Większe doznania

Orgazm sutkowy – czym jest i jak go osiągnąć

Dróg prowadzących do szczytowania jest sporo. Zależne jest to od przede wszystkim indywidualnych preferencji, ale także – a nawet bardziej – od genetycznych uwarunkowań. Aby osiągnąć ograzm niezbędne jest odpowiednie potraktowanie stref erogennych. Czy różnią się one w zależności od człowieka? Do najważniejszych stref erogennych kobiet należą miejsca w okolicy zarówno pochwy, łechtaczki, jak i sutków. O ile orgazmy za pośrednictwem dwóch pierwszych obszarów są dość powszechnie znane, tak co z orgazmem sutkowym?

Orgazm sutkowy – co to?

Szczytowanie za sprawą pieszczot sutków brzmi jak ciekawe urozmaicenie przygód w sypialni. Niestety, nie jest ono możliwe do osiągnięcia za każdym razem i przez wszystkie kobiety. Łatwiej w tej kwestii mają młode mamy, które są w okresie laktacji. Ze względu na uaktywnieniem się nowych połączeń nerwowych, piersi, a w szczególności sutki tych kobiet będą bardziej wrażliwe na dotyk, a co się z tym wiąże, orgazm wywołany pieszczotami tych okolic będzie bardziej prawdopodobny.

Jeśli jednak nie jesteś matką, ale też chciałabyś doświadczyć uniesienia za sprawą dotyku okolic piersi – nic straconego! Na sutkowy orgazm mają największe szanse kobiety, które są tuż przed menstruacją. Ma to związek z największą wrażliwością biustu w tym okresie. Należy się niestety liczyć z tym, że nie każda z pań będzie miała tak samo wrażliwe piersi, u niektórych tkliwość tych okolic będzie dużo mniejsza. Nie oznacza to jednak, że nie warto próbować!

Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Na pytanie, co to orgazm sutkowy będą z pewnością odpowiedzi szukały osoby chcące w taki sposób zadowolić swoje partnerki. Należy się jednak cechować dużą cierpliwością, a także liczyć się z faktem, że może się nie udać. Niektóre panie może to jedynie nieznacznie podniecić, inne natomiast poczują zirytowanie. Warto regularnie konsultować działania ze swoją partnerką, uwzględniając jej indywidualne preferencje. Nie bój się jednak zaskoczyć swojej drugiej połówki! Na to, jak wywołać orgazm sutkowy, jest naprawdę wiele sposobów. Możesz posłużyć się różnymi akcesoriami czy elementami, które stanowią Twoją codzienność. Daj się ponieść kreatywności!

Wykorzystaj zabawę z temperaturą, pamiętaj jednak o bezpieczeństwie swoich działań. Możesz użyć kostki lodu, która jest nie tylko bardzo zimna, ale także mokra. Zmysły Twojej drugiej połówki oszaleją – czy nie właśnie o to chodzi? Oprócz tego zastosować możesz również ciepło. Aby nie zrobić nikomu krzywdy, warto zaczynać od temperatur zbliżonych do pokojowej, dopasowując je do preferencji partnerki. Podgrzewaną cieczą mogą być tutaj bezpieczne dla skóry olejki. Oleista formuła, nietypowa temperatura i wyjątkowy zapach z pewnością zadziałają jak afrodyzjak. Dobrze sprawdzić do tego zadania mogą się także żele intymne czy olejki dedykowane do masażu. Warto kierować się jednak upodobaniami partnerki, szczególnie przy wyborze wariantu zapachowego.

W zależności od tego co pociąga Twoją kobietę cały proces może wyglądać bardzo różnie, kluczowe jest jednak, by nie kierować się jakimiś zasadami, a po prostu dążyć do osiągnięcia orgazmu sutkowego. Jak doprowadzić do niego? Wszystkie działania powinny bazować na bacznym obserwowaniu zachowań partnerki i kierowaniu się nimi. Zaangażować do tego możecie różne części ciała czy przedmioty. Doskonale sprawdzą się także różnego rodzaju piórka czy pędzelki. 

Orgazm sutkowy na czym polega?

Orgazm sutkowy polega przede wszystkim na zabawie, delikatności. Wymaga dużej dozy cierpliwości, jednak to właśnie stopniowane doznania mogą doprowadzić Twoją partnerkę do uniesienia. Nie warto pod tym względem się ograniczać, istotne, aby obu osobom odpowiadał ten rodzaj zabaw erotycznych. Nic nie stoi także na przeszkodzie, żebyś spróbowała tej zabawy solo. Śledź swój cykl, żeby mieć większe szanse na doznanie orgazmu sutkowego.

Jeśli jednak szukasz innych doznań, zajrzyj do naszej oferty. Jest tam wiele zabawek, które mogą Cię zainteresować. Jak poszukujesz merytorycznej wiedzy na tematy związane z odczuwaniem przyjemności w łóżku – koniecznie poczytaj inne artykuły na naszym blogu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *