Porady

Deep-throating – porady i wskazówki

Deep-throating – porady i wskazówki

Istnieje wiele technik seksualnych, które mogą być ciekawym urozmaiceniem dla wieczornych, erotycznych przygód z drugą połówką. Jedną z nich jest niewątpliwie deep-throating, czyli tak zwane głębokie gardło. W tym artykule poznasz ciekawe techniki i wskazówki, dzięki którym będzie to wyjątkowo ekscytująca praktyka!

Głębokie gardło – co to jest?

Deep-throating to intensywna praktyka seksualna, która jest odmianą fellatio – seksu oralnego, w którym mężczyzna jest stroną bierną. Zgodnie ze swoją nazwą, technika ta polega na wprowadzeniu całego penisa do ust drugiej połówki, w tym także do gardła. Wokół tej techniki powstało wiele mitów, niestety najczęściej niezbyt pozytywnych. Przypominamy więc, że może być świetne przeżycie, jednak trzeba się do niego dobrze przygotować, zarówno fizycznie, jak i psychicznie, podobnie zresztą jak w przypadku pierwszych podejść do seksu analnego czy BDSM.

Głębokie gardło – wskazówki

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wykonać tę technikę, to przede wszystkim można poćwiczyć przedmiotach nieożywionych. Dobrze się sprawdzi na przykład dildo. Trzeba mieć świadomość, że wprowadzanie różnych przedmiotów do gardła może doprowadzić do torsji, dlatego kluczem do skutecznego deep-throatingu jest opanowanie tego odruchu. Zacznij powoli i nie wkładaj do ust czegoś na siłę. Możesz zacząć od mniejszych rzeczy. Pamiętaj tylko, żeby były czyste.

Podobnie jak w przypadku seksu analnego, głębokie gardło wymaga rozluźnienia mięśni. Z tego powodu poleca się na przykład ćwiczenie świadomego oddychania.

Jak w przypadku właściwie każdej praktyki seksualnej, deep-throating jest prostszy, jeśli zadba się o odpowiednie nawilżenie. Z tego powodu zaleca się korzystanie z lubrykantów smakowych, które nie tylko zapewnią odpowiedni poślizg i zabezpieczą przed ewentualnymi podrażnieniami, ale jednocześnie mają przyjemny posmak.

Głębokie gardło – techniki

Odpowiednia technika może znacznie ułatwić wykonanie głębokiego gardła. Najczęściej zaleca się przybranie pozycji, w której usta i gardło znajdują się w linii prostej, ponieważ dzięki temu zmniejsza się nacisk na ściany tego delikatnego organu. Z drugiej strony członek może być wygięty w którąś stronę, dlatego warto przetestować różne pozycje.

Możesz spróbować mruczeć mając penisa w gardle, ponieważ wytworzy to dodatkowe wibracje, które zapewnią dodatkowe doznania. Warto pamiętać też o rękach, które podczas głębokiego gardła mogą pieścić inne części ciała partnera.

Jak zrobić głębokie gardło? Przydatne produkty

King Cock dildo – Plus 6,5” Triple Density Cock with Balls

Jak wspomnieliśmy wcześniej, dildo może się okazać dobrą pomocą w ramach ćwiczenia tej praktyki jeszcze przed samym zbliżeniem z partnerem. Powyższy model wyróżnia się przede wszystkim realistycznym wyglądem, co sprzyja treningowi. Dla urozmaicenia można ćwiczyć także stymulację jąder (np. rękoma lub ustami). Podstawę wyposażono w przyssawkę, dlatego gadżet można przymocować do ściany pod prysznicem, do krzesła itd. Dildo zostało wykonane z TPE.

LOVELY LOVERS LollyPop Tasty Lube 150ml

To bardzo dobrze wykonany żel nawilżający, którego skład został poddany licznym testom. Marka nieprzypadkowo otrzymała Laur Konsumenta. Produkt wyróżnia się wiśniowym smakiem i bardzo przyjemnym aromatem. Zapewnia odpowiednie nawilżenie i poślizg, dlatego ułatwi deep-throating, ale sprawdzi się także jako żel intymny w ramach tradycyjnego seksu. Opakowanie zawierające 150 ml preparatu wyposażono w wygodną pompkę.

Bijoux Indiscrets Slow Sex Oral Sex Strips

Ten produkt zawiera płatki miętowe do seksu oralnego, które nie tylko zmienią smak doświadczenia, ponieważ jednocześnie mają chłodzące działanie. W opakowaniu znajduje się 7 płatków. Umieszcza się je na języku na chwilę przed fellatio.

System JO Organic NaturaLove Lubricant Strawberry 120ml

Ten żel intymny posiada organiczny skład i ma truskawkowy smak i aromat. Jakość produktu potwierdza certyfikat USDA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *