Porady Zakupy

Wibrator Lelo – jak używać?

Rynek zabawek erotycznych jest bardzo zróżnicowany i można zauważyć, że poszczególni producenci prześcigają się pod względem innowacyjnych rozwiązań, nowatorskich mechanizmów, sposobów użycia czy funkcjonalności swoich gadżetów. Spośród licznych marek warto wyróżnić LELO. Jakie jest zastosowanie produktów tego producenta i dlaczego to właśnie je warto wybrać?

LELO to marka założona w 2003 roku, która wyróżnia się pod względem innowacyjnych pomysłów, a także ciekawego wzornictwa. Subtelny, nowoczesny i minimalistyczny design przyciąga uwagę, jednak nigdy nie jest przypadkowy. Zabawki erotyczne tej marki są zawsze wyprofilowane w taki sposób, by były proste w obsłudze i dawały jak najwięcej przyjemności. Projektanci podchodzą do seksualności w sposób holistyczny, tworząc interesujące urządzenia dla kobiet, mężczyzn, jak i par, czyli używane jednocześnie przez dwie osoby. Gadżety LELO wyróżniają najwyższa jakość wykonania i ekskluzywność.

Wibrator LELO – z króliczkiem, czyli podwójna stymulacja

Wibrator LELO z króliczkiem (np. modele serii Ina czy Soraya) to wyjątkowe urządzenia, które są wyposażone w trzon penetracyjny, ale także tzw. króliczek, czyli mniejszą wypustkę służącą do równoległego pieszczenia łechtaczki. Użytkowniczki potwierdzają, że dzięki temu orgazm przychodzi jeszcze szybciej!

Wibrator dla par LELO

Wibratory dla par LELO (np. Tiani) to zabawki wyjątkowe pod względem konstrukcji. Mają kształt litery U. Większa część jest umieszczana na łechtaczce, a mniejsza w pochwie. Ze względu na niewielkie wymiary, istnieje możliwość jednoczesnej penetracji, dlatego to doskonałe urozmaicenie tradycyjnego seksu. Zarówno partnerka, jak i partner będą odczuwać wibracje.

Soniczny wibrator LELO Sona

LELO Sona to „rodzina” kilku innowacyjnych urządzeń do pieszczot łechtaczki, które posiadają nowatorski mechanizm soniczny. Oznacza to, że wysyłają w stronę narządu fale dźwiękowe, dlatego działają na niego w całości, a nie tylko zewnętrznie. Nieprzypadkowo wibrator LELO Sona otrzymuje tak wiele dobrych recenzji.

Wibrator LELO – napęd hybrydowy

Można się spotkać także z urządzeniami łączącymi tradycyjny napęd wibrujący oraz soniczny. Cieszą się wyjątkową skutecznością i innowacyjnym działaniem, a ich obsługa jest w pełni intuicyjna.

Wibrator LELO – kup sobie prezent!

Wibrator LELO Soraya Wave

To bardzo ciekawy wibrator LELO z króliczkiem, który zadziwia wzornictwem i funkcjonalnością. Posiada uchwyt w postaci obręczy, dlatego zabawka na pewno nie wyślizgnie się z Twoich dłoni podczas zabawy. Ma dwa silniki. Gadżet jest w 100% wodoodporny, a do tego pokryto go silikonem bez dodatku ftalanów, czyli materiałem o hipoalergicznych właściwościach. Wydajny akumulator można ponownie naładować kablem USB.

Wibrator LELO Tiani 3

Wibrator dla par LELO Tiani 3 może być ciekawym urozmaiceniem tradycyjnego seksu. Zabawka oferuje 8 trybów wibrowania, które wybiera się za pomocą dołączonego do opakowania pilota. Gadżet pokryto bezpiecznym silikonem, jest odporny na działanie wody, a akumulator ładuje się kablem USB.

Wibrator LELO Sona

Wibrator LELO Sona jest doceniany przede wszystkim za innowacyjny napęd soniczny, które działa na łechtaczkę w sposób subtelny, ale wyjątkowo intensywny. Gadżet oferuje 8 trybów pracy, jest w pełni wodoodporny i wykonano go z silikonu. Wymaga użycia lubrykantu na bazie wody (inne żele nawilżające mogą uszkodzić silikonową powłokę). Ma wydajny akumulator ładowany kablem USB.

Wibrator Lelo Enigma

To innowacyjny wibrator LELO, ponieważ jednocześnie stymuluje łechtaczkę, jak i pochwę. W przeciwieństwie do modeli z króliczkiem, w tym przypadku zastosowano wypustkę soniczną znaną z powyższego urządzenia (LELO Sona). Ergonomiczny kształt i 8 trybów pracy sprawiają, że doznania związane z używaniem tej zabawki są wyjątkowo intensywne. Hybrydowy wibrator LELO Enigma także jest wodoodporny, ładowany kablem USB i pokryto go silikonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *