Rankingi

Ranking: TOP 5 zapachowych feromonów dla kobiet

Ranking TOP 5 zapachowych feromonów dla kobiet

Zapachowe feromony dla kobiet to wspaniałe połączenie dwóch substancji, które skutecznie działają na podświadomość. Zyskały one popularność już jakiś czas temu i – co najważniejsze – mają za zadanie zwiększyć naszą atrakcyjność w oczach potencjalnego partnera lub partnerki, a także przyciągnąć ich uwagę. Feromony to związki, które występują w ludzkim ciele naturalnie, a ich zadaniem było właśnie wzbudzenie zainteresowania płci przeciwnej, jednak w wyniku ewolucji straciły one na znaczeniu i zaczęły zanikać.

Istotne jest to, aby feromony damskie były dopasowane do zapachu ciała. Wówczas istnieje pewność, że uwydatnią one naszą atrakcyjność i wpłyną podświadomie na osobę drugiej płci. Co ciekawe, są również stosowane przez tych, którzy chcą poprawić własne kontakty towarzyskie, dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, spotkaniu biznesowym albo negocjacjach czy po prostu zdobyć drugą połówkę.

5. Casual Red 50 ml – feromony damskie

Casual Red to perfumy dla kobiet, które poszukują feromonów o zmysłowym zapachu. Dzięki nim, możesz uwieźć każdego mężczyznę oraz zawrócić mu w głowie bez pamięci. Same feromony są bezwonne i nie da się ich wychwycić przez świadomość, ale każdy osobnik płci przeciwnej nie oprze się ich działaniu i będzie odbierał reakcje na daną kobietę jako coś naturalnego. Co ciekawe, dzięki nim każda kobieta stanie się przebojowa, pewna siebie i niezależna. Będzie w oczach innych sprawiała wrażenie takiej, która nie pozwoli sobą rządzić.

Najlepsze efekty można zauważyć po rozpyleniu tych feromonów bezpośrednio na skórze w okolicach dekoltu, nadgarstków, szyi, za uszami oraz na zgięciach łokciowych. Dostępne są one w buteleczkach o pojemności 50 mililtrów.

4. PheroStrong Limited Edition for Women 50 ml – feromony zapachowe dla kobiet

PheroStrong Limited Edition for Women to feromony najwyższej jakości dla kobiet, które pragną hipnotyzować, czarować i urzekać swoją zmysłowością. Ich zapach składa się z trzech nut – nuty bazy (ambroxan, drzewo, paczula i wanilia), serca (róża, frezja) oraz głowy (liście czarnej porzeczki). Feromony we wspomnianym produkcie występują jako kopuliny (to grupa lotnych kwasów tłuszczowych). Są naturalnie wydzielane przez organizm, w szczególności w trakcie dni płodnych. Co więcej, PheroStrong posiada też estratetranol, czyli związek, który odpowiada za pobudzenie psychofizyczne. Feromonami należy spryskać okolice szyi oraz dekoltu. Można również nanieść je na ubrania, jednak należy pamiętać, aby nie przesadzić z dawką, ponieważ może to przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.

3. WPJ PH Feromon Collection 13 ml (kulka) – feromony damskie

WPJ PH Feromon Collection to feromony dla kobiet, dostępne w postaci buteleczki z kulką. Są one wykonane z najwyższej jakości składników, a ponadto posiadają przystępną cenę. Co więcej, efekty ich działania są zauważalne niemal natychmiastowo. Można z ich pomocą urozmaicić swoje życie towarzyskie, ale również zawodowe. Świetnie nadają się do rozmów kwalifikacyjnych, spotkań z pracodawcą, podczas castingów i tym podobne. Warto wspomnieć również o tym, że kobiety stosujące je zyskują na własnej pewności siebie i stają się bardziej przebojowe, pełnią rolę duszy towarzystwa, przestają grać szare myszki. Dla najlepszych efektów należy zaaplikować je na szyi, skroniach, nadgarstkach, dekolcie oraz przegubach łokciowych.

2. Love & Desire 100 ml perfumy z feromonami – damskie

Love & Desire to perfumy damskie z feromonami, dzięki którym można podkreślić swoją zmysłowość oraz walory, a także podnieść własne zainteresowanie w oczach osób płci przeciwnej. Pozwalają one nie tylko znaleźć drugą połówkę, ale i podnieść swoją odwagę, znaleźć się w centrum uwagi własnych przyjaciół i odnieść sukces zawodowy. Zawarto w nich między innymi androstenom, kopuliny, androsteron oraz estratetraenol. Taka mieszanka umożliwia skuteczną odmianę własnego życia – w przenośni oraz dosłownie.

1. Passion for her 100 ml – perfumy z feromonami – damskie

Jeśli chodzi o feromony damskie, to najlepsze opinie zdecydowanie posiada produkt Passion for Her. Jest to absolutny numer jeden, który posiada trzy nuty zapachowe – bazę (piżmo, wanilia, drzewo sandałowe, cedr kalifornijski), głowę (czarna porzeczka, klementynka, czerwona pomarańcza, gruszka, mandarynka) oraz serce (frezja, tuberoza, imbir, hibiskus). Dają długotrwałe efekty oraz roztaczają delikatny zapach, dzięki czemu można je stosować jako codzienne perfumy, bez względu na status społeczny, tryb życia czy wiek. Passion for her utrzymują się na skórze nawet do ośmiu godzin. Wystarczy spryskać nimi szyję, nadgarstki, skórę za uszami, zgięcia łokciowe czy dekolt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *