi dopływa do penisa. Specyfik bowiem nie tylko wpływa na opóźnienie wytrysku, ale też może wzmocnić erekcję użytkownika. Zaleca się regularne stosowanie, ponieważ odpowiedni efekt nie zostanie osiągnięty od razu.

Dla mężczyzn, którzy potrzebują pomocy doraźnej, ponieważ nie chcą wprowadzać tabletek do swojej diety, świetnym pomysłem mogą okazać się znieczulające chusteczki. Chodzi na przykład o Orgasm Control Wipes.

Orgasm Control Wipes

Ten produkt także bazuje na naturalnych składnikach i może być idealnym rozwiązaniem dla Panów, którzy zawsze chcą być gotowi do miłosnych igraszek. Jedna saszetka jest bowiem niewielka, a więc można ją z powodzeniem schować do kieszeni. Stosowanie owych chusteczek jest bardzo proste – wystarczy na około kwadrans przed stosunkiem delikatnie wmasować preparat w penisa – może się to okazać świetnym urozmaiceniem gry wstępnej. Opóźnienie wytrysku to nie wszystko, na co może liczyć użytkownik, ponieważ Orgasm Control Wipes zapewnia uczucie chłodzenia, świeżości, a także zapobiega otarciom.

Mężczyzna może także wykonywać ćwiczenia na przedwczesny wytrysk. Pomocne w tym przypadku mogą być zestawy treningowe, takie jak na przykład Fleshlight Stamina Training Unit Value Pack:

Fleshlight Stamina Training Unit Value Pack

Ten zestaw został wyposażony w masturbator, uchwyt z przyssawką (zabawkę można np. zamontować pod prysznicem), lubrykant, żel do czyszczenia gadżetów oraz puder konserwujący. Mężczyzna podczas ćwiczeń powinien starać się dochodzić jak najwolniej, a z czasem efekty tej pracy będą coraz lepsze. Przy tym wszystkim korzystanie z masturbatora to świetna zabawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *